ترسناکترین فیلم های قرن ۲۱ و سال ۲۰۱۹ + فیلم های ترسناک ۲۰۱۹

0

ترسناکترین فیلم های قرن ۲۱ و سال ۲۰۱۹ + فیلم های ترسناک ۲۰۱۹

ترسناکترین فیلم های ژانر وحشت را در این بخش از سایت حرف تازه در قرن ۲۱ از سال ۲۰۰۰ تا جدیدترین فیلک های ترسناک اکران شده ۲۰۱۹ را در این قسمت با نام و مشخصات معرفی کردیم.

ترسناکترین فیلم

ترسناکترین فیلم های قرن ۲۱ و سال ۲۰۱۹

در بخش زیر فیلم های ترسناک را با نام و عکس و موضوع فیلم و خلاصه داستالن هر کردام را برشمردیم و با ما همراه باشید تا اگر انتخابی برای دیدن فیلم وحشتناک داشتید از این فیلم را استفاده کنید .

ترسناکترین فیلم

فیلم فعالیت فراطبیعی ۲۰۰۷

فیلم «فعالیت فراطبیعی» (Paranormal Activity) را باید شاهکاری از لحاظ داستانی و موفقیت در گیشه دانست. فیلم داستان زوج جوانی را روایت می‌کند که با ورود به یک خانه جدید متوجه می‌شوند شبانه که آن‌ها در خوابند نیرو‌هایی اهریمنی در خانه به فعالیت درآمده و آن‌ها را تسخیر می‌کنند.

ترسناکترین فیلم

فیلم درون ۲۰۰۷

انگار که زایمان به اندازه کافی دردناک نبوده و سازندگان فیلم «درون» (Inside) ترس و وحشت را به مرحله‌ی بالاتری برده که سناریویی ترسناک از آدم ربایی عجیب و غریب را در برابر چشمان شما به تصویر می‌کشد. فیلم داستان زنی را روایت می‌کند که بعد از مرگ شوهرش برای بدنیا آوردن بچه اش آماده می‌شود، اما ناگهان با ورود زنی مرموز به خانه اش متوجه می‌شود که این زن قصد ربودن بچه‌ی به دنیا نیامده او را دارد. دیدن این فیلم به زنان باردار به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

ترسناکترین فیلم

ترسناکترین فیلم کلبه‌ای در چنگل ۲۰۱۱

این فیلم را باید شروع شهرت کریس همسوورث به عنوان بازیگر دانست. فیلم «کلبه‌ای در جنگل» (Cabin in the Woods) فیلمی هوشمندانه و همزمان ترسناک است که کمتر همتایی در ژانر وحشت برای آن وجود دارد. فیلم داستان گروهی دانشجو را روایت می‌کند که برای تعطیلات به یک کلبه قدیمی در جنگلی دوردست رفته و در آن جا یک به یک قربانی یک زامبی و دو فردی که اتفاقات خانه را کنترل می‌کنند می‌شوند.

ترسناکترین فیلم

او تعقیب می‌کند (۲۰۱۵)

داستان فیلم «او تعقیب می‌کند» (It Follows) حتی روز‌ها پس از پایان تماشای آن نیز شما را رها نخواهد کرد.  این فیلم داستان دختر دانشجویی را روایت می‌کند که پس از رابطه برقرار کردن با یک پسر جوان توسط او دزدیده شده و مشخص می‌گردد که نیرویی ترسناک در تعقیب این دو است.

ترسناکترین فیلم

نزول (۲۰۰۵)

فیلم «نزول» (The Descent) یکی از معدود فیلم‌های ترسناکی است که تمامی شخصیت‌های آن را زنان تشکیل می‌دهند. فیلم داستان گروهی زن غارنورد را روایت می‌کند که پس از ورود به یک غار زیرزمینی ناشناخته متوجه می‌شوند موجوداتی قاتل قصد شکار آن‌ها را دارند.

