خبر تایید نشده از سرقت مسلحانه از طلافروشی در اسلامشهر + ماجرای تیراندازی در اسلامشهر

0

خبر تایید نشده از سرقت مسلحانه از طلافروشی در اسلامشهر + ماجرای تیراندازی در اسلامشهر

سرقت مسلحانه از طلافروشی در اسلامشهر و در شهرک مهدیه این شهر در خبرهای غیر رسمی و در شبکه های مجازی و منتشر شده و فیلمی نیز دست به دست میچرخد و هنوز این خبر تایید و یا تکذیب نشده است.

لحظاتی پیش صدای تیراندازی و شلیک گلوله در حوالی شهرک «مهدیه» اسلامشهر شنیده شد.

سرقت مسلحانه

مشاهدات عینی از حضور نیروهای انتظامی در این شهرک حکایت دارد.

برخی گزارش‌ها حاکی است، که شلیک گلوله برای دزدی سارقان با اسلحه از یک طلافروشی بوده است، اما هنوز هیچ مقام رسمی این ادعا را تأیید نکرده است.

خبرها حاکی است که حوالی شهرک مهدیه اسلامشهر شاهد تیراندازی شدیدی بود که بسیاری از مردم آن منطقه را نگران کرد. گفته می شود دلیل اصلی این تیراندازی تلاش سارقان برای دزدی با اسلحه از یک طلافروشی بوده است.

ماجرای تیراندازی و سرقت از طلافروشی در شهرک مهدیه

ظهر امروز یک فقره سرقت مسلحانه از یک مغازه طلا فروشی در شهرک مهدیه اسلامشهر اتفاق افتاد.

بنابر اظهارات شاهدین عینی و اطلاعات به دست آمده از محل حادثه، در این سرقت مسلحانه که توسط دو مرد با استفاده از سلاح گرم رخ داد، سارقین پس از شلیک یک گلوله هوایی و یک گلوله به سمت ویترین مغازه طلافروشی و ناکامی در سرقت طلاها، به علت ضد گلوله بودن شیشه، وارد مغازه شده و با تهدید فروشنده اقدام به سرقت حدود یک کیلوگرم طلا از محل کرده و با استفاده با استفاده از موتورسیکلت از محل متواری می‌شوند.

به گفته شاهدان، پس از شنیده شدن صدای شلیک دو گلوله در محله مهدیه اسلامشهر، مردم با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و بلافاصله ماموران نیروی انتظامی در محل حاضر و اقدام به تحقیقات فنی و پلیسی کردند.

بر اساس اظهارات شاهدین در این ماجرا خوشبختانه کسی مجروح نشده و سارقین قبل از حضور مامورین با تهدید اهالی محل و با استفاده از موتورسیکلت منطقه را ترک کردند.

تاکنون هیچ مقام رسمی در شهرستان در رابطه با این سرقت گونه اظهار نظر نکرده و تحقیقات ماموران نیروی انتظامی برای شناسایی و دستگیری این سارق یا سارقین در حال بررسی است.

نظرات