بازگشت مجدد و پخش سری جدید دورهمی از آذر ۹۸

0

بازگشت مجدد و پخش سری جدید دورهمی از آذر ۹۸

دورهمی با اجرای زیبای مهران مدیری کارگردان و تهیه کننده و مجری و بازیگر توانمند کشورمان دوباره از شبکه نسیم پخش خواهد شد و این خبر خوش را سید مصطفی احمدی تهیه کننده این برنامه داده و عنوان کرده که از آذر ماه ۹۸ پخش مجدد و سری جدید این برنامه پر مخاطب و پر بیننده شروع خواهد شد

دورهمی

بازگشت دور همی به تلویزیون

مهر نوشت: تهیه‌کننده مجموعه «دورهمی» درباره دلایل مهران مدیری، مجری این برنامه برای بازگشت این مجموعه به تلویزیون و زمان‌ بندی آغاز ضبط و پخش سری جدید این مجموعه توضیحاتی ارائه کرد.

سید مصطفی احمدی تهیه‌ کننده این برنامه تلویزیونی درباره تولید و پخش سری جدید این مجموعه با وجود اعلام قطعی منتفی شدن ساخت این برنامه، گفت: با توجه به استقبال کم‌ نظیر بینندگان عزیز از چند سری قبل برنامه، همچنین پیشنهاد سازمان صداوسیما و تأکید مهران مدیری مبنی‌ بر آنکه برنامه‌ای تولید شود که همه مردم در سراسر کشور بدون پرداخت هزینه امکان دسترسی به آن را داشته باشند و باعث بهتر شدن حال مردم شود، تصمیم گروه بر آن شد که تولید سری جدید دورهمی برای پخش از تلویزیون را مجدداً آغاز کنیم.

زمان پخش سری جدید دورهمی ۹۸

احمدی درباره اینکه چه تغییراتی قرار است در این برنامه انجام شود، اظهار کرد: این برنامه در حال حاضر با همان سبک و ساختار قدیمی به آنتن بازمی‌گردد و با تشکیلِ اتاق فکر  مشغول ایده‌ پردازی برای اضافه کردن بخش‌های جذاب و گوناگون به برنامه هستیم که به تدریج در طول کار انجام خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به شروع ضبط این مجموعه گفت: به زودی ضبط و تصویربرداری مجموعه را آغاز می‌کنیم و طی یک یا دو هفته آینده روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

تهیه‌ کننده «دورهمی» در پایان در پاسخ به اینکه این مجموعه چه رویکرد جدیدی برای رضایت مخاطبان دارد هم عنوان کرد: طی بیش از سی سال فعالیت هنری ِ مهران مدیری، همواره شاهد نوآوری و ارائه سبک‌های گوناگون از ایشان در کارهای مختلف بوده‌ایم که مورد توجه مردم هم قرار گرفته و در سری جدید برنامه «دورهمی» هم این اتفاق تکرار خواهد شد. / منبع : مهر

نظرات