تفریحات

انواع مدلهای جدید و شیک یقه لباس زنانه مجلسی و شومیز و کت و مانتو

0

انواع مدلهای جدید و شیک یقه لباس زنانه مجلسی و شومیز و کت و مانتو و همچنین جدیدترین مدل های یقه لباس ۲۰۲۱ – ۲۰۲۲ برای شومیز و کت و لباس راحتی و مخمر و قصری که ترند شده را در ادامه از مجله حرف تازه دانلود کنید.

مجله حرف تازه – مدل یقه زنانه در زیبایی و شکیل بودنش موثر است و در خیاطی یکی از بخش های مهم به حساب می آید و در واقع نصف زیبایی و جذابیت مدل لباس به شکل و طرح یقه آن برمیگردد.

انتخاب مدل یقه لباس مجلسی یکی از مهمترین بخش های لباس های مجلسی است نقش اساسی در زیبایی لباس مجلسی دارد.
برای انتخاب مناسب ترین مدل یقه، آشنایی با جدیدترین و زیباترین طرح ها و مدل ها می تواند ایده جالبی باشد که از این طریق می توان به شما برای انتخاب بهترین ها کمک کند

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه مجلسی شیک

یقه لباس مجلسی اهمیت فوق العاده ایی در زیبایی لباس دارد. اما وجود تنوع زیاد در در مدل های یقه باعث شده است، انتخاب تا حدودی سخت و دشوار گردد.
اولین نکته ایی که برای انتخاب یقه لباس مجلسی باید بدان توجه نمایید، تناسب یقه با مدل لباس انتخابی و پارچه مورد نظر است که اغلب افراد خصوصا کسانی که سررشته ایی در خیاطی دارند به آن توجه می نمایند

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدب یقه پرنسسی دخترانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه شومیز بسیار شیک

در پیراهن مجلسی بلند با پارچه حریر و گیپور مدل های یقه تفاوت دارد و ما در این بخش نیز چند نمونه مدل یقه از جدیدترین مدل های یقه لباس مجلسی گیپور و حریر را گردآوری کردیم که هر یک می توانند انتخاب مناسب و ایده آلی برای پیراهن مجلسی جدید و شیک شما باشند

مدل یقه زنانه

مدل یقه دلبری جدید و شیک

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل جدید و شیک یقه کت زنانه

کت و شلوار و کت و دامن مجلسی از لباس هایی است که طرفدار زیاد دارد و ببشتر خانم ها از این قبیل مدلها در مراسم های مختلف استفاده میکنند و تیپ خانمانه و لاکچری میزنند
گاهی ممکن است انتخاب مدل یقه کت و لباس مجلسی تا حدود سخت و دشوار شود و ما جدیدترین مدل های یقه کت را جمع آوری کردیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

توجه داشته باشید که مدل یقه لباس پرنسسی مجلسی تا حد زیادی می تواند تعیین کننده مدل لباس و زیبایی و جذابیت آن می باشد، پس بهتر است با دقت زیاد و توجه به مدل های ارائه شده، بهترین و جذاب ترین مدل را انتخاب و تهیه نمایید.

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه کراواتی شیک برای بلوز

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه ۲۰۲۱

مدل یقه کت زنانه در انواع طرح های مختلف نظیر کلاسیک و فانتزی و مدرن و … موجود است و شما می توانید با توجه به فرم اندام و گردن تان از بین آن ها یقه ای مناسب و شیک را انتخاب کنید و جذاب و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه های ب ب جدید

مدل یقه زنانه

مدل یقه های تزیین شده

 

مدل یقه زنانه

مدل یقه شکاری به شکل هفت

مدل یقه زنانه

مدل یقه جدید بلوز های مجلسی و اسپرت

برای دوخت یقه کت زنانه از انواع مدل یقه های انگلیسی و آرشال و آمریکایی و گرد و هفت و دیپلمات و … استفاده می شود که هر یک از این یقه ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و بهتر است شما با توجه به فرم قسمت بالاتنه تان از بین این طرح های مختلف یقه مناسبی را برای دوخت کت مجلسی تان انتخاب نمایید.

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل جدید یقه مانتو 

یقه هفت از رایج ترین مدل یقه ها برای دوخت کت مجلسی است و این مدل یقه باعث می افرادی که بالا تنه بزرگ و درشتی دارند از این طرح یقه برای دوخت کت مجلسی خود استفاده نمایند.
یقه هفت های پهن و بزرگ نیز برای خانم های لاغر اندام مناسب تر هستند و این مدل یقه ها باعث می شوند تا قسمت بالاتنه بزرگ تر به نظر برسد.
یقه انگلیسی و یقه گرد نیز جزء یقه های زیبا و معروف برای دوخت کت های مجلسی محسوب می شوند.
یقه های گرد باز برای زنان درشت اندام انتخابی مناسب و ایده آل هستند و اگر شما دارای صورتی استخوانی و اندامی لاغر هستید بهتر است یقه کت خود را از بین این مدل ها انتخاب نکنید.

از یقه دیپلمات نیز برای دوخت کت های رسمی و کلاسیک استفاده می شود و این مدل یقه ها برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهر و تیپی کلاسیک داشته باشند انتخابی مناسب به شمار می روند.

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه زنانه

مدل یقه لباس زنانه ۲۰۲۲

یکی از مدل‌های یقه لباس مجلسی زنانه که ساده و کلاسیک است، یقه چهارگوش است. در این مدل معمولا شانه‌های کناری به صورت اپل دار یا پفی است. این یقه از مدل‌های قدیمی است، اما همچنان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همراه با لباس‌های یقه خشتی بهتر است از گردنبند‌های کوتاه استفاده شود. این مدل یقه برای صورت و فک زاویه دار مناسب نیست اما اگر از زاویه‌دار کردن گوشه‌های یقه کاسته شود این مشکل رفع خواهد شد.

   مدل یقه لباس زنانه 2022

مدل یقه لباس مجلسی مخمل  2022

مدل یقه لباس و شومیز زنانه 2022

مدل یقه کت زنانه 2022

نظرات