arongroups

انواع مدل کوله پشتی دخترانه + راهنمای خرید کوله پشتی دخترانه

0

انواع مدل کوله پشتی دخترانه + راهنمای خرید کوله پشتی دخترانه

مدل کوله پشتی از نوع کیف هایی است که برای دانشجویان و مسافران و دانش آموزان و هر قشری از مردم مناسب است و راحتی حمل آن و فشار نیامدن به دست و بازو از مزایای این نوع ساک ها و کیف ها می باشد

انواع مدل کوله پشتی

ما در این بخش از سایت حرف تازه انواع مدل کوله را با اسامی آنها برشمردیم و راهنمای خرید کوله پشتی دخترانه را نیز در این بخش گنجاندیم تا برای انتخاب فرزندان دختر خود چه دانشجو و یه برای مدرسه راحتتر خرید کنید.

کوله پشتی

مدل کوله پشتی دخترانه

در این بخش اسامی و جنس کوله های پشتی های دخترانه را توجه کنید

مدل کوله پشتی  چرم

کوله پشتی چرم دارای طرح های منظم و شیک هستند ، این کوله پشتی ها حالت ورزشی دارند و مناسب باشگاه و خانم های ورزشکار هست

رنگ چرم آبی یک رنگ جدید در کوله پشتی ها می باشد که در فصل پاییز و زمستان استفاده می شود. علت استفاده این نوع از رنگ در فصل پاییز و زمستان به دلیل رنگ آبی آسمان می باشد.

بیشتر بخوانید : مدل کیف و کوله مدرسه

کوله پشتی

مدل‌ کوله پشتی دخترانه گل گلی

طرح های گلدار و گل گلی این روزا مد می باشد ، طرح های گلدار متنوعی در بازار وجود دارد که شما می توانید آن را انتخاب کنید.

مدل‌ کوله پشتی های رنگی

رنگ قرمز و یا رنگ های متنوع شاد همیشه برای دختران جذاب بوده است مخصوصا رنگ قرمز که می توان با لباس های ساده ست کرد.

خیلی از افراد به رنگ سفید علاقه مند نمی باشند و خیلی دیگر هستند که کوله پشتی سفید را دوست دارند ، رنگ سفید به دلیل اینکه به راحتی کثیفی را جذب می کند خیلی مورد علاقه خانم ها نمی باشد.

کوله پشتی

مدل‌ کوله پشتی سنتی

کوله پشتی بافت دار یک کوله پشتی ساده از جنس چرم می باشد که با ابزارهای خاصی طرح های ظریف و زیبایی بر روی آن درج شده است.

مدل‌ کوله پشتی فوتوریستی

سبک فوتوریسم یکی از سبک های ریشه دار در طراحی مد و پوشاک می باشد که دارای نشانه های خاصی است. به عنوان مثال رنگ های متالیک شما را یاد سفینه های فضایی می اندازد. تعدادی از کیف لپ تاپ و کوله پشتی ها با رنگ چرم متالیک دارای سبک فوتوریسم می باشند که برای علاقه مندان انتخاب مناسبی است.

کوله پشتی

مدل کوله پشتی‌ فانتزی دخترانه

کوله پشتی های فانتزی از جمله کوله پشتی هایی می باشد که این روزها طرفداران خاص خود را دارد. کوله پشتی های این سبکی مورد علاقه خانم های خاص می باشد که در رنگ تیره و خنثی طراحی شده است

همچنین کوله های رنگین کمانی یکی از مدل های پرطرفدار می باشد ، چرا که می توان با لباس های مختلف ست کرد

کوله پشتی

مدل‌ کوله پشتی دوکاره

کوله پشتی های دوکاره یعنی هم میشود روی دوش حمل کرد و هم میتوان دست گرفت.

مدل‌ کوله پشتی برزنتی دانشجویی

کوله پشتی برزنتی یکی از مدل های کوله پشتی می باشد که به نسبت دارای جنس مناسب می باشد. شما برای استفاده از کوله پشتی می بایست به جنس آن توجه کنید تا در درازمدت دچار مشکل نشوید.

کوله پشتی

مدل‌ کوله پشتی کلاسیک رسمی

کوله پشتی کلاسیک رسمی برای محیط اداری و سرکار و جلسات کاری مناسب است.

مدل کوله پشتی مسافرتی زنانه

کوله پشتی سفری یکی از انواع کوله پشتی های سفر می باشد که می توانید از این نوع کوله پشتی ها استفاده کنید. کوله پشتی سفر می بایست جادار ، نسبتا بزرگ ، ضدآب و بادوام باشد. ما به شما توصیه می کنیم در هنگام خرید به نکات گفته شده توجه کنید.

کوله پشتی

مدل‌ کوله پشتی کلاسیک ساده

خیلی از خانم ها سادگی را دوست دارند ، اگر اهل لباس های ساده هستید می توانید مدل های کوله پشتی کلاسیک ساده را خریداری کنید. دقت کنید در خرید کوله پشتی کلاسیک ساده کیفیت را در نظر داشته باشید. کوله پشتی کلاسیک ساده هیچ وقت از مد نمی افتد.

مدل‌ کوله پشتی جیر

در استفاده از کوله پشتی فوروارد مخصوص بانوان از چرم ، پلاستیک ، برزنت ، پارچه و … استفاده می شود. اما در این میان کوله پشتی جیر دارای طرفداران خاص خود می باشد چرا که بسیار زیبا می باشد. اگر می خواهید کوله پشتی شیکی داشته باشید این مدل را پیشنهاد می کنیم.

کوله پشتی

راهنمای خرید مدل کوله پشتی دخترانه

مدل کوله پشتی طرح دار دارای طرح های فراوان می باشد که شما می توانید بر حسب سلیقه ی خود انتخاب مناسبی داشته باشید. شما می توانید کوله پشتی طرح دار را با لباس های متنوع خود ست کنید و از کوله پشتی خود لذت ببرید.

کوله پشتی

مدل‌ کوله پشتی نایلونی

نایلون به گونه ای می باشد که در ساخت کیف و کوله از آن استفاده می شود. این مدل کوله پشتی نایلونی می باشد که از کیف های مدرسه الهام گرفته شده است. جنس آن نایلونی می باشد و کاملا تطبیق پذیر می باشد. بادوام بوده و جمع و جور است.

مدل‌ کوله پشتی مینی و کوچک

همانطور که از نام این کوله پشتی پیداست ، مینی می باشد و در سایز کوچک بوده و به نسبت کوله پشتی های معمولی فضای کمتری برای قرار گیری لوازم مورد نیاز شما را دارد.

نظرات