تفریحات

ماجرای کلیپ التماس دهیار روستای سنجر به یک دختر

0

ماجرای کلیپ التماس دهیار روستای سنجر به یک دختر

دهیار روستای سنجر دزفول و بازداشت و زندانی شدن وی بازتاب گسترده ای در میان رسانه ها و مردم داشته و کلیپ التماس این فرد خاطی که دهیاری روستایی به نام سنجر از توابع دزفول را بر عهده دارد، به یک دختر جوان باعث شد تا این ویدئو به سرعت در فضای مجازی پخش شود.

دهیار روستای سنجر

کلیپ التماس دهیار سنجر به یک دختر

خبرگزاری مهر: دادستان دزفول گفت: به دنبال افشاگری دختری از روستای سنجر دزفول و پخش کلیپی در فضای مجازی، دهیار این روستا دستگیر و روانه زندان شد.

منصور محمدی خباز اظهار کرد: به دنبال پخش کلیپی در فضای مجازی و حساسیت‌ های موجود، این دهیار با قرار قضائی و قانونی بازداشت و روانه زندان شد.

وی افزود: پرونده به منظور تکمیل تحقیقات در حال روند قانونی خود است.

در روزهای گذشته پخش کلیپی در فضای مجازی در خصوص دهیار روستای سنجر در بخش مرکزی دزفول حواشی زیادی به وجود آورد و مردم خواهان رسیدگی و روشن شدن زوایای این موضوع شدند.

در این کلیپ که مربوط به عذرخواهی ملتمسانه این دهیار از دختر ۱۵ ساله‌ ای است اینگونه بر می‌آید که دهیار از موضوعی که به این دختر بیان داشته عذرخواهی کرده و خواهان این است که وی آبروی او را نبرد.

این دختر جوان برای شرکت در کلاس‌های خیاطی به دهیاری رفت و آمد داشته و دختر جوان در این فیلم حرف از خیانت به زن و اینکه مردم به شما اطمینان دارند که اجازه ورود فرزندانشان را به این مکان میدهند و اما این فرد خاطی با التماس میگوید که چیزی نگوید و فیلم را پخش نکند.

پخش این کلیپ در فضای مجازی طی دو روز اخیر باعث اعتراض‌ های فراوان از سوی رسانه‌ ها و مردم مخصوصا بخش مربوطی شده بود که این افراد خواهان برخورد قاطعانه دستگاه قضا با این دهیار متخلف بودند.

با توجه به شواهد و سخنان رد و بدل شده در این کلیپ گویا دهیار قصد تعرض به این دختر جوان را داشته که برای شرکت در کلاس های خیاطی به دهیاری رفته است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز با تایید این خبر به ایرنا گفت: مسوولان مربوطه پیگیر این موضوع هستند و منتظر گزارش نهایی آنها هستیم.

محمد حیدری با بیان اینکه شوراها وظیفه نظارت بر عملکرد دهیاری ها را دارند، افزود: اعضای شورا براساس اعتماد و رای مردم انتخاب شده اند و وظیفه نظارت بر عملکرد درست دهیاران را دارند لذا باید نسبت به چنین اقداماتی پاسخگو باشند.

نظرات