شماره پیامک و کد دستوری #۶۳۶۹* برای استعلام یارانه معیشتی دولت

0

شماره پیامک و کد دستوری #۶۳۶۹* برای استعلام یارانه معیشتی دولت

کد استعلام یارانه معیشتی دولت با شماره پیامک ۶۳۶۹ امکان پذیر شد و مشمولان این طرح می توانند با شماره گیری و کد دستوری از واریز و یا عدم واریزی ۵۵ هزار تومن طرح حمایت معیشتی دوت و یا یارانه بنزین آگاه شوند و مطلع شوند

کد استعلام یارانه معیشتی

شماره پیامک پیگیری یارانه ۵۵ هزار تومن

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: افرادی که در فهرست مشمولان طرح حمایت معیشتی دولت قرار نگرفته‌اند می‌توانند از اواسط هفته آینده از طریق کد دستوری #۶۳۶۹* از وضعیت خود مطلع شوند.

ایلنا: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دولت برای حمایت از معیشت مردم از محل افزایش قیمت بنزین که در برگیرنده ۶۰ میلیون ایرانی است، مبالغ تعیین شده برای اولین گروه از مشمولان طرح شامل ۲۰ میلیون نفر را امروز به حساب آنان واریز خواهد کرد.

همچنین در دو نوبت بعدی تا اوایل هفته آینده ۴۰ میلیون نفر مشمول باقیمانده، مبالغ خود را دریافت خواهند کرد.

کد دستوری #۶۳۶۹* برای استعلام یارانه معیشتی دولت

همچنین به اطلاع هم وطنان می‌رساند، در ادامه این اطلاعیه آمده است: افرادی که در فهرست مشمولان طرح حمایت معیشتی دولت قرار نگرفته‌اند می‌توانند از اواسط هفته آینده از طریق کد دستوری #۶۳۶۹* از وضعیت خود مطلع شوند.

چنانچه درخواست این گروه از هموطنان هر زمان مورد تایید قرار گیرد، مبلغ بسته حمایت معیشتی از ابتدای اجرای طرح به حساب آنان واریز خواهد شد.

در پایان تاکید می‌شود: افراد از هرگونه مراجعه حضوری به این وزارتخانه و ادارات استانی خودداری کنند و از طریق همین کد دستوری و شماره پیامک از وضعیت خود مطلع شوند

نظرات