ترسناکترین فیلم

فیلم پشت نقاب (۲۰۰۶)

داستان فیلم شبه مستند «پشت نقاب» (Behind the Mask) در دنیایی رخ می‌دهد که قاتلان درنده مانند فردی کروگر واقعیت خارجی دارند. این فیلم داستان یک زن جوان را روایت می‌کند که می‌خواهد به قاتل سریالی بزرگ دوران خود تبدیل شود و در این راه یک کارگردان مستند و دو فیلم بردارش او را همراهی می‌کنند.

فیلم بابادوک (۲۰۱۴)

فیلم «بابادوک» (The Babadook) یک فیلم ترسناک استرالیایی است که هم می‌توان آن را فیلمی ترسناک و هم یک درام قابل قبول دانست. فیلم داستان زنی را روایت می‌کند که پس از مرگ شوهرش در یک تصادف رانندگی باید از پسر شش ساله اش که دارای رفتار‌های عجیب و خشنی است و با ساختن سلاح قصد کشتن این و آن را دارد مراقبت کند.

ترسناکترین فیلم جادوگر (۲۰۱۶)

داستان فیلم «جادوگر» (The Witch) در نیو انگلند و زمانی که هنوز محاکمه و سوزاندن جادوگران آغاز نشده بود می‌گذرد. فیلم داستان یک مرد همراه با خانواده اش را روایت می‌کند که به جرم کفر از یک اجتماع مذهبی در قرن هفدهم میلادی رانده می‌شود. آن‌ها برای خود خانه و مزرعه‌ای به دور از دیگران می‌سازند، اما خیلی زود مشخص می‌شود که جادوگری در جنگل زندگی آن‌ها را تهدید می‌کند و بچه تازه به دنیا آمده آن‌ها را برای مقاصد شیطانی خود دزدیده است.

ترسناکترین فیلم

فیلم ویجا: خاستگاه شیطان (۲۰۱۶)

فیلم «ویجا: خاستگاه شیطان» (Ouija: Origin of Evil) دنباله‌ی فیلمی ترسناک به نام «ویجا» بود که از قسمت اول خود عملکرد بسیار بهتری داشت. این فیلم از شیوه‌های مدرن بیشتری برای ترساندن تماشاگر استفاده می‌کند، اما با همین شرایط بیننده را تا مرز فرار خواهد ترساند. فیلم داستان زنی همراه با دو فرزندش را روایت می‌کند که پس از مرگ مرد خانواده و به دلیل یک اشتباه گرفتار روحی می‌شوند که دختر کوچک خانواده را تسخیر کرده است.

ترسناکترین فیلم

 ترسناکترین فیلم پاکسازی (۲۰۱۳)

دنیای پادآرمانشهری ترسناکترین فیلم «پاکسازی» (The Purge) دنیایی است که فکر نکردن به آن کار راحتی نیست، زیرا نشانه‌هایی از آن در دوران کنونی دیده می‌شود. فیلم داستان یک دوران دیکتاتوری در سال ۲۰۱۷ را به تصویر می‌کشد که در آن تنها در یک روز و ۱۲ ساعت از سال هر گونه قتل، جنایت و کشتاری قانونی است و در این مدت هیچ گونه خدماتی اعم از پلیسی، آتشنشانی و دیگر خدمات دولتی در دسترس نخواهد بود.

ترسناکترین فیلم

فیلم حلقه (۲۰۰۲)

فیلم ترسناک «حلقه» (The Ring) که ریشه‌ای آسیایی دارد شخصیت‌های ترسناکی را می‌سازد که به فرهنگ عمومی مردم راه یافته اند. حتی اگر این فیلم شما را نترساند نیز هنگام استفاده از نوار‌های وی اچ اس شما را به فکری خوفناک فرو خواهد برد. فیلم داستان یک فیلم نامفهوم وی اچ اس را روایت می‌کند که هر کسی آن را نگاه کند ظرف هفت روز آینده توسط دخترک خوفناک درون فیلم به قتل می‌رسد.

