arongroups

ترفند ثبت نام اینترنتی خودرو در سایت ایران خودرو

15

ترفند ثبت نام اینترنتی خودرو در سایت ایران خودرو

آموزش ثبت نام ایران خودرو : این روزها بدلیل اختلاف شدیدی که بین قیمت کارخانه‌ای خودروهای داخلی با بازار بوجود آمده، بسیاری از افراد را وسوسه کرده تا برای سرمایه‌گذاری به خرید این محصولات روی آوردند.

ثبت نام ایران خودرو

اما نکته‌ بسیار مهم در این ثبت‌نام ها، محدود بودن تعداد ثبت سفارشات است. یعنی اگر به طور همزمان ۱۰۰ هزار نفر در ساعت مقرر وارد “سایت ثبت نام ایران خودرو” شوند ، فقط ۱۰۰۰ نفر این شانس را خواهند داشت که خودرو مورد نظر خود را خریداری کنند. یعنی در هر دوره ثبت نام از هر ۱۰۰ یا ۱۵۰ نفر فقط یک نفر موفق به ثبت نام خواهد شد.

با وجود اینکه در هر دوره ثبت نام شانس موفقیت بسیار پایین است، اما با رعایت کردن برخی نکات، امکان این وجود دارد که ثبت نام موفقی داشته باشیم.

در ادامه گزارش به نحوه ثبت نام صحیح در سایت ایران خودرو اشاره خواهیم کرد.

۱٫ برای ثبت نام حتما از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده شود.

۲٫ حتما ۳ یا ۴ دقیقه قبل از شروع ثبت نام از قسمت “ورود کاربر” وارد اکانت خود شوید. (برای کسانی که از قبل ثبت نام کرده‌اند)

ثبت نام ایران خودرو

۳٫ با سایت “تایم” هماهنگ باشید. به هیچ عنوان قبل از سایت ۱۱ شروع به رفرش کردن صفحه نکنید چون در این صورت سایت شما را ربات تشخیص داده و در ادامه کار با مشکل مواجه خواهید شد.

ثبت نام ایران خودرو

۴٫ زمان باز شدن سایت حدود ساعت ۱۱ تا ۱۱:۰۲ می باشد. تا زمان باز شدن سایت از رفرش کردن صفحه خودداری کنید چون از پروفایل خود خارج خواهید شد و عملا شانسی برای موفقیت نخواهید داشت. شما تا زمان بازشدن سایت میتوانید با کلیک کردن بر روی لینک‌های “میزکار” – “فروش اعتباری” منتظر باشید تا فرم های فروش روی سایت قرار گیرد.

ثبت نام ایران خودرو

۵٫ بعد از قرار گرفتن فرم‌های ثبت نام، خودرو مربوطه را انتخاب کنید و وارد صفحه ثبت سفارش شوید.

ثبت نام ایران خودرو

۶٫ ۹۰ درصد شانس موفقیت در ثبت نام شما مربوط به صفحه ثبت سفارش است. در این صفحه سعی کنید به صورت پیش فرض اسم و مشخصات خود را در این صفحه ذخیره کرده باشید. برای این کار میتوانید یه بار ثبت نام آزمایشی در طرح های پیش فروش که متقاضی زیادی ندارد انجام داده تا مشخصات شما بر روی سیستم ذخیره شده باشد.

اگر بخواهید مشخصات خود را به صورت دستی تایپ کنید هیچ شانس موفقیتی نخواهید داشت چون این کار در بهترین حالت ۱ دقیقه زمان خواهد برد و در این مدت ظرفیت فروش تکمیل شده است.

شما در پر کردن آیتم‌های این صفحه نه آنقدر باید سریع باشید که سیستم شما را “ربات” تشخیص دهد و نه انقدر “آهسته” که ظرفیت فروش تکمیل شده باشد. طبق بررسی‌های که کارشناسان ما انجام داده‌اند، زمان طلایی برای ثبت نام این فرم بین ۳۰ تا ۳۵ ثانیه است.

ثبت نام ایران خودرو

قبل از تایپ کد امنیتی سعی کنید یکبار از دکمه “از نو” استفاده کنید سپس کد جدیدتر را وارد کنید.

در بالای صفحه ثبت نام دقت کنید که اسم شما درج شده باشد چون در غیراین صورت کد امنیتی را هر چقدر هم که صحیح وارد کنید، سیستم آن را اشتباه تشخیص میدهد و عملا هیچ شانسی برای ثبت نام نخواهید داشت.

ثبت نام ایران خودرو

۷٫ اگر با موفقیت به صفحه بعد منتقل شدید، شما تقریبا در ثبت نام خود موفق بوده‌اید.

