خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال لطفا دور نزنیم به همراه نقش

0

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال لطفا دور نزنیم به همراه نقش

سریال لطفا دور نزنیم مجموعه ای است که سالهای قبل پخش شده و اکنون نیز وارد کنداکتور پخش شبکه آی‌ فیلم شده است و قرار است به نمایش دربیاید و ناگفته نماند که این سریال جایگزین سریال کتاب‌ فروشی هدهد می‌شود.

سریال لطفا دور نزنیم

این مجموعه یکی از سریال های تلویزیونی سال ۱۳۸۸ شبکه تهران می باشد.

مهدی مظلومی کارگردان کار، ساخت چندین مجموعه روتین را در کارنامه دارد و یکی دو تله‌فیلم هم جلوی دوربین برده است. از ویژگی‌های این سریال، حضور فرهاد آئیش به عنوان مشاور کارگردان است.

بازیگران سریال لطفا دور نزنیم

از جمله بازیگران اصلی این سریال میتواند به محمد کاسبی، مهران رجبی، محمدرضا هدایتی، آناهیتا همتی، بهزاد رحیم‌خانی، زهره حمیدی، جواد عزتی، نعیمه نظام‌دوست و فریده دریامج اشاره کرد

محمد کاسبی بازیگر نقش سیف الله خان
مهران رجبی بازیگر نقش اردشیر
محمدرضا هدایتی بازیگر نقش اصغر
آناهیتا همتی بازیگر نقش گلنوش
بهزاد رحیم خانی بازیگر نقش داراب
زهره حمیدی بازیگر نقش ناهید
جواد عزتی بازیگر نقش کامیار
نعیمه نظام‌ دوست
ویدا شهشهانی
فریده دریامج

سریال لطفا دور نزنیم

خلاصه داستان سریال لطفا دور نزنیم

در خلاصه این سریال تلویزیونی آمده است: «شخصیت اصلی پیرمرد ۷۰ساله‌ای است که ازدواج نکرده و بچه‌ای ندارد ولی چهار برادرزاده دارد که آنها را مثل بچه‌هایش دوست دارد. او به مسافرت علاقه زیادی دارد، ولی به وسایل نقلیه اعتماد ندارد و به طرق مختلف از آنها دوری می‌کند، چون همه اجدادش از زمان ارابه تا حال که وسایل نقلیه جدید و مدرن به بازار عرضه شده، بر اثر تصادف با وسایل نقلیه مختلف جان به جان‌آفرین تسلیم کرده‌اند. برای همین پای پیاده به مسافرت می‌رود و همین مشکلات مختلفی را برای او و همراهانش به وجود می‌آورد.»

سریال لطفا دور نزنیم

زمان پخش و تعداد قسمت های سریال

این سریال از جمعه ۱۵ آذر، هر روز در ساعت ۱۶ روی آنتن می‌رود و در ساعت‌های ۱۲ بامداد و ۸ صبح بازپخش خواهد شد.

لطفاً دور نزنیم مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی مهدی مظلومی می‌باشد که در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در سال ۱۳۸۸ از شبکه تهران پخش شد. این سریال از جمله سریال‌هایی است که با هدف فرهنگ‌سازی ترافیکی ساخته شده است.

تهیه‌ کنندگی‌ مجموعه تلویزیونی لطفا دور نزنیم را سیدامیر پروین‌ حسینی به عهده داشته است.

سریال لطفا دور نزنیم

نویسنده فیلمنامه رضا مقصودی و موضوع اصلی سریال، مناسبات و روابط اجتماعی است. شخصیت اصلی «لطفا دور نزنیم» پیرمرد ۷۰ ساله‌ای است که ازدواج نکرده و هیچ بچه‌ای هم ندارد ولی ۴ تا برادرزاده دارد که آنها را مثل بچه‌هایش دوست دارد.

سریال لطفا دور نزنیم

او که به مسافرت علاقه زیادی دارد، خیلی از شهرهای ایران را گشته ولی به وسایل نقلیه اعتماد ندارد و به طرق مختلف از آنها دوری می‌کند، چون همه اجدادش از زمان ارابه تا حال که وسایل نقلیه جدید و مدرن به بازار عرضه شده، بر اثر تصادف با وسایل نقلیه مختلف جان به جان‌آفرین تسلیم کرده‌اند.

نظرات