ترسناکترین فیلم

 ترسناکترین فیلم اره (۲۰۰۴)

فیلم «اره» (Saw) یکی دیگر از فیلم‌های مدرن ترسناک این فهرست است که خیلی زود به یک فرانچایز پرفروش و پرطرفدار تبدیل شد. شخصیت اصلی قاتل فیلم کسی است که همزمان او را دوست داشته و از او خواهید ترسید.  فیلم داستان دو مرد را روایت می‌کند که ناگهان خود را زنجیر شده و گرفتار می‌یابند و برای رهایی باید یک بازی دردناک، مرگبار و اجباری را بازی کنند که یک فرد ناشناس برای آن‌ها طرح ریزی کرده است.

ترسناکترین فیلم

فیلم ستون فقرات شیطان (۲۰۰۱)

فیلم ترسناک اسپانیایی «ستون فقرات شیطان» (The Devil’s Backbone) ساخته‌ی گیرمو دل تورو در واقع علیه جنگ داخلی این کشور ساخته شده است که مواجهه‌های ترسناک شخصی را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان یک نوجوان را روایت می‌کند که پدرش در جریان جنگ‌های داخلی کشته شده و اکنون به یک مدرسه شبانه روزی سپرده می‌شود. اما او خیلی زود با مسئولین مدرسه و به خصوص یکی از همکلاسی هایش دچار مشکل می‌شود و با دیدن روح یک پسربچه در چاه آب مدرسه پی به حقیقتی تلخ می‌برد.

ترسناکترین فیلم

فیلم برو بیرون (۲۰۱۷)

اولین تجربه کارگردانی جوردن پیلی یک فیلم ترسناک اجتماعی که بدون شک طلایه دار فیلم‌هایی جدید در این سبک خواهد شد. این فیلم حتی پس از ترک سینما یا پایان تماشای فیلم نیز شما را رها نخواهد کرد و شما را برای مدتی طولانی در ترسی توأم با تفکر در مورد نژاد پرستی و جهالت انسان فرو خواهد برد. فیلم «برو بیرون» (Get Out) داستان یک جوان سیاه پوست را روایت می‌کند که همراه با نامزد سفید پوستش نزد خانواده‌ی او می‌رود که اگر چه ادعا می‌کنند مشکلی با تفاوت‌های نژادی و رنگ پوست او ندارند، اما خیلی زود حقیقتی تلخ و مرگبار را در برابر چشمان داماد سیاهپوستشان به تصویر می‌کشند.

ترسناکترین فیلم

فیلم ۲۸ روز بعد ۲۰۰۲

فیلم «۲۸ روز بعد» (۲۸ Days Later) در دنیای زامبی‌ها رخ داده و به شدت شما را نسبت به این سبک از فیلم علاقمند خواهد کرد. ترسی که شخصیت‌های فیلم در هنگام محاصره شدن توسط زامبی‌هایی که تعدادشان بیشتر بوده و به سرعت حرکت می‌کنند شما را نیز وحشت زده خواهد کرد. فیلم داستان گروهی کوچک از انسان‌ها را در بریتانیا روایت می‌کند که پس از شیوع یک ویروس مرگبار که افراد را به زامبی‌هایی بیرحم مبدل می‌کند سعی دارند زندگی شان را نجات دهند.

ترسناکترین فیلم

فیلم احضار روح (۲۰۱۳)

فیلم «احضار روح» (The Conjuring) یک فیلم ترسناک فراطبیعی در بهترین شکل ممکن خود است که داستان آن در دهه‌ی ۷۰ و در یک خانه روستایی رخ می‌دهد و از آغاز تا پایان بیننده را در تعلیقی بی پایان فرو می‌برد فیلم داستان یک خانواده با پنج دختر را روایت می‌کند که به یک خانه‌ی روستایی نقل مکان می‌کنند، اما خیلی زود مشخص می‌شود که نیرو‌هایی اهریمنی و فراطبیعی در خانه حضور دارند و مادر خانواده از دو کارشناس درخواست کمک می‌کند.