در این صفحه بدون درنگ و پس از انتخاب “رنگ خودرو”، یک بانک را سریعا به صورت تصادفی انتخاب کنید.

ثبت نام ایران خودرو

پس از انتخاب گزینه بانک، ۳ تیک پایین صفحه را به طور همزمان زده و با زدن دکمه “از نو” کد امنیتی جدیدتر را وارد کرده و با زدن دکمه “اینتر” وارد صفحه پرداخت بانکی شوید و با پرداخت مبلغ مورد نظر ثبت نام خود را کامل کنید.

لازم به ذکراست اگر در این صفحه بیش از حد معطل کنید ظرفیت فروش تکمیل شده و شما وارد صفحه پرداخت بانکی نخواهید شد.

ثبت نام ایران خودرو

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که در برخی از دوره‌های ثبت نام مشکلاتی در سایت ثبت نام “ایران خودرو” مشاهده شده که عملا ثبت نام را برای همگان غیر ممکن کرده است.

“کاربران گرامی میتوانند تجربیات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارند”

15 دیدگاه در “ترفند ثبت نام اینترنتی خودرو در سایت ایران خودرو

 1. جلال گفت:

  ببخشید اخرشو خوب متوجه نشدم !! این که نوشتین…پرداخت بانکی شوید و با پرداخت مبلغ مورد نظر ثبت نام خود را کامل کنید…..باید پول هم واریز کنیم یا چی؟؟؟؟

 2. مجتبی گفت:

  ۱۰تا آدرس عوض کردم
  تهران میزنم نمیاره
  شهرستانم همینطور
  ما رو گیر آوردین 😒

 3. مجتبی گفت:

  از صب کارم شده اینکه برم تو سایت
  این چه کاریه خب
  اگه نمی‌تونید سایت طراحی نکنید
  من نمیدونم این دیگه چ ترفندیه که یاد گرفتین

 4. رامین گفت:

  مهندسین ایران خوردو دقیقا دارید چه کار میکنید؟؟!! از تابستان تاحالا مردم همین ارور کد منطقه رو دارند الان مجددا تیر ماه هست من هم همین مشکل رو دارم! واقعا میخوام ببینم چه لزومی به دانستن کد شهرداری هست ولی کد پستی ده رقمی داریم و کد ملی جدید!!!!؟؟؟؟

 5. رامین گفت:

  مهندسین ایران خوردو دقیقا دارید چه کار میکنید؟؟!! از تابستان تاحالا مردم همین ارور کد منطقه رو دارند الان که دی ماه هست من هم همین مشکل رو دارم! واقعا میخوام ببینم چه لزومی به دانستن کد شهرداری هست ولی کد پستی ده رقمی داریم و کد ملی جدید!!!!؟؟؟؟

 6. متین گفت:

  مهندسین ایران خوردو دقیقا دارید چه کار میکنید؟؟!! از تابستان تاحالا مردم همین ارور کد منطقه رو دارند الان که دی ماه هست من هم همین مشکل رو دارم! واقعا میخوام ببینم چه لزومی به دانستن کد شهرداری هست ولی کد پستی ده رقمی داریم و کد ملی جدید!!!!؟؟؟؟

 7. اسماعیل گفت:

  من از صبح دارم وارد میکنم همش داره میزنه کد پستی هم خوانی نداره

 8. پگاه گفت:

  سلام برای بنده هم مغایرت کد پستی و کد منطقه رو میده
  لطفا پیگیری کنید ممنون

  1. حرف تازه گفت:

   سلام
   به پست زیر مراجعه کنید و از راه حل هایی که داخل کامنت های آن داده شده استفاده کنید
   https://harfetaze.com/130453/%d9%85%d9%86%d8%b8%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%af-%d9%85%d9%86%d8%b7%d9%82%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88/

 9. فاطمه گفت:

  سلام متاسفانه برا من هم عدم همخوانی کدپستی باکد منطقه میاد

 10. peyman گفت:

  این ارور کدپستی چیه ساختن

 11. بابایی گفت:

  سلام دقیقا برا ی منم میزنه عدم هم خوانی کد پستی و کد منطقه؟یعنی چی کد پست رو عوض کنیم صحیح میزنیم دیگه

 12. رضا گفت:

  ۱۰۰ هزار بار زدیم کدپستی درسته ولی کد منطقه رو میزنه همخوانی نداره چیکا کنیم

 13. محمدجو گفت:
  1
  1

  من شهرستانم کد منطقه رو ۱ میزنم اما ارور مغایرت کد پستی با کد منطقه رو میده همش

  1. حرف تازه گفت:
   2
   1

   این ارور برای کدپستی هست لطفا کدپستی رو عوض کنید و کدپستی صحیح رو وارد کنید

نظرات