جنجال بیرانود و هواداران تراکتور از شعار علیه بیرانود تا عصبانیت بیرانود + فیلم و عکس

0

جنجال بیرانود و هواداران تراکتور از شعار علیه بیرانود تا عصبانیت بیرانود + فیلم و عکس

بیرانود دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس با وجودی که بازی اول تیم خود را به دلیل رفتار غیر ورزشی در فصل گذشته از دست داد باز هم با حرکتی دیگر حاشیه ساز شد.

شعار هواداران تراکتور علیه بیرانود

بیرانود و تراکتور و جنجال و حواشی از زمانی شروع شد که هوادران تراکتور زمانی که علیرضا بیرانوند مشغول گرم کردن بود، علیه او شعار داده و به فحاشی پرداختند. هواداران تراکتور به دروازه بان پرسپولیس لقب پینوکیو دادند.

به گزارش حرف تازه ، علیرضا بیرانوند بعد از پایان بازی پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه یادگار امام درحالی که به سمت رختکن در حال حرکت بوده با حرکتی ناپسند به سمت هواداران تراکتور بار دیگر باعث حاشیه سازی شده است. فیلم منتشر شده از حرکت بیرانوند از روز گذشته در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و باشگاه تراکتور هم به دلیل این کار ناپسند بیرانوند از این دروازه بان پرسپولیس با فیلمی که موجود است به کمیته انضباطی شکایت کرده است.

بیرانود

توهین بیرانود به هواداران تراکتور

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس درحالی این کار را انجام داده که فصل گذشته بعد از برخورد بدش با سرباز نیروی انتظامی و هل دادن او سوژه شده بود و حتی از سوی کمیته انضباطی با جریمه و محرومیت روبرو شد و بازی اول فصل جدید سرخپوشان را هم از دست داد.به نظر می‌رسد با این شکایت تراکتور جریمه سنگینی در انتظار این بازیکن باشد و این بار کمیته انضباطی جرایم سنگین تری را برای او در نظر بگیرد
هواداران تراکتور با ارسال یک فیلم کوتاه دوازده ثانیه‌ای از حاشیه بازی این تیم مقابل پرسپولیس از مدیران باشگاه تراکتور خواستند از علیرضا بیرانوند به کمیته‌های اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کنند.

در این فیلم بیرانوند در واکنش به هواداران تراکتور دست به حرکت غیرمتعارفی می‌زند.

باشگاه تراکتور قصد دارد این فیلم که البته در فضای مجازی هم پخش شده را به کمیته‌های قضائی فدراسیون بفرستد.

از آن جایی که بیرانوند محرومیت تعلیقی دارد و به او اعلام شده بود در صورت بد رفتاری، محروم می‌شود، این فیلم کوتاه از لحظه خروج بیرانوند از محوطه چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز می‌تواند برای پرسپولیس دردسر درست کند.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس درحالی این کار را انجام داده

که فصل گذشته بعد از برخورد بدش با سرباز نیروی انتظامی و هل دادن او سوژه شده بود

و حتی از سوی کمیته انضباطی با جریمه و محرومیت روبرو شد و بازی اول فصل جدید سرخپوشان را هم از دست داد.

به نظر می رسد با این شکایت تراکتور جریمه سنگینی در انتظار این بازیکن باشد

و این بار کمیته انضباطی جرایم سنگین تری را برای او در نظر بگیرد.

پییگیری باشگاه تراکتور:

به دنبال انتشار فیلمی از حرکت غیر اخلاقی «علیرضا بیرانوند» خطاب به هواداران تراکتور در بازی روز جمعه معاونت حقوقی باشگاه تراکتور خبر از پیگیری این قضیه داد.

معاونت حقوقی باشگاه از طریق کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این حرکت غیر ورزشی را پیگیری خواهد کرد.

نظرات