علت قطعی رایتل و خارج از سرویس بودن رایتل مشخص شد

3

علت قطعی رایتل و خارج از سرویس بودن رایتل مشخص شد

قطعی رایتل امروز و جزئیات خارج از سرویس بودن و قطع سیمکارت و اینترنت رایتل کاربران این اپراتور را دچار سردرگمی کرده و مشکل ساز شده است

از ساعاتی پیش دسترسی کاربران اپراتور مخابراتی رایتل قطع و سایت این اپراتور نیز از دسترس خارج شده است.

از صبح امروز شرکت رایتل دچار قطع شدن عجیبی شده است، به نحوی که علاوه بر قطع شدن تلفن و اینترنت سایت این شرکت هم بالا نمی‌آید

علت قطعی رایتل امروز

به گزارش حرف تازه، از ساعاتی پیش دسترسی کاربران اپراتور رایتل قطع شده است و دارندگان سیم‌ کارت‌های رایتل از دسترس شبکه خارج شدند. مشکل این اپراتور به دسترسی صاحبان سیم‌ کارت این اپراتور محدود نشده و همزمان سایت این اپراتور نیز از دسترس خارج شده است.

هنوز مشخص نیست قطع شدن شبکه رایتل به دلیل بروزرسانی است یا مشکل فنی دیگری وجود دارد.

قطعی رایتل

 

توضیحات سرپرست رایتل در خصوص قطع شدن امروز

سعید کریم‌زاده سرپرست اپراتور رایتل، با اشاره به قطعی حدود سه ساعته اینترنت در میان برخی مشترکان رایتل و از دسترس خارج شدن سایت این اپراتور گفت: این قطعی در عملیات مربوط به اجرای طرح مشترک تقویت فیبر در پروژکشن موجود در خطوط مترو تهران اتفاق افتاده است.

او در خصوص قطع یکی از این جریان‌های فیبر‌ی گفت: هم مترو در آنجا عملیات پیمانکاری داشت و هم شرکت رایتل در حال اقداماتی برای تقویت و ارتقای سطح کیفیت شبکه بود و در جریان این اقدامات ما شاهد قطعی حدود سه ساعته در شبکه اینترنتی رایتل بودیم و این مشکل مربوط به حوزه دیتا بود و در موضوع مکالمات شاهد مشکل خاصی نبودیم.

کریم‌زاده همچنین با اشاره به اینکه از حدود ساعت ۱۴ این مشکل برطرف خواهد شد، گفت: این موضوع مربوط به طرح محافظت پروژه فیبری بود که در شبکه مترو داشتیم.

سرپرست شرکت رایتل در پایان گفت: مشترکانی که از کُر (هسته) مرکزی تهران سرویس می‌گرفتند دچار مشکل شدند و آن قبیل مشترکانی که از کُر (هسته) مرکزی اصفهان سرویس دهی می‌شدند، دچار قطعی اینترنت در سیم‌کارت‌هایشان نبودند.

3 دیدگاه در “علت قطعی رایتل و خارج از سرویس بودن رایتل مشخص شد

  1. سوگند گفت:

    سلام رایتل من هم قطع شده و خارج از سرویسه‌

  2. مریم گفت:

    رایتل منم هم در استان مازندران قطع شده لطفاا هر چه زودترر بررسی کنید

  3. ح گفت:

    رایتل در قم قطع و وصل می شود. اینترنت رایتل حدود ۱۰ روزه یا قطع است یا ۴G نیست.

نظرات