بیوگرافی و عکس های یاسر حق شناس جایگزین رامسین کبریتی در ستایش ۳

0

بیوگرافی و عکس های یاسر حق شناس جایگزین رامسین کبریتی در ستایش ۳

یاسر حق شناس بازیگر ایرانی را در سایت حرف تازه با بیوگرافی کامل و سن و تحصیلات و سوابق بازیگری و فیلم و سریال و آدرس اینستاگرام جایگزین رامسین کبریتی در نقش صابر را در ستایش ۳ را میخوانید

بیوگرافی یاسر حق شناس

یاسر حق شناس بازیگری عرصه تئاتر متولد ۱۳۵۹ در تهران است و فارغ التحصیل رشته مدیریت می باشد. این هنرمند عزیز کشورمان به دلیل فعالیت در تئاتر کمتر شناخته شده برای مخاطبان است و اکنون نیز با گروه سریال ستایش ۳ همراه شده جایگزین رامسین کبریتی در نقش صابر فردوس شده است.

آقای حق شناس قبل از بازی در ستایش ۳ در عرصه تئاتر فعالیت داشته و این سریال اولین تجربه کاری وی جلوی دوربین می باشد و حالا در فصل سوم ستایش در نقش صابر و جایگزین رامسین کبریتی در ستایش ۳ شده است.

یاسر حق شناس

همسر یاسر حق شناس

این هنرمند ازدواج کرده و دارای دو دختر به نام ها آدریانا و دیانا می باشد که در عرصه بازیگری فعالیت دارند و از کودکی وارد بازیگری شده اند

یاسر حق شناس

بازیگر دو فصل قبل این مجموعه با مهاجرت به ترکیه و همکاری با شبکه جم این ادامه نقش آفرینی صابر فردوس بازماند
با تغییراتی اساسی در لیست بازیگران مواجه شد و یکی از مهم ترین تغییرات بازیگر جایگزین رامسین کبریتی بود که نقش صابر را ایفا میکرد و به شبکه جم پیوست.

یاسر حق شناس

حق شناس در نقش صابر و جایگزین رامسین کبریتی در ستایش ۳ شده است.
سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب به پایان تصویربرداری سومین فصل خود رسید.
ستایش ۳ با تغییراتی اساسی در لیست بازیگران مواجه شد و یکی از مهم ترین تغییرات بازیگر جایگزین رامسین کبریتی بود که نقش صابر را ایفا میکرد و به شبکه جم پیوست.

بازیگر نقش صابر در ستایش ۳

بعد از مهاجرت رامسین کبریتی بازیگر نقش صابر و پیوستن به شبکه جم عوامل سریال ستایش برای بازیگر جایگزین نقش صابر اندکی دچار مشکل شدند اما در نهایت تصمیم بر این شد که آقای حق شناس جایگزین رامسین کبریتی شود

یاسر حق شناس

با اعلام نام جایگزین رامسین کبریتی بسیاری از هواداران این سریال مشتاقند که ببینند سعید سلطانی تا چه حد در این انتخاب موفق بوده است و منتشر نشدن عکسی از بازی بازیگر جایگزین رامسین کبریتی به این اشتیاق دامن زد.

عکس های یاسر حقشناس

در ادامه چند تصویر از بازیگر نقش صابر را در فصل سوم ستایش را مشاهده کنید

یاسر حق شناس

یاسر حق شناس

یاسر حق شناس

یاسر حق شناس

یاسر حق شناس

یاسر حق شناس

یاسر حق شناس

 

نظرات