ترسناکترین فیلم

ترسناکترین فیلم توطئه آمیز ۲۰۱۰

جیمز وان در فیلم «توطئه آمیز» (Insidious) دنیای کودکان و ژانر وحشت را به خوبی در هم آمیخته و فیلمی قابل اتکا و نمونه در ژانر وحشت ساخته است. داستان فیلم در عین ترسناک بودن چنان پیچیده و درگیر کننده است. فیلم داستان یک خانواده را روایت می‌کند که وارد یک خانه‌ی جدید می‌شوند، اما پس از مدتی پسر نوجوان خانواده صدا‌هایی را می‌شنود که او را به کنجکاوی وا می‌دارد، اما در نهایت در اثر یک اتفاق به کما می‌رود و این موضوع باعث رخ دادن اتفاق‌هایی ترسناک در خانه می‌شود.

ترسناکترین فیلم

فیلم مسافرخانه ۲۰۰۵

فیلم ترسناک الی راث با نام «مسافرخانه» (Hostel) از همان ابتدا بیننده را چنان درگیر خود می‌سازد که قید سفر کردن به کشور‌های اروپای شرقی را برای همیشه خواهید زد. فیلم داستان دو دوست دانشجو را روایت می‌کند که به سفر دور اروپا می‌روند، اما ناگهان خود را در دام گروهی می‌یابند که افراد ربوده شده را برای تفریح شکنجه داده و به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل می‌رسانند.

ترسناکترین فیلم

فیلم آدم درست را راه بده ۲۰۰۸

اگر چه فیلم سوئدی «آدم درست را راه بده» (Let The Right One In) از لحاظ اسم و محتوا شباهت‌های زیادی با فیلمی با همین عنوان ساخته تایلر پری دارد، اما وحشت، ترس و شقاوت را به مرحله‌ای تازه وارد می‌کند. داستان فیلم به شدت پیچیده و صحنه پردازی و فیلم برداری نیز بی نقص است. فیلم داستانی خون آشامی را روایت می‌کند که در آن پسربچه‌ای که پدر و مادرش از هم جدا شده اند در مدرسه مورد آزار همکلاسی هایش قرار می‌گیرد و آشنایی او با یک دختر خون آشام شرایط را برای وی تغییر می‌دهد.

ترسناکترین فیلم

 ترسناکترین فیلم آن (۲۰۱۷)

مدت زمان زیادی از اکران نسخه‌ی سینمایی شاهکار ترسناک استفن کینگ در سینما‌ها نمی‌گذرد که رکورد‌های باکس آفیس فیلم‌های ژانر وحشت را یکی پس از دیگری جابجا کرده و در این فهرست نیز بحق در رتبه‌ی اول قرار گرفته است. فیلم داستان گروهی از پسربچه‌های بازنده را روایت می‌کند که با توجه به گم شدن تعدادی از پسربچه‌های شهر در صدد پیدا کردن آن‌ها و روشن کردن واقعیت ماجرا بر می‌آیند، اما در این مسیر ناگهان با یک دلقک قاتل روبرو می‌شوند.

ترسناکترین فیلم

در شب می‌آید (۲۰۱۷)

آیا این فیلم خوب بازاریابی نشده بود یا مخاطبان به خاطر ترسناک بودن بیش از حد و تاریکی بی محابا ان را پس زدند؟ کارگردان این فیلم توجهی به چرا‌ها و چگونه‌های فضای پساآخرالزمانی داستان خود ندارد و تنها از ترس‌های معمولی برای ترساندن مخاط استفاده می‎‌کند. نادیده گرفته شده، با فضایی تنگ و تاریک (خانه محل وقوع داستان خود یک شخصیت مهم است) و پر از بازی‌های خارق‌العاده، «در شب می‌آید» یک فیلم ترسناک بسیار طبیعی است.

ترسناکترین فیلم

 ترسناکترین فیلم هالووین (۲۰۱۸)

بعد از سال‌های دنباله‌ها و راه‌اندازی مجدد‌های بی‌فروغ، دیوید گوردون گرین این نماد سینمای وحشت را به ریشه‌های خود و به درون دنیای آینده برد. نتیجه فیلمی به دنبال داستان فیلم اصلی بود که تمام دیگر فیلم‌های ساخته شده پس از فیلم اورجینال را نادیده گرفته و با دقتی مثال‌زدنی بر روی دو ایده متمرکز می‌شود: مفهوم مایکل مایرز به عنوان نیروی اصلی شیطان و تم استرس پس از وقوع حادثه که با بازی فوق‌العاده قدرتمند جیمی لی کرتیس در نقش شخصیت برای همیشه آسیب‌دیده لوری استرود به تصویر کشیده می‌شود.

