arongroups

مشهد روز دوشنبه ۶ آبان ۹۸ تعطیل است

0

مشهد روز دوشنبه ۶ آبان ۹۸ تعطیل است

تعطیلی مشهد ۶ آبان ۹۸ به دلیل ازدحام جمعیت و سیل عظیم زائران امام هشتم شمس الشموس سلطان و خورشید قلب ایرانیان به مناسبت ایام شهادت این امام رئوف و بیست و هشتم صفر رحلت حضرت پیامبر ص و امام حسن مجتبی ع با پیشنهاد شهردار مشهد و با موافقت استانداری خراسان رضوی تعطیل شد

به گزارش حرف تازه، بر اساس تصمیم گیری استانداری خراسان رضوی روز دوشنبه ۶ آبان ۹۸ مشهد تعطیل است. بخش نامه این موضوع تا قبل از پایان وقت اداری امروز به دستگاه‌های دولتی ارسال خواهد شد.

تعطیلی مشهد 6 آبان

تعطیلی مدارس مشهد دوشنبه ۶ آبان ۹۸

بر این اساس نیز کلیه مدارس مشهد نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان و همچنین مناطق احمدآباد و رضویه، «دوشنبه ۶ آبان‌ماه۹۸» در کلیه مقاطع و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.
وی بابیان اینکه برخی دستگاه‌ها در این باره استثناء شده‌اند و باید روز دوشنبه فعالیت داشته باشند‌، تصریح کرد: بخش‌نامه این موضوع تا قبل از پایان وقت اداری امروز به دستگاه‌های دولتی ارسال می‌شود.
بر‌اساس تصمیم‌گیری استانداری خراسان رضوی روز دوشنبه مشهد تعطیل است.

محمدرضا کلایی شهردار مشهد در صفحه شخصی خود در فضای مجازی گفت: آن طور که مشاهدات عینی من و همکارانم در حوزه حمل و نقل گواهی می‌دهد سیل عظیم جمعیت از جای جای سرزمینمان و حتی آن طرف مرز‌های ایران عزیز با پای پیاده و یا سوار بر ناوگان زمینی، ریلی و هوایی به سوی مشهد چشمگیر است.

او ادامه داد: اگر روند ورود این جمعیت همچنان این گونه باشد قطعا شلوغ‌ترین دهه پایانی صفر سال‌های اخیر را شاهد خواهیم بود به گونه‌ ای که ترافیک مناطق مرکزی مشهد را دچار اخلال خواهد کرد لذا به استاندار پیشنهاد کردم تا روز دوشنبه که ما بین تعطیلی رحلت حضرت خاتم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت رضا (ع) است، مشهد تعطیل شود.

نظرات