تفریحات

بهترین نرخ تضمینی بلیط هواپیما و بلیط قطار و پیشنهاد ما برای مسافران

0

بهترین نرخ تضمینی بلیط هواپیما و بلیط قطار

اگر در صرف زمان محدودیتی ندارید و قصد دارید به همان اندازه که در مقصد لذت می‌برید، مسیر هم برایتان سرشار از حس ناب سفر باشد، شما را به خرید یک بلیط قطار با نرخ تضمینی دعوت می‌کنیم!

نرخ تضمینی بلیط هواپیما و بلیط قطار

همانطور که می‌دانید خرید بلیط قطار برای سفرهای کاری یا تحصیلی روزانه نه تنها اقتصادی و مقرون به صرفه می‌باشد بلکه امکان تاخیر و معطلی نیز در آن کمتر است. همین امر نیز سبب شده است تا تمایل به استفاده از این وسیله نقلیه مطمئن و ایمن، در جامعه کثیری از مسافران افزایش یابد. با همه اینها هنوز مسئله‌ای وجود دارد که سفر با قطار را برای مسافران همیشه نگران به یک دغدغه بدل می‌کند و آن هم چگونگی خرید بلیط قطار و جستجوی بهترین نرخ بلیط قطار است.
دو راه برای تهیه بلیط و به طور مشخص خرید بلیط قطار وجود دارد؛ اولین و ابتدایی‌ترین راه، مراجعه حضوری به آژانس‌های مسافرتی و صرف زمان و هزینه بیشتری است که کمتر کسی مایل به تجربه آن می‌باشد. اما راه دوم که در سالهای اخیر نیز به جهت سهولت، سادگی و صرفه جویی در زمان، مورد توجه بسیاری از مسافران واقع شده، خرید اینترنتی بلیط قطار است.

خرید تضمیمی بلیط قطار و بلیط هواپیما در کوتاهترین زمان

قاصدک ۲۴ یکی از سامانه‌های معتبری که می‌توانیم در خصوص خرید آنلاین بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار به شما معرفی کنیم. این سامانه با همکاری بسیاری از شرکتهای هواپیمایی و کارگزاران سفرهای ریلی اقدام به عرضه مستقیم بلیط هواپیما و قطار می‌نماید. بدین ترتیب مسافران قادر خواهند بود به سادگی و تنها با مراجعه به سایت این مجموعه به آدرس www.ghasedak24.com ضمن مشاهده لیست کاملی از بلیط های موجود، قیمت بلیط هواپیما و قطار مورد نظر خود را با سایر بلیط ها مقایسه نموده و خریدی مناسب و مقرون به صرفه‌ را تجربه نمایند.
نکته قابل توجه دیگر در رابطه با قاصدک ۲۴ این است که خدمات این سامانه تنها به فروش بلیط قطار خلاصه نمی‌شود. این شرکت علاوه بر همکاری با کارگزاران ریلی کشور، چندی است که به نمایندگی از ایرلاینهای معتبر داخلی و خارجی نظیر ماهان، ایران‌ایر، کاسپین و… اقدام به عرضه بلیط هواپیما ایران ایر، بلیط ماهان و … و بیمه های مسافرتی نموده است. به عبارت دیگر تجمیع تمامی پیش نیازهای ممکن در یک سامانه جامع سبب شده است تا قاصدک ۲۴ به سادگی پاسخگوی نیاز و سلیقه تمامی کاربران خود باشد.
پروسه خرید بلیط از سامانه جامع خرید بلیط قاصدک ۲۴ با توجه به نوع بلیط درخواستی کمی متفاوت اما در این حال ساده است. در واقع خرید بلیط قطار و بلیط هواپیما از قاصدک ۲۴، به سادگی و تنها با در اختیار داشتن اطلاعات شخصی، یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب و رمز دوم آن و آدرس یک پست الکترونیکی و حتی بدون نیاز به ثبت نام در سایت، امکان پذیر است. با این تفاوت که کاربر برای خرید بلیط قطار می بایست در صفحه نخست فیلدهای مبدا، مقصد و تاریخ سفر یکی از سه گزینه “مسافرین عادی”، “ویژه برادران” و یا “ویژه خواهران” را تکمیل نموده و پس از انتخاب بلیط وارد درگاه خرید شده و بلیط قطار مورد نظر خود را رزرو و خریداری نماید. اما برای خرید بلیط هواپیما می‌بایست با توجه به نوع سفر خود از میان دو گزینه “پرواز داخلی” و “پرواز خارجی” یک گزینه را انتخاب نموده و سایر گزینه ها را در مراحل بعدی تکمیل نماید.
فهرستی که پس از جستجو بلیط قطار به کاربر نمایش داده می‌شود، لیست کاملی از بلیط های قطار موجود در مسیر انتخابی مسافر است که کاربر می‌تواند در صورت نیاز آن را با فیلترهای تعبیه شده در سیستم از لحاظ بازه زمانی، قیمت و شرکتهای حمل و نقل ریلی محدود نماید و در زمان کوتاهتری به بلیط قطار مورد نظر خود دست یابد. فهرست نهایی برای رزرو بلیط هواپیما نیز به همین منوال و با فیلترهای زمان، قیمت، شرکتهای هواپیمایی و نوع بلیط محدود می‌گردد تا کاربر در سریعترین زمان ممکن قادر به رزرو و خرید بلیط چارتر یا سیستمی و بلیط هواپیما ارزان متناسب با بودجه و سلیقه خود باشد.
در پایان یادآور می‌شویم در سامانه جامع خرید بلیط قاصدک ۲۴ ضمن خرید بلیط قطار، بلیط هواپیما، بیمه مسافرتی و برخورداری از پشتیبانی تیم فروش این مجموعه، می توانید نسبت به کنسلی و استرداد بلیط قطار یا بلیط هواپیما خود نیز اقدام نمایید پس اگر به هر دلیلی مجبور به لغو سفر خود شدید، دیگر کوچکترین نگرانی ای برای کنسل کردن بلیط سفر خود نخواهید داشت.

نظرات