معمای زهرا حسینی دختر مفقود شده در قلعه نو شهر ری + کمک برای پیدا کردن زهرا

2

معمای زهرا حسینی دختر مفقود شده در قلعه نو شهر ری + کمک برای پیدا کردن زهرا

زهرا حسینی دختر مفقود شده در قلعه نو شهر ری موجی از هم دردی و همکاری را در کشور برانگیخته و تصاویر این دختر دو ساله برای درخواست کمک برای پیدا شدن در سطح فضای مجازی پخش شده است

زهرا دختر ۲ ساله، دوشنبه شب در قلعه نو گم شده است. کسانیکه این دختر بچه را دیده اند می توانند همزمان با پلیس و شماره موبایل ۰۹۱۲۷۹۵۵۴۰۰ تماس بگیرند.
زهرا حسینی که یک سال ۸ ماه سن دارد، حوالی ساعت ۷ غروب دوشنبه، ۲۵ شهریور ماه به همراه خواهر ۸ ساله خود از خانه شان واقع در منطقه قلعه نو خارج می شوند.

زهرا حسینی دختر مفقود

جزئیات ناپدید شدن زهرا حسینی دختر مفقود شده در شهر ری

دوربین آژانسی که در فاصله دیوار به دیوار منزل زهرا واقع شده، نشان می دهد که ۲ خواهر حدود ۲ ساعت مشغول به بازی بوده اند و سپس به سمت منزل حرکت می کنند. در آستانه رسیدن به خانه و پس از وارد شدن خواهر بزرگ تر اما ناگهان زهرای ۱۹ ماهه تصمیم خود را تغییر داده و دو مرتبه به سمت کوچه باز می گردد. بنا بر گفته خواهر بزرگتر، حدود ۳۰ ثانیه طول می کشد تا او از غیبت زهرا باخبر شده و برای یافتن او به سمت کوچه باز گردد، غافل از آنکه ردی از دخترک پیدا نخواهد کرد.

عکس زهرا حسینی دختر مفقود شده

زهرا حسینی دختر مفقود

لازم به ذکر است که خانواده حسینی بلافاصله مراتب را به پلیس اطلاع داده و در حال حاضر تیم های تحقیقاتی ویژه نیروی انتظامی و آگاهی مشغول تحققیات روی پرونده هستند.

گمشدن زهرا حسینی کودک ۲ ساله در جنوب تهران

مادر زهرا حسینی در گفتگو با رادیو تهران با اعلام مشخصات ظاهری دخترش اعلام کرد که زهرا حسینی شیرازی حدود ساعت ۹ شب جلوی درب خانه مفقود شده است. مادر زهرا گفت که همسرش مبتلا به بیماری ام اس است و توان راه رفتن ندارد

تعدادی از بازیگران کشورمان از جمله مهتاب کرامتی و پرویز پرستویی نیز در صفحات شخصیشان با انتشار عکس زهرا نوشتند:
سلام عزیزان امروز بعد از ظهر دوستی زنگ زد و سپس گوشی را به پدری گریان سپرد که دیشب در یک مهمانی ، دخترک خردسالش لحظاتی چند از منزل میزبان بیرون زده و تاکنون ناپدید شده .
من نمیتوانم بگویم حال این مرد را درست درک کرده ام ولی میتوانم بگویم که چگونه همه میتوانیم با تکثیر تصویر و نام این دخترخانم کوچک مفقود شده ( زهرا حسینی شیرازی ) به جستجو و یافتنش کمک کنیم .
من که به هرجا شده میفرستم ، دیگران نیز خود دانند

 

زهرا حسینی دختر مفقود

جستجو برای پیدا کردن کودک گمشده در قلعه‌ نو

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از حضور دو تیم آنست در عملیات جست و جوی دختربچه ۲ ساله گمشده در قلعه نو خبر داد.

شاهین فتحی با اعلام این خبرگفت: روز گذشته و در پی درخواست خانواده کودک گم شده در قلعه نو، تیم آنست هلال احمر پیشوا و یک تیم جست و جو و نجات از هلال احمر شهر ری در عملیات جست و جوی کودک دو ساله حضور داشتند و منطقه قلعه نو با حضور این دو تیم مورد بررسی و جست و جو قرار گرفت اما اثری از کودک گم شده یافت نشد.

زهرا حسینی دختر مفقود

دوربین آژانسی که در فاصله دیوار به دیوار منزل زهرا واقع شده، نشان می دهد که ۲ خواهر حدود ۲ ساعت مشغول به بازی بوده اند

و سپس به سمت منزل حرکت می کنند.

در آستانه رسیدن به خانه و پس از وارد شدن خواهر بزرگ تر اما ناگهان زهرای ۱۹ ماهه تصمیم خود را تغییر داده

و دو مرتبه به سمت کوچه باز می گردد.

بنا بر گفته خواهر بزرگتر، حدود ۳۰ ثانیه طول می کشد تا او از غیبت زهرا باخبر شده و برای یافتن او به سمت کوچه باز گردد، غافل از آنکه ردی از دخترک پیدا نخواهد کرد.

زهرا حسینی دختر مفقود

زهرا حسینی دختر مفقود

2 دیدگاه در “معمای زهرا حسینی دختر مفقود شده در قلعه نو شهر ری + کمک برای پیدا کردن زهرا

  1. طاهر گفت:

    این دست گنده ی دروغی دیگه چیه🤣

  2. رضا گفت:

    به نظر شما اون فلش که له عکس
    میخورد چیبود ………………….
    اونی که یه جور چادر مانند داشت

نظرات