۵ توصیه کاربردی خرید لباس مجلسی بچگانه برای بچه های خوش تیپ

0

۵ توصیه کاربردی خرید لباس مجلسی بچگانه برای بچه های خوش تیپ

لباس مجلسی بچگانه را چطور انتخاب کنیم و چه وسایلی را همراه با خود به مهمانی ببریم؟

پیش از رفتن به یک مهمانی و پس از آنکه لباس‌های خودتان را انتخاب کردید برای انتخاب لباس کودکتان هم وقت بگذارید و به این فکر کنید که در مهمانی به چه وسایلی نیاز خواهید داشت.

برای یک مناسبت خاص حتما به لباس‌های خاصی نیاز دارید، این قانون البته در مورد بزرگسالان به خوبی رعایت می‌شود اما فراموش نکنید که کودکان شما هم گاهی نیاز دارند که لباس‌های ویژه‌ای بپوشند و از همیشه زیباتر و خوش تیپ تر به نظر برسند.

شاید فکر کنید که بچه‌ها با یک لباس راحتی حس بهتری دارند اما این بهانه کافی نیست برای آنکه در یک مراسم خاص و مهمانی از خیر لباس مجلسی بچگانه بگذرید و همان پیژامه‌های همیشگی را تن آن‌ها کنید.

به جای آن می‌توانید با رعایت چند قانون ساده لباسی را برای کودکان خودتان انتخاب کنید که در عین حال که آن‌ها را زیبا و مرتب نشان می‌دهد برای بازی‌های کودکانه‌شان هم مناسب باشد.

ما برای شما ۵ توصیه کاربردی داریم تا مدل لباس مجلسی بچگانه را هوشمندانه انتخاب کنید و وسایل لازم در یک مهمانی را همراه خودتان ببرید.

لباس مجلسی بچگانه

مدل لباس مجلسی بچگانه برای چه مراسمی ؟

ابتدا باید به این فکر کنید که کودکتان را برای شرکت در چه مراسمی حاضر می‌کنید. قرار است بازی‌های بیرون خانه در حیاط یا محیط باز وجود داشته باشد و یا انتظار چه آب و هوایی را دارید؟

با توجه به مراسمی که به آن دعوتید می‌توانید لباس مجلسی مناسبی را برای کودک خود انتخاب کنید.

مثلا برای یک مهمانی در باغ و در فصل پاییز احتمالا باید یک لباس بافت بچگانه را نیاز دارید و برای مهمانی داخل خانه می‌توانید سراغ لباس های کوتاه‌تر و بازتری بروید که امکان تکان خوردن بیشتری هم به بچه‌هایتان می‌دهد.

اگر به یک جشن تولد دعوت شده‌اید که قرار است پر از بچه‌های کوچک باشد برای اینکه در این مهمانی قرار است کودک شما حسابی بازی کند و به این طرف و آن طرف بدود، آماده باشید و لباسی را به او بپوشانید که اجازه این تحرک را به او بدهد.

رنگ‌ها را درست انتخاب کنید

رنگ لباس می‌تواند بیش از هرچیز روی میزان رسمی بودن لباس‌ها تاثیر بگذارد. اگر به یک مراسم کاملا رسمی دعوت شده‌اید بهتر است رنگ‌های طبیعی‌تر را انتخاب کنید که در عین سادگی جلوه لباس‌ها را شیک‌تر می‌کند.

رنگ آبی یا سرمه‌ای می‌تواند ظاهر رسمی و مجلسی به لباس‌ها بدهد هرچند که لباس‌ها واقعا چندان رسمی نبوده و تنها یک تی شرت یا شلوار روزمره انتخاب کرده باشید.

برای دختران هم بهتر است لباس مجلسی دخترانه با رنگ‌های پاستلی انتخاب کنید مانند یک صورتی ملایم که اتفاقا روی مد سال ۲۰۱۹ هم هست.

