بیوگرافی و عکس های نگار حسن زاده بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های نگار حسن زاده بازیگر

نگار حسن زاده بازیگر جوان ایرانی را در حرف تازه با بیوگرافی شخصی و بازیگری و عکس های خانواده و متفاوت و آدرس اینستاگرام و سوابق فیلم و سریال وی را مشاهده کنید.

بیوگرافی نگار حسن زاده

نگار حسن زاده بازیگر ایرانی در ۱۹ دی ۱۳۶۷ متولد آبادان می باشد ،دارای مدرک تحصیلی لیسانس عکاسی بوده و کار هنری را با گذراندن دوره ی بازیگری در کارنامه شروع کرده است.

نگار حسن زاده

سال های فعالیت

ایشان کار هنری را با گذراندن دوره ی بازیگری در کارنامه شروع کرده اند.

اولین تجربه بازیگری ایشان در جلوی دوربین در سال ۱۳۸۹ در فیلم سه و نیم به کارگردانی نقی نعمتی بود و پس از آن در فیلم بی تابی بیتا و خسته نباشید حضور پیدا کرد.

خانم حسن زاده به عنوان بازیگر در آثاری چون فیلم بی تابی بیتا ، خسته نباشید ، دو ساعت بعد از مهر آباد و گاهی پشت سرت را نگاه کن… ایفای نقش کرده است

گاهی پشت سرت را نگاه کن در یک کارخانه تولید خودرو فیلمبرداری شده بود که یک کارخانه تولید خودرو در جاده کرج قرار داشت.محور اصلی داستان این مجموعه امانتداری و رعایت حلال و حرام در کسب درآمد بود. جلال تابش صاحب یک کارخانه تولیدی خودرو بود که از درآمد آن زندگی اش را می گذراند . جلال از پدر مرحومش نیز آموخته بود که رزق و روزی حلال را بر سر سفره ببرد که حسن زاده نیز با این سریال وارد قاب تلویزیون شد.

نگار حسن زاده

همسر نگار حسن زاده

از زندگی شخصی و خصوصی این هنرمند کشورمان اطلاعی در دست نیست

نگار حسن زاده

جوایز جشنواره

وی در سال ۹۸ با کارگردانی فیلم تزئینات گربه ای در اولین دوره جشنواره فیلم کوتاه هشت میلیمتری به یاد عباس کیارستمی شرکت کرد که در بخش بازیگری این جشنواره بهترین بازیگر انتخاب شد

 

نگار حسن زاده

ایشان در عرصه تاتر نیز فعالیت کرده از جمله آثار تئاتر و نمایش هایی که بازی کردند میتوان به سالار زنان، پاره های ساده اشاره کرد.
جدیدترین نقشی که ایفا کرده در سریال وقت صبح می باشد که در محرم ۹۸ در ماه شهریور از شبکه یک به نمایش در آمده در کنار کاوه خداشناس و نسرین نصرتی و صدف بهشتی ایفای نقش کرده و نقشی بسیار متفاوتی را اجرا کرده است.

نگار حسن زاده

فیلم های سینمایی

سه و نیم (نقی نعمتی)۱۳۸۹
بی تابی بیتا (مهرداد فرید)۱۳۹۰
خسته نباشید (افشین هاشمی،محسن قرایی)۱۳۹۱
دو ساعت بعد مهر آباد (علی رضا فرید)۱۳۹۲
پات (امیر توده روستا)۱۳۹۱
فیلم کوتاه صندوقچه ی خاطرات

سریال های تلویزیونی

سریال وقت صبح ۱۳۹۸
سریال گاهی به پشت سر نگاه کن (مازیار میری)

عکس های نگار حسن زاده

در ادامه چند تصویر کمتر دیده شده از این هنرمند را مشاهده کنید که در اینستاگرام و پیج شخصی وی منتشر شده است.

نگار حسن زاده

نگار حسن زاده

نگار حسن زاده

نگار حسن زاده

نگار حسن زاده

نگار حسن زاده

نگار حسن زاده

نظرات