یک سال حبس برای نگار معظم خواننده زن

0

یک سال حبس برای نگار معظم خواننده زن

محکومیت نگار معظم به یک سال حبس بعد از خواندن غیر مجاز در روستای ابیانه از قول دادستان کاشان اعلام شد.

خبرگزاری فارس: اواخر اردیبهشت امسال یک تور غیرمجاز با سفر به روستای تاریخی ابیانه‌ با خوانندگی یک زن در جمع حاشیه‌ساز شد و در فضای مجازی و حقیقی واکنش‌های مختلفی را در پی داشت.

چند روز قبل هم در فضای مجازی از قول دادستان کاشان خبر محکومیت ۱۰ ساله خواننده زن در ابیانه روی خروجی چند خبرگزاری رفت که با واکنش دادستان کاشان و تکذیب خبر مواجه شد.

محکومیت نگار معظم

محکومیت نگار معظم خواننده زن به یک سال حبس

در این باره، مرتضی باصریان دادستان عمومی و انقلاب نطنز اظهار کرد: بعد از احضار نگار معظم به جرم خوانندگی غیرمجاز در روستای ابیانه، نامبرده در نطنز حاضر و دو روز بازداشت شد که بعد از قرار وثیقه آزاد شد.

دادستان نطنز افزود: این شخص به همراه وکیل خود در جلسه دادگاه حاضر و جرمش مورد رسیدگی قرار گرفت، نهایتا این پرونده رسیدگی و زن خواننده به یک سال حبس غیرقطعی محکوم شد، البته این حکم در دادگاه تجدیدنظر قابل‌اعتراض است.

باصریان اذعان کرد: با توجه به متواری بودن این خانم، حکم به وکیل نامبرده ابلاغ شد که در صورت عدم اعتراض و یا تأیید حبس، حکم اجرایی و در صورت متواری بودن متهم وثیقه سپرده‌شده طبق قانون ضبط خواهد شد.

دادستان نطنز با انتقاد از شایعات و ایجاد حاشیه در روزهای اخیر پیرامون این پرونده، خاطر نشان کرد:
دادستان کاشان مطلبی را در خصوص برخورد با بدحجابی و هنجارشکنی عنوان کرده بود و هیچ‌گاه در خصوص پرونده خواننده زن در ابیانه اظهارنظری نکرده بود.
وی بعد از متواری شدن با خواننده لس آنجلسی به نام شهره صولتی هم خوانی کرده و برنامه اجرا کرد و اکنون نیز صدور حکم محکویت وی به یک سال جبس اعلا م شده است.

نظرات