ماجرای خودکشی مسعود پسر استقلالی در دشتستان + مسعود خلیفه هوادار استقلال کیست

0

ماجرای خودکشی پسر استقلالی در دشتستان + مسعود خلیفه هوادار استقلال کیست

خودکشی پسر استقلالی در روستای طالحه دشتستان سر تیتر خبرها شده و اقدام این جوان هوادار تیم استقلال واکنش هایی را در پی داشته است.

مسعود خلیفه یکی از طرفداران استقلال چند روز پس از خودکشی و خودسوزی سحر دختر آبی دست به مرگ خودخواسته زد.

خودکشی پسر استقلالی

مسعود خلیفه هوادار استقلال کیست؟

مسعود خلیفه جوانی اهل روستای طلحه دشتستان که چندی پیش سنگ قبرش را با نشان باشگاه استقلال ساخته بود، چهارشنبه گذشته خودکشی کرد.

جوانی ۳۰ ساله اهل روستای طلحه دشتستان متولد ۱۳۶۸ در ۱۰ شهریور ماه که چندی پیش عکس سنگ قبری که با نشان باشگاه استقلال برای خودش ساخته بود در شبکه‌های اجتماعی بسیار دست به دست شد، دیروز دست به خودکشی زد.

منابع محلی می‌گویند پیش از اقدام به خودکشی با پدرش بر سر ارث دعوا کرده، بعد چند اصله نخل را سوزانده و سپس خود را کشته است.

خودکشی پسر استقلالی

جزئیات خودکشی مسعود پسر استقلالی

او وقتی سنگ قبرش را ساخت گفته بود، اطرافیانم پرسپولیسی هستند و می‌ترسم بعد از مرگم نشان باشگاه پرسپولیس را روی سنگ قبرم بزنند.

سال گذشته روزنامه خبر ورزشی در خبری کوتاه از مسعود نوشت: هوادار متعصب استقلالی از ترس اقوام پرسپولیسی‌ اش دست به کار عجیبی زد. حرکتی که در فضای مجازی سوژه شده است.

یک هوادار سرسخت استقلالی در استان بوشهر با وجود اینکه در قید حیات است، ولی برای خودش سنگ قبری با لوگوی استقلال تهیه کرده است.
این هوادار دلیل این کارش را اینگونه توضیح داده است:، چون اقوام همه پرسپولیسی‌اند، می‌ترسم بعد مرگم لوگو استقلال را روی سنگ قبرم نزنند!

نظرات