بازیگران و خلاصه داستان فیلم ایکس ری

0

بازیگران و خلاصه داستان فیلم ایکس ری

فیلم ایکس ری به کارگردانی سروش محمدزاده در هفته ناجا و نیروی انتظامی روی آنتن شبکه سه رفته و پخش خواهد شد
این فیلم که در سکوت خبری ساخته شده بود قرار است در هفته نیروی انتظامی از شبکه سه سیما به روی آنتن برود.

خلاصه داستان فیلم ایکس ری

داستان این تله فیلم درباره محموله‌ای است که پلیس فرودگاه به آن مشکوک می‌شود و همین سرآغاز قصه پرفراز و نشیبی است که کریم خودسیانی آن را بر مبنای واقعیت نوشته است و به سفارش پلیس پیشگیری ناجا ساخته شده است.

فیلم ایکس ری

اسامی بازیگران فیلم ایکس ری

امیریل ارجمند، کمند امیرسلیمانی ، اتابک نادری ، محمدرسول صفری، امیرحسین شام بیاتی، پروین ملکی و محمدرضا صولتی از بازیگران این فیلم هستند.

این تله فیلم به تهیه‌ کنندگی مسعود رجبیان است که پیش از این سابقه حضور در برنامه‌های مهمی همچون «ماه عسل»، «عصرجدید»، «نود»، «کودک شو» و… را داشته و این اولین تجربه تهیه‌ کنندگی او در حیطه نمایشی به شمار می‌آید.
لارم به ذکر است که کارگردان این فیلم محمدزاده پیش از این کارگردانی فیلم تحسین شده «چهارشنبه» را برعهده داشته و همچنین در تلویزیون نیز در مجموعه «دیوار به دیوار» به عنوان دستیار با سامان مقدم همراهی کرده است.

امیرحسین شام بیاتی و امیریل ارجمند در ایکس ری

فیلم ایکس ری

مسعود رجبیان تهیه‌کننده «ایکس‌ری» در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه این فیلم ۹۰دقیقه‌ای قرار است در هفته ناجا پخش شود، افزود: نام اولیه این فیلم تلویزیونی «کاور» بود اما نامی که روی آنتن خواهد رفت «ایکس‌ری» است؛ این نام را انتخاب کردیم که سوژه‌مان با دستگاه مختص ردیابی موادمخدر در فرودگاه بی‌ارتباط نیست.

فیلم ایکس ری

وی در خصوص زمان پخش این فیلم تلویزیونی گفت: «ایکس‌ری» در بازه زمانی سیزدهم تا بیستم مهرماه که تلویزیون به‌مناسبت هفته ناجا فیلم‌ها و سریال‌هایی را روی آنتن خواهد برد، از شبکه سوم سیما پخش می‌کند.

فیلم ایکس ری

امیریل ارجمند پسر ارشد بازیگر ارزشمند کشورمان داریوش ارجمند, در سال ۱۳۵۳ چشم به جهان گشود. او استعدادهای پدر را به وضوح به ارث برده است و در زمینه های مختلف هنری سر رشته دارد.

امیریل ارجمند و همسرش

فیلم ایکس ری

محمد رسول صفری بازیگر ایکس ری

محمد رسول صفری متولد ۱۹ دی در تهران بازیگر تلویزیون اهل ایران است.

فیلم ایکس ری

امیرحسین شام بیاتی در ایکس ری

فیلم ایکس ری

محمدرضا صولتی

فیلم ایکس ری

پروین ملکی در فیلم

فیلم ایکس ری

نظرات