بیوگرافی و عکس های حسین صفریان بحری بازیگر و کارگردان تئاتر

0

بیوگرافی و عکس های حسین صفریان بحری بازیگر و کارگردان تئاتر

حسین صفریان بحری بازیگر و کارگردان تئاتر در بیوگرافی شخصی و بازیگری و سوابق هنری و فیلم و سریال و نمایش های اجرا شده به همراه عکس های شخصی و هنری و آدرس اینستاگرام و علایق و سرگرمی های این هنرمند را در سایت حرف تازه میخوانید

بیوگرافی حسین صفریان بحری

حسین صفریان بحری بازیگر و کارگردان تئاتر در ۱۴ دی ماه ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر می باشد.

حسین صفریان بحری

شروع بازیگری

آقای صفریان فعالیت بازیگری و هنری خود را به طور حرفه‌ای از سال ۱۳۷۸ شروع کرده و به مدت ۳سال به عنوان بازیگر در عرصه تاتر کار کرده و در این مدت چندین نمایش را روی صحنه اجرا کرده است‌
آخرین‌ تاتری که کارگردانی کردند برای اجرا در اروپا و دانشگاه تورنتو ودر داخل ایران بهمراه گروه تاتر فطرس به نام جویستیک است که بزودی اجرا خواهد شد.
ایشان یکی از باسابقه ترین و فعال ترین بازیگران و کارگردانان عرصه تئاتر محسوب می شوند که بعد از ۳ سال فعالیت به عنوان بازیگر در زمینه دستیار کارگردانی و سپس کارگردانی تئاتر شروع بکار کرده است.
درمقام بازیگر در آثاری چون مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، فرودهشتم، چاه، غریبه، فیلم سینمایی تمام انچه که ما میدانیم، وقت صبح، پنجشنبه شب و…ایفای نقش کرده است.

حسین صفریان بحری

همسر حسین صفریان بحری

جناب صفریان مجرد هستند و هنوز ازدواج نکرده است

حسین صفریان بحری

فعالیت کارگردانی

آقای بحری از سال ۸۲ فعالیت در زمینه کارگردانی تئاتر را شروع کرده و اولین نمایش خود را به روی صحنه برده که از جمله نمایش هایی چون نمایش غیبگویی، اتهام به خود، صلیب سرخ
ناتان و تبیلت و ….میتوان اشاره کرد.
ایشان در مقام کارگردان برنده چندین جایزه جشنواره داخلی و بین المللی تئاتر بوده و یکی از توانمندترین کارگردانان تئاتر می باشند
وی برنده مقام اول بهترین کارگردانی تاتر از چند دوره جشنواره بین المللی و تاتر دانشگاهی ایران و چند جشنواره بین المللی در خارج کشور می باشد.

حسین صفریان بحری

فعالیت در سینما

حسین صفریان بحری با بازی در تله فیلم اینجا یک پرنده بود به کارگردانی ایمان افشاریان در سال ۱۳۸۵ وارد سینما شد
وی علاوه بر بازیگری به عنوان دستیارکارگردان و برنامه ریز فیلمهای سینمایی و سریال ها نیز فعالیت کرده که از جمله دستیار کارگردان و برنامه ریز آثاری چون تله فیلم و مجموعه سریال شاید برای شماهم اتفاق بیفتد، جاده چالوس، شاهد، پاپیون، نگین، راس ساعت هشت، حفره، فرودهشتم، چاه،غیبت و… را میتوان نام برد

تدریس

او به جز بازیگری و کارگردانی به عنوان مدرس بازیگری نیز فعالیت کرده و گاهی کار تدریس نیز انجام می‌دهند

علاقه مندی ها و سرگرمی

از علاقه مندی ها و سرگرمی های این هنرمند عزیز با سابقه کشورمان نواختن ساز تنبور می باشد که علاقه خاصی به زدن ساز انبور داشته و برای دل خودش می نوازند.
از دیگر علاقه‌مندی‌های ایشان رفتن به گالری نقاشی و دیدن کارهای تجسمی و همچنین تفریح با دوستان و گردش دورهمی می باشد
سفر کردن را بسیار دوست دارد و تا فرصتی و اوقات فراغتی پیش می آید، بار و بندیل بسته و به سفر میرود مخصوصاً جاهای بکر و کمتر دیده شده که عاشق سفر کردن به اینگونه مناطق است.

حسین صفریان بحری

صمیمی ترین دوستان

آقای هنرمند اگر سرکار و مسافرت نباشند با سه نفر از رفقای بسیار صمیمی، اوقاتشان را می‌گذراند
دوستان صمیمی جناب آقای صفریان ،آقای کاوه خداشناس و جناب وحید حسن زاده از نویسنده های بسیار کاربلد و برجسته ایرانی و همچنین جناب آقای حامد عابدی بازیگر خوب تئاتر می باشند

حسین صفریان بحری

بازیگر نقش صمد پسر نسرین نصرتی در سریال وقت صبح

جدیدترین کار تلویزیونی و سریالی وی که روی آنتن در حال پخش است،  سریال وقت صبح می باشند که در نقش صمد پسر نسرین نصرتی ایفا می کند.

حسین صفریان بحری

آثار کارگردانی تئاتر

نمایش غیبگویی
اتهام به خود
اندان چن چی
صلیب سرخ
ناتان وتبیلت
دستهای الوده
بعد از تو
خاکستربه خاکستر
ایستگاه ویکتوریا
دقیقا
نظم نوین جهان و…

عکس های حسین صفریان بحری

در ادامه چند تصویر شخصی و هنری از این هنرمند باسابقه کشورمان که از پیج اینستاگامشان به آیدی hosein saferian bahri  میباشذ مشاهده کنید و برای دیدن تصاویر بیشتر و اشنایی با کارهای جدیدشان به پیج شخصی این هنرمند سری بزنید.

حسین صفریان بحری

حسین صفریان بحری

حسین صفریان بحری

حسین صفریان بحری

 

نظرات