خلاصه داستان و معرفی سریال و اسامی بازیگران سریال موچین

0

خلاصه داستان و معرفی سریال و اسامی بازیگران سریال موچین

سریال موچین برای پخش وتوزیع در شبکه خانگی در حال تولید و ساخت است و به زودی وارد توزیع شبکه خانگی می شود

این مجموعه با حضور هنرمندان و بازیگران سرشناس و مطرح در ژانر کمدی تولید میشود که از چند روز قبل پیش تولید آن آغاز شد و اولین تصاویر بازیگران این سریال رونمایی شد.

سریال موچین به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی میثم آهنگری سریال جدیدی است که برای پخش از شبکه نمایش خانگی مقابل دوربین رفت.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال موچین

بازیگران سریال موچین

از جمله باریگرانی در این سریال حضور دارند تا این مرحله مرجانه گلچین ، شهره لرستانی ، آشا محرابی و زهرا جهرمی و علی صادقی و امیر نوری و … می باشد و بازیگران دیگر را بعدا بروزرسانی میکنیم

موچین یک کمدی اجتماعی خانوادگی است که با به تصویر کشیدن معضلات اجتماعی و خانوادگی در حدود ۱۳ قسمت برای پخش در نمایش خانگی ساخته میشود.

خلاصه داستان سریال موچین

انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم …

عکسی از بازیگران سریال موچین

 

روابط عمومی سریال گفت: این سریال به نویسندگی و کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی میثم آهنگری در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و با انتخاب گروه بازیگران و اعضای پشت دوربین، به‌زودی وارد فاز تصویربرداری خواهد شد.

اسامی بازیگران و عوامل سریال موچین

از میان بازیگران این سریال کمدی تاکنون حضور مرجانه گلچین، زهرا جهرمی و علی صادقی قطعی شده است. قرار است ظرف چند روز آینده چند بازیگر نام‌آشنای دیگر نیز به گروه بازیگران این سریال اضافه شوند.

بازیگران سریال موچین

عوامل تولید و اصلی سریال

مشاور تهیه‌کننده: جمال گلی، مجری طرح: سیروس ذوالفقاریان، مدیر تولید: فریباسادات خلیلی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مجید فاضلی، مدیر فیلمبرداری: امید نگارشی، صدابردار: فرهاد تبریزی، طراح چهره‌پردازی: جنان صدفی، طراح صحنه و لباس: کیوان ذوالفقاری، آهنگساز: رضا خسروی، تدوین: حسین غضنفری، صداگذار و ترکیب صداها: محمود موسوی‌نژاد، عکاس: آرش شاه‌محمدی، دستیاران تولید: علی کریمی، فرهاد هواخواه، مدیر تدارکات: رضا بداغی، مدیر بازرگانی و تبلیغات: سولماز همت‌زاده.

نظرات