بیوگرافی و عکس های شکیب شجره بازیگر نقش داود بیزاکودیل در هیولا

0

بیوگرافی و عکس های شکیب شجره بازیگر نقش داود بیزاکودیل در هیولا

شکیب شجره بازیگر ایرانی را در سایت حرف تازه با بیوگرافی کامل شخصی و هنری همراه با تیپ های شخصی و آدرس اینستاگرام و سوابق و فیلم و سریال های بازیگر نقش داوود در سریال هیولا مهران مدیری را مشاهده کنید

بیوگرافی شکیب شجره

شکیب شجره بازیگر ایرانی در ۲۷ مرداد ماه دهه به دنیا آمده و در زمینه بازیگری تئاتر و سینما فعالیت داشته و فارغ الاتحصیل رشته بازیگری از استرالیا می باشد.

شکیب شجره

عکس استاد صدرالدین شجره

وی برادرزاده استاد صدرالدین شجره استاد گویندگی و بازیگری و فن بیان می باشد. استاد صدرالدین شجره چندی پیش بر اثر بیماری درگذشت.

ایشان دریاره استاد این گونه در صفحه شخصی خود نوشتند: عمو صدرالدین شجره جان…. واقعا عاشقانه به من لطف کردید… و همیشه مدیونتون هستم…. عاشقانه دوستون داشتم و دارم…. اجرای اژدهاک که به ما لطف کردید و کنار ما بودید را تا آخر عمر فراموش نمیکنم…. در خاطرم، در جانم ، در وجودم می ماند … شما زنده هستید… مرگ پایان نیست…. من باور نمیکنم که دیگه نیستید… باورش سخته خیلی..

شکیب شجره

همسر شکیب شجره

این بازیگر فعلا مجرد بوده و ازدواج نکرده است

شروع فعالیت

وی بازیگری را از تئاتر شروع کرده و تاکنون چندین نمایش را روی صحنه اجرا کرده و از بازیگران با سابقه تئاتر می باشد.
از جمله آثار او در تاتر میتوان به نمایش هایی همچون اژدهاک، ماراساد و تهوع و در فیلم خوب، بد، جلف: ارتش سری پیمان قاسم خانی اولین نقش خود را ایفا کرده است.

شکیب شجره

بازیگر نقش داود بیزاکودیل در سریال هیولا

شکیب شجره به تازگی با مهران مدیری در پروژه سریال هیولا همکاری داشته و در این سریال نمایش خانگی بازی کرده است.
او در نقش داوود بیزاکودیل مشاور املاک و دارو فروش ناصرخسرو و خواستگار مادر هوشنگ نقش آفرینی کرده و نظر خیلی مخاطبان را به خود جلب کرده است.

شکیب شجره

فعالیت های موسیقی

شکیب علاوه بر بازیگری در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد و نوازنده ماهر پیانو می باشد.
از دیگر فعالیت های وی برگزاری ورکشاپ های تنفس، انرژی و آگاهی بدن نیز می باشد که به هنرجویان زیادی نیز در این ورکشاپ ها آموزش میدهد.

شکیب شجره و استاد موسیقی لوریس هوویان

شکیب شجره

او درباره استاد خود این گونه نوشته است: استاد لوریس هوویان دکترای رهبری كر، آهنگ سازی ، هار مونی و …. من خیلی از کلاس های آواز رو امتحان کردم زیر نظر خیلی از اساتید ولی ۲ سال پیش با استاد هوویان آشنا شدم و ایشون من رو به عنوان هنر جو پذیرفتن شاید خیلی خوش شانس بودم چون ایشون اصلا وقت نداشتن و خیلی از دوستام در انتظار بودن هنر جوی استاد باشن ….. شروع کردم به آموزش دیدن و واقعا آموزش هایی رو تا الان دیدم که نمونش رو تا حالا ندیده بودم کاملا اصولی و متناسب با سیستم آموزشی روز دنیا ،من از متد ‌‌”واكای” شروع كردم و اين متد رو تمام كردم

شکیب شجره

اینستاگرام و صفحه شخصی

شکیب شجره در معرفی خود در صفحه شخصی نوشته است: تحصیل در رشته بازیگری در استرالیا، برگزاری ۲ وورکشاپ اونجا، ثبت متد بازیگری ” امیم ترا”، تمرین با گروه تئاتر”آرک آو آرت”، بازی در نمایش “تهوع”، تمرین نمایش”شات-شیطان” و بازی در سریال “هیولا”.
آیدی وی با نام خود بازیگر می باشد که عکس ها و ویدئوهای شخصی خود را در اینستاگرام به اشتراک میگذارد.

عکس های شکیب شجره

در ادامه چند تصویر جالب  ودیدنی از این هنرمند را مشاهده کنید

شکیب شجره

شکیب شجره

شکیب شجره

شکیب شجره

شکیب شجره

شکیب شجره

نظرات