arongroups

بیوگرافی بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی کیست + عکس جدید و همسرش و حواشی

0

بیوگرافی بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی کیست + عکس جدید و همسرش و حواشی

بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی بازیگر سرشناس ایرانی است. ایشان متولد دهه شصت می باشد و پسر پرویز پرستویی سوپر استار سینما و تلویزیون کشورمان است. بهروز پرستویی در اولین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین سریال هم گناه رفت و بازیگر نقش جوانی پدرش شد در این بخش از سایت حرف تازه با بیوگرافی بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی و عکس های شخصی و آدرس اینستاگرام و بازی در سریال هم گناه را میخوانید

بیوگرافی بهروز پرستویی

بهروز پرستویی در دهه شصت متولد شده است نام مادرش نسترن پرستویی و پدرش پرویز پرستویی میباشد بهروز پرستویی دارای یک خواهر به نام سمیرا است. بهروز پرستویی شباهت خیلی زیادی به پدرش دارد.

بهروز پرستویی درحال حاضر در عرصه بازیگری مشغول به کار است و تا به حال چندین کار تئاتر و نمایش را انجام داده و از چهره‌های باتجربه تئاتر محسوب می شود

کلاس های بازیگری را زیر نظر پدرش سپری کرده است و موفق شده تکنیک های بازیگری را به صورت حرفه ای فرا بگیرد.

شروع بازیگری

اولین تجربه هنری خود را در زمان کودکی اش کسب کرده در سریال پهلوانان نمی میرند به کارگردانی حسن فتحی بازی کرد.

بهروز پرستویی بازیگر جوان و تازه کار، پسر پرویز پرستویی است که در سریال هم گناه با بازی در نقش جوانی های پدرش به شهرت رسید

او در دوران کودکی در فیلم «آژانس شیشه ای» بازی کرده است. ابراهیم حاتمی کیا بعد از دیدن بهروز پرستویی وی را برای بازی در نقش ابوذر فرزند کوچکتر حاج کاظم (با بازی پرویز پرستویی) انتخاب می کند.

بهروز پرستویی

بهروز در طول فعالیت پدرش در سینما و تلویزیون وارد عرصه بازیگری نشده و علاقه خاصی به بازیگری ندارد و بعید به نظر می‌رسد که او از این پس تصمیم جدی برای ادامه فعالیت در این عرصه داشته باشد، اما به واسطه شباهت ظاهری، شاید باز هم او را در نقش فرزند یا جوانی‌ پدر ببینیم.

مصطفی کیایی کارگردان جوان سینما در اولین تجربه سریال سازی در نمایش خانگی سریال هم گناه را به نویسندگی محسن کیایی و علی کوچکی جلوی دوربین برد.

بهرور پرستویی بازیگر نقش جوانی پرویز پرستویی در سریال هم گناه کیست

در صفحه رسمی سریال هم گناه آمده است:با شروع فیلمبرداری سریال هم گناه پرستویی جوان هم بازی پدر شد.

با شروع فیلمبرداری سریال هم گناه ، بهروز پرستویی مقابل دوربین مصطفی کیایی قرار گرفت و برای اولین بار به ایفای نقش پرداخت.
به گزاش روابط عمومی هم گناه، این نخستین تجربه بازیگری بهروز پرستویی فرزند پرویز پرستویی است که حالا با ایفای نقش در کاراکتر جوانی پدر، آن را پشت سر می گذارد.

هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است که با سرمایه گذاری فیلیمو تولید خواهد شد.

همچنین علاوه بر ایفای نقش بهروز پرستویی در کاراکتر جوانی های پدر، درنا مدنی فرزند رویا تیموریان نیز در نقش جوانی های مادر در این پروژه مقابل دوربین قرار گرفته است.

بهروز پرستویی

اینستاگرام بهروز پرستویی

صفحه اینستاگرام وی خصوصی بوده و از دسترس عموم خارج است.

