خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال ارمغان تاریکی به همراه نقش

0

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال ارمغان تاریکی به همراه نقش

سریال ارمغان تاریکی مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی جلیل سامان در سال ۸۹ بود که برای اولین بار از شبکه سه پخش شد و حالا در شبکه تماشا شروع به پخش کرده و از آذر ماه ۹۸ در حال پخش است

بازیگران سریال ارمغان تاریکی
این سریال مناسبتی بوده که درباره مبارزات و انقلاب اسلامی و گروه های تشکیل شده در این دهه پنجاه بوده است
ارمغان تاریکی یک مجموعهٔ تلویزیونی است که به مناسبت دههٔ فجر سال ۱۳۸۹ از شبکه ۳سیما به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان پخش شد.
این سریال در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۸ به صورت تله فیلم از شبکه ۳سیما بازپخش شد و ژانر آن انقلابی، تاریخی، عاشقانه، سیاسی است که نویسنده و کارگردان این مجموعه جلیل سامان است

خلاصه داستان و بازیگران سریال ارمغان تاریکی

بازیگران سریال ارمغان تاریکی

آرش مجیدی در نقش مجید
امیر آقایی
لیلا زارع در نقش سارا
سودابه بیضایی
مجید مشیری
مجید سعیدی
حمیدرضا هدایتی
شهین تسلیمی
سعیده عرب
امیر غفارمنش
فریبرز گرم‌رودی
آزاده ریاضی
مریم خدارحمی
علی ابوالحسنی
مریم سرمدی
ترلان پروانه
رضا اصغری
غزل ذوالفقاری
فرشته آلوسی
ساقی زینتی
آرمان ضیایی
فرید کلهر
حشمت آرمیده
فرحناز منافی ظاهر

قسمت آخر سریال ارمغان تاریکی

خلاصه داستان سریال ارمغان تاریکی

“ارمغان تاریکی” قصه چند دانشجوی جوان است که در سال‌های آغاز دهه ۶۰ در تهران زندگی می‌کنند و هر یک در برخورد با حوادث و رویدادهای سیاسی و اجتماعی آن دوران همچون جنگ تحمیلی، بحران‌های سیاسی، حضور گروهک‌های سیاسی در جامعه و… سرنوشت‌های متفاوت پیدا می‌کنند.

اسامی بازیگران سریال ارمغان تاریکی به همراه نقش
در قسمت اول این سریال تلویزیونی، روایت داستان را از زندگی دو نفر از این جوان‌ها با نام «مجید» و دختر مورد علاقه‌اش «مهری» آغاز می‌کند.
مجید دانشجوی رشته عکاسی، صاحب مغازه عکاسی و هوادار و عضو ساده یک سازمان سیاسی است.
روزی یک مشتری نگاتیوهایی را برای چاپ می‌آورد که حاوی عکس‌هایی است که به شکلی مخفیانه از مجید و مهری گرفته شده است. مجید در حال رفع این بحران است که از سوی سازمان ماموریتی مهم به او واگذار شود؛ ماموریتی که از طرفی رابطه عاطفی او با مهری را تحت الشعاع قرار می‌دهد و از سوی دیگر مسیر زندگی ساده و آرام او را به سمتی نامعلوم تغییر میدهد

عکس جدید بازیگران سریال ارمغان تاریکی

تیتراژ سریال ارمغان تاریکی

خواننده تیتراژ این سریال که بسیار زیبا و عاشقانه است توسط خواننده خوب کشورمان محمد اصفهانی خوانده شده و آهنگساز آن نیز فرید سعادتمند است.

بازیگران زن سریال ارمغان تاریکی

عوامل سازنده سریال

«جلال الدین معیریان» به عنوان طراح چهره‌پردازی، «غفار رضایی» به عنوان طراح صحنه، «مه لقا ناقد» به عنوان طراح لباس، «رضا کنشلو» به عنوان مدیر صدابرداری، «پیام حنفی» در مقام برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان، «مهرنوش صحرانورد» به عنوان منشی صحنه، «حسن شجاعی» در مقام عکاس، «عباس شوقی» در سمت مدیر جلوه‌های ویژه، «حمیدرضا شیروانیان» به عنوان ناظر کیفی، «سرهنگ مددی» به عنوان کارشناس نظامی، «محمد معصومی» در مقام مدیر تدارکات برخی از عوامل این سریال هستند.
«سیدجلال نیایی» و «سید دانیال کاشانچی» نیز مشترک به عنوان مدیر تولید در این سریال حضور داشته است

عکس های سریال ارمغان تاریکی

زمان و ساعت پخش تکرار از شبکه تماشا

سریال از روز پنج شنبه ۱۴ آذر جایگزین مجموعه تلویزیونی کوبار خواهد شد.
سریال «ارمغان تاریکی» از ۱۴ آذر هر شب ساعت  ۲۱:۰۰ در شبکه تماشا پخش می شود و تکرار آن هم  در سه نوبت ساعات ۳ بامداد، ۹ صبح و ۱۵:۰۰ روز بعد خواهد بود.

نظرات