بیوگرافی و عکس های امیررضا فرامرزی بازیگر

1

بیوگرافی و عکس های امیررضا فرامرزی بازیگر

امیررضا فرامرزی یکی از بازیگران خردسال ایرانی متولد ۱۳۸۱ در تهران است که بازیگر نقش (امیر) در سریال بچه مهندس ۴ و در بازیگر نقش (کودکی هاشم) در سریال از سرنوشت است در مجله اینترنتی حرف تازه با بیوگرافی کامل شخصی و حرفه ای و سوابق فیلم و سریال و آیدی اینستاگرام و عکس های هنری و خانوادگی و نحوه ورود به بازیگری را میخوانید.

بیوگرافی امیررضا فرامرزی

امیررضا فرامرزی متولد ۳۱ فروردین ۱۳۸۶ در تهران بوده و در حال حاضر در حال تحصیل می باشد

امیررضا فرامرزی

شروع فعالیت بازیگری

امیررضا یکی از بازیگران خردسال سینما و تلویزیون است که از کودکی وارد این حرفه شده و در هر دو زمینه سینما و تلویزیون کار کرده است.
فرامرزی در آثاری همچون یاردا، چهارشنبه سوری، سریال از سرنوشت، غلامرضا تختی، ماهی و برکه، رامینالدو، اسکی‌باز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

امیررضا فرامرزی

او در فیلم سینمایی غلامرضا تختی در نقش کودکی وی بازی کرده بود که در جحشوناهر فجر ۹۷ در این مراسم حضور داشت. این بازیگر نوجوان با اینکه مدت کمی است وارد عرصه هنر شده است ، اما تجربه حضور در چند جشنواره را در کارنامه هنری خود که از جمله فیلم تختی و فیلم سینمایی اسکی باز در جشنواره فیلم کودک در اصفهان را میتوان نام برد .

امیررضا فرامرزی

بازیگر نقش هاشم در کودکی در سریال از سرنوشت

وی با سریال از سرنوشت اولین تجربه خود را در قاب تلویزیون به نمایش گزاشته و در نقش کودکی هاشم ایفای نقش کرده است که بزرگسالی این نقش دارا حیایی پسر امین حیایی بازی کرده است.

عکس هاشم کوچک و بزرگ در سریال از سرنوشت

امیررضا فرامرزی

وی در فیلم سینمایی غلامرضا تختی در کنار هنرمندانی چون بهنوش طباطبایی، امیر جدیدی، ماهور الوند، علیرضا گودرزی، شاهرخ شهبازی، ستاره و آتیلا پسیانی و… هنرنمایی کرده است

امیررضا فرامرزی

بازیگر نقش نقش امیر کودک کار در سریال بچه مهندس ۴

او در سریال بچه مهندس ۴ در ماه رمضان ۱۴۰۰ در کنار محمدرضا رهبری و مهشید جوادی و سهند جاهدی و … در نقش امیر کودک کار و بازیگر خردسال که دست ناپدری افتاده و دردسرهای زیادی را تحمل میکند و در نهایت به جواد جوادی و بهروز پناه میبرد و به خانه مهر می رود را بازی میکند.

فیلم‌ شناسی

فیلم سینمایی رامینالدو (۱۳۹۷)
فیلم سینمایی ماهی و برکه (۱۳۹۷)
سریال از سرنوشت (۱۳۹۷)
فیلم سینمایی غلامرضا تختی (۱۳۹۷)
فیلم سینمایی اسکی باز (۱۳۹۶)

فیلم ماهی و برکه در سال ۱۴۰۰

فیلم چهارشنبه سوری

فیلم بچه های دره گرگ در سال ۱۳۹۹

اینستاگرام امیررضا فرامرزی

این هنرمند کوچک در اینستاگرام فعال است و آیدی با این نشانی amirrezafaramarzi_official فعال است و تصاویری از کارها و فیلم و سریال هایی که بازی کرده در آن با فالورهایش به اشتراک گذاشته است .

عکس های امیررضا فرامرزی

در ادامه تصاویری از بازیگر خردسال سینما و تلویزیون ایران را که در پیج اینستاگرام و شخصی وی موجود است را مشاهده کنید

امیررضا فرامرزی

امیررضا فرامرزی

امیررضا فرامرزی

امیررضا فرامرزی

امیررضا فرامرزی

امیررضا فرامرزی

امیررضا فرامرزی

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های امیررضا فرامرزی بازیگر

  1. سام گفت:

    موفق باشی.پسر خوش آتیه و هنرمند خوب بختیاری..احسنت

نظرات