ترسناکترین فیلم

مندی (۲۰۱۸)

شبیه رویا، سورئال و هیپنوتیزم کننده- البته زمانی که با خشم در حال فریاد زدن نیست- فیلم «مندی» (Mandy) بیشتر از داستان ساده‌اش به خاطر فضا و تصویرسازی ترسناکش مورد توجه قرار گرفته که یک تجربه ترسناک غیرقابل توصیف را برای مخاطب ایجاد می‌کند. در مرکز این فیلم آزمایشی شجاعانه از پانوس کوسماتوس، بازی فوق‌العاده‌ای از نیکلاس کیج قرار دارد که بعد از سال‌ها یک بازی قابل درک و احساسی را از او به نمایش می‌گذارد. شاید تماشای این فیلم تا پایان کمی دشوار باشد، اما شعرگویی بصری و ستاره از قفس آزاد شده آن هیچگاه شما را ناامید نخواهد ساخت.

ترسناکترین فیلم

موروثی (۲۰۱۸)

بعد از چند بار دیدن و گذشت یک سال از انتشار، بسیار سخت است که تصور کرد فیلم «موروثی» (Hereditary) اولین کار سینمایی آری آستر در مقام نویسنده و کارگردان است،تونی کولت در نقش مادر خانواده که قصد دارد حتی در مواجهه با یک تراژدی غیرقابل بازگویی و این واقعیت که گذشته خانوده‌اش علیه اوست، خانواده را در کنار هم نگه دارد بسیار خیره کننده است. ترسناک و کاملاً آزار دهنده، فیلم «موروثی» احتمالاً بهترین مثال برای موج نو فیلم‌های ژانر است که شما را زهره ترک خواهد کرد.

ترسناکترین فیلم

یک مکان ساکت (۲۰۱۸)

کی فکر می‌کرد آن جیم هالپرت ساده و آرام سریال «اداره» (The Office) روزی یکی از تحسین شده‌ترین و ترسناک‌ترین فیلم‌های چند سال اخیر را کارگردانی کند؟ امیلی بلانت و سه فرزندشان در یک دنیای متعلق به آینده نزدیک زندگی می‌کنند، دنیایی که در کنترل مخلوقاتی نابینا، اما ترسناک است که از قدرت بالای شنوایی خود برای شناسایی شکار‌های خود استفاده می‌کنند. بدین ترتیب معدود انسان‌هایی که باقی مانده‌اند باید تا جایی که می‌توانند بیصدا زندگی کنند وگرنه مرگی سریع، اما دردناک در انتظار آنان خواهد بود.

ترسناکترین فیلم

انتقام (۲۰۱۸)

بسیاری از طرفداران فیلم‌های ترسناک در دوران خود فیلم‌هایی با بن مایه «تجاوز و انتقام» در ژانر وحشت ندیده‌اند و می‌توان ادعا کرد که معدود فیلم‌های ترسناک ساخته شده با این بن مایه نیز بسیار بدساخت و ضعیف بوده‌اند. در این میان، اما استثنائاتی نیز وجود دارد و فیلم فرانسوی «انتقام» (Revenge) یکی از آنهاست. فیلمی که به حق می‌توان آن را بهتر از سلفش، «روی گورت تف خواهم کرد» (I Spit On Your Grave)، دانست.

ترسناکترین فیلم

ترسناکترین فیلم سوسپیریا (۲۰۱۸)

فیلم «سوسپیریا» (Suspiria) یک فیلم ترسناک افسانه‌ای طولانی است که فعالیت‌های بدور از هیاهو، اما شیطانی اعضای مدرسه رقص برلین را دنبال می‌کند و زن جوان بدشانسی که متوجه واقعیت ترسناک این مدرسه شده است. حتی با توجه به جایگاه رفیع فیلم اورجینال در سینمای وحشت، در نسخه ۲۰۱۸ این داستان نیز زیبایی و جاه طلبی فوق‌العاده‌ای موج می‌زند که آن را به یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک قرن ۲۱ تبدیل کرده است.

