وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه ۶ آذر ۹۸

1

وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه ۶ آذر ۹۸

تعطیلی مدارس ۶ آذر ۹۸ : رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهارکرد: مدارس شهرهای زرین شهر، مبارکه، فولادشهر، شاهین شهر، برخوار، خمینی شهر، نجف آباد، باغبهادران، فلاورجان، پیربکران و شهرسجزی نیز در روز چهارشنبه تعطیل است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز از تعطیلی مدارس پنج شهرستان استان البرز به علت آلودگی هوا خبر داد.

با توجه به افزایش غلظت ذرات آلاینده هوای استان البرز، جلسه کمیته اضطرار کاهش آلودگی تشکیل و در این جلسه تصمیم بر این شد که روز چهارشنبه ششم آذر ماه مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و کلیه مقاطع تحصیلی مدارس در دو نوبت صبح و بعد از ظهر استان به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا تعطیل شود.

آلودگی هوا مدارس اراک را به تعطیلی کشاند. به علت سکون هوا و پدیده وارونگی، مدارس تمامی دوره های تحصیلی شهری و روستایی شهرستان اراک و مراکز پیش دبستانی روز چهارشنبه ۶ آذر ۹۸ در نوبت صبح تعطیل است.

مدارس ابتدایی استان تهران فردا در نوبت صبح و عصر تعطیل است. فردا کلیه مدارس مقطع ابتدایی استان تهران، پیش‌دبستانی و مهدهای کودک تعطیل خواهند بود.

اخبار تعطیلی مـدارس فردا چهارشنبه ۶ آذر ماه ۹۸

تعطیلی مدارس 6 آذر 98

 

رحمت الله ممیز گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان کلاس های جبرانی برای جبران عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان برگزار خواهد کرد که متعاقبا در مدارس به اطلاع دانش آموزان خواهد رسید.

وی به دانش آموزان توصیه کرد در روزهایی که مدارس به خاطر آلودگی هوا تعطیل شده در منزل بمانند و ادامه داد:

هدف از تعطیلی مدارس این است که دانش آموزان در معرض آلودگی هوا قرار نگیرند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد:

کودکان و نوجوانان جزو گروه های حساس هستند که تاثیرات مخرب آلودگی هوا بر سلامت آنها بیشتر است بنابراین در شرایط آلودگی هوا بهتر است از منزل خارج نشوند.

بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان این هفته به دلیل استمرار سکون و پایداری هوا شرایط برای انباشت آلاینده ها و تشدید آلودگی فراهم بود.

همچنین طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۶ و ۷ آذر ماه آلودگی و ماندگاری آلاینده های هوا از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

روند افزایشی غلظت آلاینده در شهر اصفهان و شهرهای صنعتی استان از روز جمعه گذشته شروع شده و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

کارگروه استانی هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوا باتوجه به استمرار و ماندگاری آلاینده ها در منطقه و قرار گرفتن شاخص کیفی هوا در وضعیت ناسالم، بر اساس آیین نامه اجرایی تبصره ۳ ماده ۳ قانون هوای پاک تصمیم به تعطیلی مراکز پیش دبستانی و تمام مقاطع تحصیلی در شهرهای اصفهان و چند شهر صنعتی گرفت.

1 دیدگاه در “وضعیت تعطیلی مدارس چهارشنبه ۶ آذر ۹۸

  1. ARASH گفت:

    ما دبیرستانیا آب شش داریم ؟

نظرات