زمان ثبت نام و نحوه شرکت در عصر جدید ۲ + زمان دقیق پخش عصر جدید ۲

0

زمان ثبت نام و نحوه شرکت در عصر جدید ۲ + زمان دقیق پخش عصر جدید ۲

عصر جدید ۲ در حال ساخت و پیش تولید است و احسان علیخانی تهیه کننده برنامه «عصر جدید» این خبر را رسانه ای کرد و پیج اینستاگرامش درباره پیش تولید این برنامه پر مخاطب و جذاب و هیجان انگیر توضیحاتی را ارائه کرد

مسابقه عصر جدید 2

زمان دقیق پخش عصر جدید ۲

علیخانی از آغاز پیش‌تولید این برنامه و روی آنتن رفتن آن در اسفند ماه خبر داد.
پس از پایان فصل اول مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی، علی فروغی مدیر شبکه سه ۲۵ شهریور ماه ۹۸ در گفتگوی خود درباره برنامه های آتی این شبکه اعلام کرد «با توجه به استقبال مخاطبان از «عصر جدید»، در حال طراحی و تامین مقدمات «عصر جدید ۲» هستیم و در تلاشیم تا ان شالله این برنامه به زمستان امسال برسد»، حال احسان علیخانی مجری و تهیه کننده این برنامه  ۱۷ آبان‌ ماه ۹۸ با انتشار ویدیویی در صفحه مجازی خود اعلام کرد که پیش تولید فصل دوم «عصر جدید» را آغاز کرده اند و از اوایل اسفند ماه برنامه روی آنتن می رود.

مسابقه عصر جدید 2

«عصر جدید» به تهیه کنندگی احسان علیخانی یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی ایرانی است که از بهمن سال ۱۳۹۷ از شبکه سه سیما روی آنتن رفت.

داوران مسابقه عصر جدید دو

در فصل اول این برنامه شرکت کنندگان در رشته‌های هنری ورزشی و سرگرمی به رقابت پرداختند و داوران فصل اول امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی بودند. نکته قابل اعتنا اینکه هنوز مشخص نیست که داوران این سری «عصر جدید» همین افراد هستند یا ممکن است ترکیب جدیدی را شاهد باشیم. حضور بشیر حسینی در بین داوران این مسابقه بیشترین نقد و چالش را داشت.

مسابقه عصر جدید 2

در فصل اول عصر جدید فاطمه عبادی ، محمد زارع ، پارسا خائف ، سعید فتحی روشن و گروه دختران نینجا به ترتیب نفرات اول تا پنجم شدند. / منبع : خبرگزاری صبا

نظرات