شروع پخش برنامه چهل چراغ ۹۸ از شبکه سه + زمان پخش و تکرار برنامه چلچراغ

0

شروع پخش برنامه چهل چراغ ۹۸ از شبکه سه + زمان پخش و تکرار برنامه چلچراغ

برنامه چهل چراغ ۹۸ با موضوع امام حسین ع در محرم ۹۸ از شبکه سه شروع به پخش کرده و از ۲۰ شهریور ماه ۹۸ روی آنتن شبکه سه با محوریت امام حسین ع و کربلا و محرم با مهمانان به بحث و گفتگو خواهد پرداخت

اولین قسمت از برنامه تلویزیونی مناسبتی در محرم ۹۸ در ۲۰ شهریور روی آنتن شبکه سه می رود.

برنامه چهل چراغ

مهمانان برنامه چلچراغ شبکه سه در سال ۹۸

به گزارش رسیده، برنامه تلویزیونی با موضوع « امام حسین(ع)» از چهارشنبه ۲۰ شهریورماه در ۴۰ قسمت، شب ها بعد از اذان مغرب از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این برنامه چهره هایی که به واسطه امام حسین (ع ) اتفاقی در زندگی آنها رخ داده است که باعث تغییر مسیر زندگی آنها شده، به شرح داستان زندگی خود می پردازند.

این برنامه با تغییراتی نسبت به دوره های پیشین خود در حالی روی آنتن میرود که فاطمه عبادی قهرمان دور اول برنامه عصر جدید در این برنامه به عنوان تصویرگر حضور خواهد داشت و مجتبی امینی تهیه کننده برنامه «چهل چراغ» به عنوان راوی برنامه، در برابر میهمانان به گفتگو می نشیند.

این برنامه تلویزیونی به تهیه کنندگی مجتبی امینی محصول گروه اجتماعی شبکه سوم سیما است. پیش از این مجتبی امینی تهیه کنندگی سریال گاندو را پیش رو داشت که از شبکه سه پخش شد و حواشی زیادی را در پی داشت . همچنین مجتبی امینی بازیگر نیز می باشد و در فیلم سینمایی دل شکسته در کنار شهاب حسیی نقش آفرینی کرده است که در نقش رفیق مذهبی و حزب الهی شهاب را بازی کرده بود که بسیار فیلم جالب و تاثیرگذاری بود.مجتبی امینی این بار علاوه بر تهیه کنندگی و بازیگری به عنوان مجری و راوی در این برنامه حضور دارد.

اولین مهمان این برنامه فاطمه عبادی برنده عصر جدید است که در این برنامه حضور دارد .

نظرات