بیوگرافی و عکس های سامان نریمان جهان بازیکن فوتبال

0

بیوگرافی و عکس های سامان نریمان جهان بازیکن فوتبال

سامان نریمان جهان فوتبالیست ایرانی را با بیوگرافی کامل شخصی و ورزشی و عکس های تیپ شخصی و ورزشی به همراه سوابق ورزشی و عملکردها و آمار باشگاهی و آدرس اینستاگرام او را در سایت حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی سامان نریمان جهان

نریمان جهان بازیکن ایرانی فوتبال در ۲۹ فروردین ۱۳۷۰ در بناب به دنیا آمده و باشگاه فعلی او ماشین‌سازی تبریز در لیگ برتر خلیج فارس بازی می باشد و در پست مهاجم و وینگر توپ میزند
او دانش آموخته رشته ی مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه واحد تبریز هست

سامان نریمان جهان و پدرش

سامان نریمان جهان

وی درباره خانواده اش میگوید:خانواده ما ورزشی نیست اما طرفدار علم و دانش است. پدرم مهندس راه و ساختمان است و مادرم پزشک می‌باشد. یک برادر کوچک دارم که گهگاهی فوتبال هم بازی می‌کند. او به فوتبال علاقه دارد ولی فوتبال را به شکل آماتوری دنبال می‌کند. برادرم طرفدار موسیقی است و در حال حاضر درس می‌خواند و مثل سایر اعضای خانواده به تحصیل گرایش دارد.

سامان نریمان جهان

همسر سامان نریمان جهان

وی ازدواج کرده و متاهل می باشد و با این نوشته و عکس خبر از ازدواجش داد:
او در اینستاگرامش نوشت: و ان روز که خدا عشق را افرید

سامان نریمان جهان

سوابق ورزشی

او سابقه بازی در تیم‌های تراکتورسازی تبریز، ماشین‌سازی تبریز، گسترش فولاد تبریز، نفت تهران و پیکان و پیروزی تهران و تیم ملی امید را دارد.

شروع فوتبال حرفه ای

فوتبال حرفه ای را از سال ۸۶ شروع کرده و وارد تیم امید تراکتورسازی شده است.

از افتخارات بازیکن فعلی ماشین سازی تبریز قهرمانی با تیم فوتبال پیروزی در لیگ برتر خلیج فارس و یک نایب قهرمانی با تیم تراکتورسازی تبریز می باشد

سامان نریمان جهان

مخالفت خانواده

در ابتدا خانواده اش مخالف فوتبالیست شدنش بودند صرفا اجازه می دادند تا در سطح شهرستان این ورزش را پیگیری کند و بیشتر در پی ادامه تحصیلات باشد
همین امر دلیل حضور دیرهنگام وی در باشگاه های حرفه ای بود.

سامان نریمان جهان

تیم ها و فوتبالیست های مورد علاقه

تراکتورسازی و سپاهان به دلیل بار فنی زیادی که دارند همیشه برایم جذاب بوده اند و «اینیستا» و «مسی» الگوهای من بودند و از هفت سالگی طرفدار تیم بارسلونا هستم.

سامان نریمان جهان

مصاحبه سامان نریمان جهان

اولین فرزند خانواده هستم و دوران ابتدایی خود را در مدرسه میلاد، راهنمایی را در مدرسه معلم، و دبیرستان را در مرکز تیزهوشان علامه طباطبایی بناب گذرانیده ام.

فوتبالیست درسخوان

در اول درسخوان بودم ولی بعدها زیاد نمیرسیدم که مطالعه کنم و در کلاس ها حاضر شوم البته این قضیه بیشتر برای دانشگاه مشهود بود.

علاقه به توپ از بچگی

عکسی از دو سه سالگی از من گرفته که پدرم میخواست از دستم توپ را بگیرد ولی من برای اینکه توپ را کسی از من نگیرد و علاقه ای که به توپ داشتم، پشت بخاری قایم شده ام و در همین حالت یه عکسی از من گرفته اند که برای من خیلی جالب است.

آرزوهای دوران مدرسه

در آن دوران حضور در کنار بزرگانی چون دایی و خطیبی برایم آرزویی بود و گرفتن عکس یادگاری با آنها یکی از بزرگترین افتخارات من محسوب می شد.

تیم ملی امید ایران

او عضو تیم ملی امید بود و راهیابی به ترکیب نهایی این تیم بسیار سخت بود چرا که از میان نفرات دعوت شده به اردو نیز گزینشی به عمل آمد و وی با وجود مصدومیت از ناحیه کشاله ران توانست نظر مساعد مربی تیم را جلب کند

هدف او پوشیدن پیراهن تیم ملی بزرگسالان است.

بزرگترین آرزوی ورزشی

حضور در تیم بزرگی همچون بارسلونا و بازی در کنار بزرگان فوتبال جهان.

تلخ ترین خاطره ورزشی

تیم ماشین سازی در آستانه صعود به لیگ برتر بود و همه ی ما در مورد حضور در سطح اول فوتبال کشور برنامه ریزی کرده بودیم ولی متاسفانه شرایط بگونه ای دیگری رقم خورد و یادم می آید در بازی آخر که شانس صعود مستقیم به لیگ برتر را از دست دادیم چندین دقیقه بی وقفه گریه کردم.

شیرین ترین خاطره ورزشی

خاطره اول مربوط می شود به دعوت شدنم به تیم ملی امید.
چون قبلا به تیم ملی جوانان دعوت شده و سپس خط خورده بودم انگیزه زیادی داشتم تا در ترکیب اصلی قرار بگیرم.

خاطره خوب دیگر هم صعود به لیگ برتر با تیم گسترش فولاد تبریز می باشد.

عکس های سامان نریمان جهان

در ادامه چند تصویر ورزشی و شخصی از وی را مشاهده کنید

سامان نریمان جهان

سامان نریمان جهانسامان نریمان جهانسامان نریمان جهانسامان نریمان جهانسامان نریمان جهان

نظرات