پخش مسابقه برنامه اعجوبه ها از شبکه سه با اجرای مهران غفوریان

2

پخش مسابقه برنامه اعجوبه ها از شبکه سه با اجرای مهران غفوریان

برنامه اعجوبه ها برنامه جدید استعدادیابی به کارگردانی احسان عبدی پور می باد که قرار است مهران غفوریان اجرا کننده این برنامه باشد

به گزارش حرف تازه به نقل از روابط عمومی شبکه‌ سه، با اتمام ماه صفر و ورود و شروع ماه ربیع الاول برنامه سرگرم کننده شبانگاهی با نام اعجوبه ها به تهیه کنندگی سروش گل محمدی و کارگردانی احسان عبدی پور به کنداکتور شبکه سه سیما اضافه می شود.

این برنامه در راستای نشان دادن توانمندی‌های کودکان و نوجوانان با اجرای مهران غفوریان پخش خواهد شد.

برنامه اعجوبه ها

زمان پخش مسابقه اعجوبه ها از شبکه سه

تیزر این برنامه از شبکه سوم سیما در حال پخش است و قرار است به زودی شرایط ثبت نام برای حضور شرکت کنندگان در این برنامه اعلام‌ شود.
مهران غفوریان چندی پیش در پشت صحنه سریال «زوج یا فرد» گفته بود که قرار است اجرای یک برنامه تاکشو و یا مسابقه تلویزیونی را برعهده بگیرد؛ او در این گفت‌وگو به حضورش در شبکه نسیم اشاره کرد و حالا برنامه دیگری با اجرای او در شبکه سه روی آنتن خواهد رفت.

او در «اعجوبه‌ها» فقط اجرای برنامه را برعهده دارد و آن تاک‌شویی که مهران غفوریان بر آن تأکید داشت کارگردانی، تهیه و اجرا می‌کند برنامه دیگری است که آن طرح در اختیار مدیران مربوطه در شبکه نسیم قرار دارد و احتمالاً بعد از پایان این استعدادیابی جدید، غفوریان به دنبال آن کار خواهد رفت.

در این مسابقه برخی بازیگران و هنرمندان طنز چون بابک نهرین و …نیز حضور دارند

برنامه اعجوبه ها

زمان پخش و تعداد قسمت های برنامه اعجوبه ها

سروش گل‌محمدی تهیه‌کننده این مسابقه گفت: این برنامه فعلاً ۱۰۰ قسمت است و ان‌شاءالله در ماه ربیع‌ الاول پخش خودش را از شبکه سه سیما آغاز می‌کند. نامش «اعجوبه‌‌ها» است و هرکدام از قسمت‌ها ۷۰، ۸۰ دقیقه‌ای است و هفته‌ ای دو یا سه شب روی آنتن خواهد رفت.

وی با اشاره به شروع ضبط برنامه و استعدادهایی که می‌توانند در این برنامه شرکت کنند، تأکید کرد: برنامه یک هفته دیگر ضبط خودش را در حکیمیه آغاز می‌کند و تاکنون ۱۶۰ نفر تست گرفته شده است.

برنامه اعجوبه ها

ثبت نام در مسابقه اعجوبه ها

۳ تا ۱۳ ساله‌هایی که استعداد یا توانمندی خاصی دارند می‌توانند ویدئوهای خودشان را به آدرس مجازی و اینترنتی این برنامه ارسال کنند و پس از قبولی در تست‌ها، راهی «اعجوبه‌های» تلویزیون می‌شوند.

برنامه اعجوبه ها

بابک نهرین بازیگر طنز صمد ممد در برنامه اعجوبه ها

برنامه اعجوبه ها

2 دیدگاه در “پخش مسابقه برنامه اعجوبه ها از شبکه سه با اجرای مهران غفوریان

  1. محمد گفت:

    سلام خیلی دوست داری شرکت کنید

  2. ابراهیم گفت:

    سلام چگونه باید ثبت نام کرد

نظرات