بیوگرافی و عکس های مرجان قمری بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های مرجان قمری بازیگر

مرجان قمری بازیگر ایرانی را در بیوگرافی و عکس های شخصی و خانواده و هنری و آیدی اینستاگرام و سوابق فیلم و سریال او در مجله اینترنتی حرف تازه بخوانید

بیوگرافی مرجان قمری

مرجان قمری بازیگر و کارگردان سینما ، تئاتر و تلویزیون در سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمده و دارای مدرک تحصیلی دیپلم تجربی می باشد.

مرجان قمری

شروع فعالیت از بازیگری تا کارگردانی

خانم قمری فعالیتش را با بازی در نمایش آهوی از دست رفته در سال ۱۳۸۳ آغاز کرد و در واقع از سال ۸۳ فعالیت جدی خود را در عرصه هنر و بازیگری شروع کرده است

مرجان قمری

سینما و تلویزیون

وی یکی از بازیگران با سابقه و با تجربه تئاتری می باشد که بعد از ایفای نقش و بازی در چندین نمایش وارد آثار سینمایی و سریال های تلویزیونی شده است.
او در آثاری همچون سریال تلویزیونی در حاشیه ۲ مهران مدیری، سریال تلویزیونی سایه بان و سریال تلویزیونی دروازه ساعات ایفای نقش داشته است.
قمری در مقام کارگردان؛ چند نمایش را نیز کارگردانی کرده است.

مرجان قمری

همسر مرجان قمری

از وضعیت ازدواج و زندگی شخصی و همسرش اطلاعات دقیقی در دست نیست.

مرجان قمری

بازیگران فیلم متری شیش و نیم

این بانوی هنرمند در فیلم رکورد دار متری شیش و نیم یکی از بازیگران آن بود و سعید روستایی کارگردان جوان فیلم متری شیش و نیم با انتشار پستی به تعریف از مرجان قمری بازیگر این فیلم سینمایی پرداخت.

مرجان قمری

بازیگر فیلم کوتاه با من حرف بزن

او در تله فیلم با من حرف بزن به کارگردانی آزاد محمدی نقش آفرینی کرده است.

جوایز جشنواره

خانم قمری موفق به دریافت جایزه بازیگری اول زن از جشنواره پلیس در سال ۱۳۸۳ و جایزه بازیگری اول زن از جشنواره کودک اصفهان در سال ۱۳۸۵ شده است.

بازیگر تئاتر آزاد

من به دلیل مشکلات مالی به این شکل از تئاتر روی آوردم زیرا سال‌ها در تئاتر حرفه‌ای فعالیت کردم اما هیچ پشتوانه مادی نداشتم در حالی که پیشنهادات زیادی هم برای بازی دریافت می کردم.
در نهایت با وجودی‌که می دانستم با بازی در تئاتر آزاد با واکنش منفی روبرو می شوم اما به دلیل مشکلات مالی جذب کمدی های شبانه شدم.
مرجان قمری بازیگر قدیمی تئاتر که این روزها در اولین تجربه کارگردانی خود بعد از نزدیک به دو دهه بازیگری است که تجربه نقش آفرینی در نمایشنامه «همسر چینی» رحمت امینی و چند نمایش دیگر را در کارنامه هنری خود دارد

فیلم و سریال

سایه بان (سریال تلویزیونی) (۱۳۹۶)
متری شیش‌ و‌ نیم (۱۳۹۶)
در حاشیه ۲ (سریال تلویزیونی) (۱۳۹۴)
دروازه ساعات (سریال تلویزیونی) (۱۳۸۸)

فیلم با من حرف بزن

عکسهای مرجان قمری

در ادامه چند تصویر اینستاگرامی از پیج شخصی وی را مشاهده کنید

مرجان قمری

مرجان قمری

مرجان قمری

مرجان قمری

نظرات