ترسناکترین فیلم

ما (۲۰۱۹)

در فیلم ترسناک تحسین شده «ما» (Us) چیزی که شبیه یک تریلر حمله به خانواده آشنا شروع می‌شود، خیلی سریع به یک بازی ذهنی ترسناک و پیچیده منتهی می‌گردد که در آن ایده‌هایی جدید، اما ترسناک در هر گوشه از فضا کمین کرده‌اند. در ظاهر، «ما» در مورد یک خانواده مرموز از همزادهاست، اما وقتی عمیقتر می‌روید به ایده‌های جذاب و بسیار جدیدی خواهید رسید. علاوه بر این، اگر چه تمامی بازیگران این فیلم بی‌نقص هستند، اما لوپیتا نیونگو به معنای واقعی کلمه شاهکار بازیگری را ارائه می‌دهد به نحوی که انتظار می‌رود او یکی از نامزد‌های دریافت جایزه اسکار نیز باشد.

ترسناکترین فیلم

نیمه تابستان (۲۰۱۹)

فیلم «نیمه تابستان» (Midsommar) به عنوان دومین فیلم آری آستر پس از شاهکارش، «موروثی»، فیلمی ترسناک، شریرانه و گمراه کننده از هر نظر است. برخلاف «موروثی»، چهار دوست دانشجو به اضافه یک دختر که به تازگی عزیزانش را از دست داده تصمیم می‌گیرند از یک فستیوال سنتی مبهم در سوئد در جنگل‌های منطقه اسکاندیناوی دیدن کنند، اما رفته رفته از احساس ابهام و گنگی به ناراحتی و در نهایت وحشت می‌رسند.

ترسناکترین فیلم

فیلم خزیدن (۲۰۱۹)

فیلم «خزیدن» (Crawl) در مورد یک پدر و دختری گرفتار زیر پایه یک خانه سیل‌زده و در فضایی پر از کروکودیل‌های آدمخوار برای فرار از یک گردباد بسیار قوی در فلوریدا است، این تریلر پرتعلیق ۸۷ دقیقه‌ای با موضوع فجایع طبیعی است که علیرغم سادگی و حتی کلیشه‌ای بودن داستانش، تجربه‌ای مهیج و البته ترسناک را برای مخاطب رقم می‌زند.

ترسناکترین فیلم

فیلم سینمایی «ترس شیطانی» (Satanic Panic) 2019

ترش شیطانی که یک کمدی ترسناک است توسط چلسی استاردست کارگردانی شده است. فیلم درباره دختری است که شغلش تحویل غذا به مشتریان است.

او در یکی از آدرس‌ها متوجه می‌شود غذا را به یک گروه خاص و ویژه ثروتمند و شیطان‌پرست تحویل داده است. گروهی که می‌خواهند این دختر را برای اهداف بخصوص مربوط به فرقه‌شان قربانی کنند.

ترسناکترین فیلم

فیلم هار ۲۰۱۹

(Rabid) یک فیلم ترسناک آمریکایی-کانادایی به کارگردانی دیوید کراننبرگ است. کراننبرگ که از اواخر دهه ۶۰ میلادی فیلم‌سازی را آغاز کرده است در اوایل دهه هشتاد با ساخت فیلم‌هایی چون Scanners و Videodrome که فیلم‌هایی ترسناک و علمی‌-تخیلی هستند جایگاه خود را به عنوان یکی از چهره‌های ژانر وحشت و زیرژانر Body horror تثبیت کرده.

فیلم درباره زنی است که در تصادف موتورسیکلت آسیب دیده و تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد و دچار تغییرات عجیب بدنی می‌شود. در بدن این زن نوعی نیش شبیه نیش حشرات می‌روید که از خون افراد تغذیه می‌کند. افرادی که نیش زده‌ شوند دچار عفونت می‌شوند و همین عفونت یک بیماری واگیردار بزرگ را ایجاد می‌کند.

