زمان و محل و ساعت برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی ۹۸

0

زمان و محل و ساعت برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی ۹۸

مراسم شیرخوارگان حسینی ۹۸ و محل برگزاری و تاریخ و ساعت شروع همایش ررا در سایت حرف تازه به همراه عکس های مراسم شیرخوارگان حسینی را در استادیوم آزادی مشاهده کنید

زمان و محل برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی ۹۸

همایش شیرخوارگان حسینی ۹۸ امسال در استادیوم آزادی برگزار می‌شود که در بیش از ۶ هزار نقطه کشور و ۴۵ کشور جهان برپا خواهد شد.

مراسم شیرخوارگان حسینی

وسیله ایاب و ذهاب برای همایش شیرخوارگان حسینی ۹۸

منافی پور درباره تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایاب و ذهاب عزاداران گفت: دو هزار اتوبوس برای سرویس دهی رفت و برگشت شرکت کنندگان در تجمع بزرگ شیرخوارگان حسینی در نظر گرفته شده است. این همایش، روز پانزدهم شهریور ماه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ صبح برگزار می‌شود. محل استقرار اتوبوس‌ها در مناطق مختلف تهران در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود تا شرکت کنندگان در مراسم شیرخوارگان حسینی خود را به آن نقطه رسانده و به راحتی به استادیوم آزادی بروند. البته ایستگاه مترو استادیوم آزادی هم فعال است و خط ۵ مترو تهران آماده خدمت رسانی به عزاداران است.

مراسم شیرخوارگان حسینی

 مراسم و همایش شیرخوارگان حسینی ۹۸

دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) ادامه داد: برگزاری مراسم روضه خوانی و توزیع نذرنامه‌ها از اقدامات حاشیه‌ای این همایش بزرگ خواهد بود.

منافی پور در پایان گفت: ۲۰ درصد از ظرفیت کل استادیوم آزادی برای آقایان در نظر گرفته شده است. مسیر ورود و خروج هم مشخص است تا خانواده‌ها بتوانند به راحتی از ورزشگاه خارج شوند و مشکلی برای آنها به وجود نیاید.
دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع) روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، از جزییات «عظیم‌ترین اجتماع بانوان در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی» که در اولین جمعه محرم برگزار خواهد شد، سخن می‌گوید.

بر اساس این گزارش و به نقل از مجمع جهانی حضرت علی اصغر(ع)، همایش جهانی شیرخوارگان حسینی امسال در هفدهمین سال برگزاری همزمان در بیش از ۶۲۵۰ نقطه در ایران و ۴۵ کشور جهان برگزار می‌شود.

همه‌ساله همزمان با اولین جمعه ماه محرم بانوان عزادار شیرخوارگان با حضور در این همایش جهانی فرزندان خود را با پوشاندن لباس شیرخوارگان حسینی نذر یاری امام زمان (عج) می‌کنند.

نظرات