ماجرای ازدواج مجدد سحر قریشی چیست ؟

0

ماجرای ازدواج مجدد سحر قریشی چیست ؟

ازدواج مجدد سحر قریشی بازیگر و ستاره سینمای ایران در مصاحبه با تی وی پلاس لو رفت و مجری این تی وی پلاس با اشاره حلقه ای در دست او بود اشاره به ازدواج مجدد او کرد.

ازدواج مجدد سحر قریشی صحت دارد ؟

ماجرا از این قرار بود که این بازیگر جوان در گفتگویی با تی وی پلاس درباره مسائل مختلفی در زندگی هنری و درباره کارگردان شدنش و درباره حمله به مهناز افشار و دیگر مسائل صحبت کرد و خبر از ماجرای ازدواجش داد.

ازدواج مجدد سحر قریشی

مصاحبه سحر قریشی با تی وی پلاس

سحر قریشی چند روز پیش مهمان تی وی پلاس یک مجله ویدئویی اینترنتی شد و در این برنامه درباره مسائل مختلف دنیای هنر صحبت کرد و خبر از ایجاد تغییراتی در زندگی اش داد و مجری این برنامه به حلقه ای که در دست خانم بازیگر بود اشاره کرد و موضوع ازدواج سحر قریشی تایید شد.

لو رفتن ازدواج مجدد سحر قریشی

سحر قریشی در این مصاحبه گفت که تصمیمات جدیدی برای زندگی اش دارد و قرار است تا ۳۵ سالگی در دنیای بازیگری فعال باشد و بعد از آن به دنبال یک زندگی آرام و بی دردسر و کارگردانی است. البته این موضوع هنوز بطور رسمی اعلام و تایید نشده است

ازدواج مجدد سحر قریشی

 

سحر قریشی چند سال پیش هم با ماجرای ازدواجش با حواشی زیادی روبرو شد و از آن روزی که به عنوان مهمان روبروی رضا رشیدپور در برنامه دید در شب نشست و خبر از نامزدی با امید علومی داد و آن روزی که این ماجرا توسط خود خانم بازیگر تکذیب شد با ماجرای حواشی ازدواجش مواجه شد.

پاییز سال ۹۶ سحر قریشی باز هم با ماجرای تازه ای درباره ازدواجش مواجه شد و خبر ازدواجش با بازیکن جوان فوتبال حاشیه های زیادی برایش ساخت که در نهایت توسط خانم بازیگر و آقای فوتبالیست تکذیب شد.

ازدواج مجدد سحر قریشی

سحر قریشی یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است که بازیگری را از سال ۸۸ با فیلم لج و لجبازی آغاز کرد و با بازی در نقش یلدا در سریال دلنوازان به محبوبیت و شهرت در میان مردم رسید.

ازدواج مجدد سحر قریشی

او با بازی در سریال دلنوازان در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد یکی از چهره های پرکار این روزهای سینما است که با فیلم سینمایی ایکس لارج روی پرده سینماها است.

این بازیگر جوان که این روزها یکی از چهره های پرکار سینما و تلویزیون است در جدیدترین تجربه سینمایی اش بازیگر فیلم های کمدی چون ایکس لارج ، خالتور ، پاتو کفش من نکن ، همه چی عادیه ، نیوکاسل و … بود.؟/ منبع نمناک/ ایرناک

نظرات