ترسناکترین فیلم

ترسناکترین فیلم ۳ نفر از جهنم ۲۰۱۹

فیلم (Three From Hell) را راب زامبی کارگردانی کرده است. زامبی را بابت فیلم اسلشر «هالووین» ساخته سال ۲۰۰۷ می‌شناسیم. فیلم جدید زامبی داستان فیلم‌های سینمایی «خانه ۱۰۰۰ جسد» (House of 1000 Corpses) و «مطرودین شیطان» (The Devil’s Rejects) که در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ اکران شده بودند را دنبال می‌کند.

ترسناکترین فیلم

فیلم جهش‌یافته‌های جدید ۲۰۱۹

(The New Mutants) یک فیلم ترسناک ابرقهرمانی است و فیلم‌نامه آن براساس کمیک‌های جهان سینمایی مارول نوشته شده.

این فیلم سینمایی را می‌توان سیزدهمین و در واقع آخرین قسمت از مجموعه مردان ایکس (X-Men) به حساب آورد. «جهش‌یافته‌های جدید» را جاش بون ساخته و درباره پنج جهش‌یافته جوان است که هنگام نگه‌داری‌ در یک مرکز مخفی از قدرت‌ها و قابلیت‌هایی که دارند، خبردار می‌شوند

ترسناکترین فیلم

برایت‌ برن ۲۰۱۹

(Brightburn) یک فیلم ابرقهرمانی ترسناک است که توسط دیوید یاروفسکی ساخته شده. جیمز گان کارگردان بخش ۱ و ۲ مجموعه نگهبانان کهکشان تهیه‌کننده این فیلم سینمایی است و یاروفسکی پیش از این با گان در پروژه نگهبانان کهکشان نیز همکاری داشته است. برایان گان برادر جیمز گان و مارک گان پسرعموی او هم فیلم‌نامه «برایت‌برن» را نوشته‌اند تا حضور خانواده گان در این اثر سینمایی تکمیل شود.

ترسناکترین فیلم

ترسناکترین فیلم ژانر وحشت تازه اکران شده ۲۰۱۹

۱- نفرین لیورونا» (The Curse of La Llorona) یک اثر ترسناک با مایه‌های فراطبیعی است که ششمین اثر در مجموعه سینمایی احضار به حساب می‌آید.

۲- «مرده‌ نمی‌میرد» (The Dead Don’t Die) درباره شهر کوچکی است که در آن مرده‌ها از گورهایشان بیرون آمده‌اند و به شکل بی‌رحمانه‌ای به موجودات زنده حمله می‌کنند.

۳-«بازی بچگانه» (Child’s Play) یک فیلم ترسناک اسلشر است که توسط لارس کلوبرگ ساخته شده است. این فیلم سینمایی نوعی بازسازی و راه‌اندازی مجدد فیلمی به همین نام است که در سال ۱۹۸۸ به کارگردانی تام هلند ساخته شده بود و مدتی بعد به قسمت‌های دیگر و همچنین یک مجموعه تلویزیونی منجر شد.

۴- «آنابل به خانه می‌آید» (Annabelle Comes Home) نام فیلم جدید و قسمت سوم از مجموعه فیلم‌های آنابل است. فعلا اطلاعات چندانی درباره طرح داستانی فیلم نداریم اما می‌دانیم که ماجراهای ترسناک این قسمت احتمالا از زمانی رخ می‌دهند که عروسک درون موزه وارن‌ها قرار داده می‌شود.
۵- فیلم سینمایی «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» (Scary Stories to Tell in the Dark) ساخته کارگردان نروژی آندره اوردال بر اساس یک مجموعه کتاب کودکان به همین نام و نوشته آلوین شوارتز ساخته شده است.

۶- «دختر طبقه سوم» (Girl on the Third Floor) را تراویس استیونس کارگردانی کرده که پیش از این تنها سابقه کارگردانی یک مستند کوتاه را در کارنامه دارد و بیشتر به عنوان یک تهیه‌کننده شناخته می‌شود.

نظرات