بهروز پرستویی

واکنش پروز پرستویی به بازیگری پسرش

امروز در دنیای مجازی اخبار بازی پسرم(بهروز پرستویی)در مجموعه شبکه خانگی( همگناه )،بکارگردانی اقای مصطفی کیایی عزیز ،بحث داغی رابوجود آورده ،از ظهر تا الان داشتم کامنت ها و اخبارهای مربوط به این موضوع رو میخوندم .
مثلا:
چقدر پدر و پسر به هم شبیه اند.
پسر بهتراز پدره
چقدر جالبه
برام جالب بود وبرای اینکه خدای ناکرده سوء تفاهم پیش نیادو سوء تعبیر نشه ،تنها کسی که پست نگذاشت ،خودم بودم .
اما از اونجایی که متاسفانه بعضا،عزیزانی با دقت پست هارو نمیخوانند ،به کامنت هایی برخوردم که:
بله دیگه ،حالا این کار چه تفاوتی با آقایان و آقازاده ها داره؟
اینهمه تحصیل کرده هنر داریم ،هنوز این فرصت ها براشون پیش نیامده.
پرستویی چون خودش تواین کاره پسرشم آورده.
پرستویی پس چرا آقازاده هارو شماتت میکنه؟
البته آقای مصطفی کیایی در پستی که گذاشتن توضیح دادن علت حضور فرزند من در این مجموعه فقط به خاطر شباهت اش به منه ،مثل درنا مدنی که جوانی رویا تیموریان عزیز رو بازی میکنه
ناگفته نماند ،بهروز پرستویی در فیلم آژانس شیشه ای هم بخاطر شباهت اش پسر کوچک من و بازی میکرد و همچنین بهروز پرستویی و دخترم هرود در سریال پهلوانان نمی میرند ساخته (آقای حسن فتحی عزیز) که تهیه کننده آن، دوست عزیزم آقای محمد بیک زاده بودو لنگ دو کودک بودند وخواستم کارشان لنگ نماند،در سه اپیزود بازی کرده بودند .
بنده اگر میخواستم در دنیای بازیگری باشند میتونستم کلی حمایتشون کنم ،حالا یا موفق ویا ناموفق،مثل خیلی از عزیزانی که هیچ نسبتی با من نداشتند ودر عالم هنر حمایتشون کردم .واز خود من هم پرکارتر هستند.
اصلا قصد گذاشتن این پست و نداشتم،ولی احساس کردم خیلی ها اذیت شدند و نسبت هایی دادند ،خواستم بگم نگران نباشید ،بهروز پرستویی زندگی خودش و داره و دغدعه اش بازیگری نبوده و اگر هم دلش بخواد در این عالم هنر باشه
من هیچ نقشی نخواهم داشت ،چرا که دنیای بازیگری خیلی بیرحم تر از این حرفهاست،بلد باشی میمونی وگرنه با مغز به زمینت خواهد زد
بهترین هارو براتون آرزو میکنم و کل گروه در مجموعه (همگناه) تلاش میکنیم میهمانان خوبی برای خانه هایتان باشیم

عکس های جدید اینستاگرام بهروز پرستویی

در ادامه چند تصویر دیده نشده از بازیگر جدید سریال هم گناه را مشاهده کنید

بهروز پرستویی

بهروز پرستویی

بهروز پرستویی

بهروز پرستویی

استخدام در متروی تهران

مدیر رابط‌عمومی مترو می‌گوید استخدام بهروز ربطی به پدرش نداشته. پسر پرویز پرستویی سی و یک ساله است، با مدرک فوق‌دیپلم در مترو استخدام شده و از سال نود و چهار رییس تبلیغات روابط‌عمومی مترو است

محسن سرخو، عضور شورای شهر از پسر یکی از هنرمندان گفته بود که بدون در نظر گرفتن طبقه‌بندی مشاغل حکم مدیریت گرفته است. به نظر می‌رسد منظور سرخو بهروز پرستویی است. او رئیس یا جانشین رئیس اداره تبلیغات مترو است. سخنگوی مترو می‌گوید سال نودو یک ، یعنی در یست و شش سالگی در مترو استخدام شده و قبل از آن هفت سال هم در سایپا اشتغال داشته یعنی از نوزده سالگی. در مترو هم از سال نود و چهار رییس شده در حالی که سه سال است لیسانس گرفته. روندی که تنها یک نخبه می‌تواند طی کند.

بازی بهروز پرستویی در سریال همگناه

این سریال اولین تجربه کارگردانی مصطفی کیایی در زمینه شبکه خانگی می باشد

نظرات