لباس مجلسی بچگانه

 

برند لباس بچگانه مکث بهترین انتخاب‌های لباس مجلسی دخترانه را دارد و می‌توانید در بین پیراهن‌های مناسب مهمانی مکث انتخاب خوبی را برای دختربچه خود داشته باشید.

برای مهمانی‌های تابستانه کمی رنگ‌های بیشتری به مدل لباس مجلسی بچگانه اضافه کنید به ویژه اگر این مهمانی قرار است در یک باغ یا بیرون از خانه برگزار شود.

سعی کنید از رنگ سفید در لباس های مجلسی بچگانه استفاده نکنید، این رنگ خطرناکی برای بچه‌ها است چراکه به راحتی کثیفی و لکه‌ها را نشان می‌دهد.

به جنس لباس مجلسی بچگانه توجه کنید

توجه به اینکه لباس مجلسی بچگانه ای که انتخاب می‌کنید، چه جنسی دارد اهمیت بالایی دارد. هیچ چیز نمی‌تواند به خوبی الیاف طبیعی در لباس های بچگانه باشد.

مطمئن شوید لباس‌هایی که انتخاب کرده‌اید به کودکان شما اجازه می‌دهد به راحتی حرکت کنند، اگر مدل لباس مجلسی بچگانه این ویژگی را نداشته باشد باعث می‌شود کودک شما به سرعت کلافه شده و بخواهد آن را عوض کند.

نخ و حریر انتخاب‌های خوبی در لباس بچگانه هستند. پارچه‌های نخی یا ابریشمی هم ظاهر خوبی به لباس‌ها می‌دهند و هم با پوست بچه‌ها مهربانند و آن‌ها را اذیت نمی‌کنند.

اگر برای پسربچه کوچک خود به دنبال یک کت مجلسی بچگانه زیبا و در عین حال راحت هستید می‌توانید به برند ایدکس (Idex) سری بزنید و یکی از کت‌های بچگانه این برند را انتخاب کنید.

با یک لباس اضافه برای هر اتفاقی آماده باشید!

بهتر است همیشه یک ساک برای بچه‌ها همراهتان داشته باشید، به هر حال برای یک مادر داشتن یک ساک وسایل ضروری کاملا طبیعی است حتی اگر به یک مهمانی رسمی برود.

داشتن یک دست لباس اضافه نه تنها برای شما آزاردهنده نخواهد بود بلکه به شما این امکان را می‌دهد که کمتر دغدغه این را داشته باشید که کودکتان در حال خورد آب میوه آن را روی بلوزش بریزید!

لباس مجلسی بچگانه

 

بهتر است یک لباس راحت تر از لباس مجلسی همراه خودتان داشته باشید که در راه برگشت به خانه از آن استفاده ‌کنید و اگر دیر وقت از مهمانی برگشتید با خیال راحت کودکتان را با همان لباس توی تخت بگذارید.

اکسسوری‌ها را با دقت انتخاب کنید

اکسسوری‌ها همان تزیینات کوچکی هستند که می‌توانند به راحتی ظاهر لباس مجلسی که انتخاب کرده‌اید تغییر دهد، چه برای خودتان و چه برای بچه‌های کوچک.

از یک کمربند چرم گرفته تا ساسپندر یا کلاه می‌تواند یک پیراهن و شلوار معمولی پسرانه را به ستی ویژه تبدیل کند، برای دخترها یک گردنبند مروارید کوچک انتخاب کنید یا چند دستبند کوچک و یا یک سربند گل‌دار که به راحتی ظاهر یک پیراهن دخترانه را می‌تواند تغییر دهد.

بهتر است اکسسوری‌های بسیار گران قیمت نباشند، به هر حال بچه‌ها در عین حال که زیبا و شیک به نظر می‌رسند لازم است به اندازه کافی آزادی برای بازی کردن یا فاصله گرفتن از شما داشته باشند. طلا انتخاب خوبی برای دختر بچه‌ها در یک مهمانی شلوغ نیست.

نظرات