arongroups

مدلهای لباس مد سال ۲۰۱۸

0

مدلهای لباس مد ۲۰۱۸

مد ۲۰۱۸: اگر کمی اهل مد باشید، می دانید که هر فصل سبک پوشش و رنگ های خاص خودش را دارد. برای این که بدانید در فصل پیش رو چه چیزهایی مد است و بیشترین طرفدار را دارد، ما از مشهورترین طراحان مد خواسته ایم تا شما را راهنمایی کنند. در ادامه مدل های لباسی که در سال ۲۰۱۸ مد می شوند را برایتان آورده ایم تا اگر شما هم دوست داشتید با مد روز پیش روید، هر چه زودتر دست به کار شوید.

کت زنانه

شاید در چند سال اخیر کت های زنانه جایی در صنعت مد و فشن خانوم ها نداشتند اما سال ۲۰۱۸ سالی است که بار دیگر این مدل لباس را در تن خانم های بسیاری خواهید دید. در واقع هر چه بیشتر پیش می رود، زنان اعتماد به نفس بیشتر و جایگاه بالاتری در جامعه پیدا می کنند، پوشیدن کت نیز نمادی از قدرت و اقتدار آنهاست.

بنابراین در سال ۲۰۱۸، کت را دیگر نه تنها در تن آقایان، بلکه در تن خانم ها نیز خواهید دید. اگر اخیرا به لباس ستاره ها در فرش قرمز نیز نگاهی بیاندازید، می بینید که ستاره های بسیاری مانند بلیک لایولی، کت و شلوار به تن کرده اند که بسیار هم شیک و زیباست.

مد 2018

مد دهه ۷۰

اگر دقت کرده باشید، بسیاری از مدهایی که هر ساله متولد می شوند، متعلق به سالها قبل می باشند. به عنوان مثال در چند سال اخیر، برخی از مدهای دهه ۹۰ میلادی، بار دیگر توجه طراحان مد را به خود جلب کرد و با استقبال زیاد مردم نیز رو به رو شد. اما سال ۲۰۱۸ از چه دهه ای الهام می گیرد؟ دهه ۷۰ دهه ای است که بسیاری از مدهای آن سال را بار دیگر در مد ۲۰۱۸ خواهید دید. لباس های رنگی، لباس های یقه بلند، لباس های جین و… از مدل هایی است که امسال در صنعت مد ۲۰۱۸ و فشن می درخشند.

مد 2018

طرح های هندسی

در سال ۲۰۱۸، طرح های هندسی بر مد و فشن حکمرانی می کنند، به خصوص زمانی که صحبت از اکسسوری ها در میان باشد. هینا شا، یکی از طراحان مشهور جواهرات، گفته: «شما طرح های هندسی بسیاری را، به خصوص شش ضلعی، روی لباس، اکسسوری و تزیینات دکوراسیون خانه هایتان خواهید دید. کیف ها و عینک های آفتابی نیز بیش از همه به سمت مد ۲۰۱۸ جذب شده اند.»

مد 2018

جین

لباس های جین را در کمد لباس هر فردی خواهید یافت. خوشبختانه این مدل لباس آنقدر طرفدار دارد که هیچگاه از مد نمی افتد. در واقع جین یکی از تاثیرگذارترین مدل های لباسی است که از صنعت مد و فشن آمریکا به ارث رسیده است. طرح های مختلفی از پارچه های جین وجود دارند که به آن تنوع داده اما در مد ۲۰۱۸ چه مدل جینی مورد توجه است؟ اگر سالها قبل جین های آبی روشن را به وفور در بازار می دیدید، امسال بالعکس جین های تیره رنگ را خواهید دید. سال ۲۰۱۸ سال خلاقیت در طرح های جین است بنابراین از طرح های متنوع و هیجان انگیز آن نهایت لذت را ببرید.

مد 2018

پارچه های مخملی

شاید تا به حال پارچه های مخملی را تنها برای میهمانی ها و مراسم خاص به تن می کردید اما سال ۲۰۱۸ این جنس پارچه را بیشتر خواهید دید. این باور که پارچه های مخملی را باید تنها در تابستان به تن کرد، دیگر در دنیای مد ۲۰۱۸ جایی ندارد، بلکه این جنس پارچه در زمستان هم حاکم است. به عنوان مثال در فشن شوهایی که برای بهار ۲۰۱۸ برگزار شده اند، پارچه های لوکس مخملی با رنگ های خنثی بر دفیله های مد می درخشند. اگر رنگ های خنثی این پارچه برایتان کسل کننده است، از رنگ های روشن استفاده کنید تا ظاهری مدرن تر به خود بگیرند.

مد 2018

رنگ بنفش

هر سال رنگ مخصوص به خود را دارد، رنگ سال ۲۰۱۸ سال رنگ بنفش است. این رنگ که به رنگی لاکچری شهرت دارد، نه تنها در لباس و اکسسوری، بلکه در آرایش صورت هم به مراتب دیده شده است. شما می توانید از تن های مختلف این رنگ استفاده کنید. اگر دوست دارید به خوبی بدرخشید، بنفش تیره گزینه خوبی برایتان خواهد بود اما اگر رنگ های سبک تر را می پسندید، ما تونالیته های بنفش روشن را به شما پیشنهاد می دهیم.

مد 2018

طرح های گلدار درشت

اگر فکر می کنید که لباس هایی با طرح های گل درشت از مد افتاده است، بهتر است تجدید نظر کنید زیرا سال ۲۰۱۸ این طرح را بر تن بسیاری از اطرافیان تان خواهید دید. گل های درشت با رنگ های جیغ و چشمگیر در راهند. با پوشیدن این مدل لباس ها ظاهری مدرن به خود می گیرید و متفاوت از جمع خواهید درخشید.

مد 2018

سبک فرانسوی

یکی از سبک های لباس پوشیدن که در سال ۲۰۱۸ توجه طراحان را به خود جلب کرد، سبک فرانسوی است. طرح های مینیمالیستی، راه راه، جزییات ظریف و زنانه، کلاه، ترکیب رنگ های آبی کمرنگ و سفید و… از خصوصیات لباس های فرانسوی هاست که صنعت مد امسال را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

مد 2018

اکسسوری

حتی اگر زیباترین لباس را به تن کرده باشید، باز هم بدون اکسسوری آنطور که باید به چشم نخواهید آمد. اکسسوری ها اگر درست انتخاب شوند، جذابیت ظاهر شما را دو چندان می کنند. البته سعی کنید که آنها را از سادگی در آورید. کیف، عینک آفتابی، گردنبند و غیره… که با طرح های گل، مروارید، پر و سنگ های زیبا تزیین شده اند، ظاهر شما را به بهترین شکل ممکن تکمیل خواهند کرد.

مد 2018

 

[box]

همچنین بخوانید:

مدل مانتو رنگ سال ۹۷

مدلهای آرایشی سال ۲۰۱۸

[/box]

نظرات