بیوگرافی و عکس های محمد نصرتی بازیکن فوتبال

0

بیوگرافی و عکس های محمد نصرتی بازیکن فوتبال

محمد نصرتی بازیکن ایرانی فوتبال را در این بخش از سایت حرف تازه با بیوگرافی و عکس های شخصی و ورزشی و زندگی خانوادگی و شخصی از کودکی تا ازدواج و همسر و آدرس اینستاگرام و حواشی و جنجالها و نگفته های زندگی و آخرین خبرها از وی را بطور جامع بخوانید

بیوگرافی محمد نصرتی

نصرتی فوتبالیست ایرانی ۲۱ دی ۱۳۶۱ در کرج و دارای مدرک تحصیلی لیسانس تربیت بدنی می باشد
دو خواهر و دو برادر دارد و پدرش بازنشسته و شغلش آشپز بوده و مادرش خانه‌دار است.

محمد نصرتی

علاقه مندی ها و تفریحات

از رنگ خاکستری خوشش میاد و غذای دلخواهش لوبیا پلو و پرسپولیسی است
به غیر از فوتبال به رشته والیبال نیر علاقه مند است و انجام میدهد.
در زمان عصبانیت با حرف نزدن خودش را آرام میکند
بهترین هدیه‌ای که تا به حال گرفته‌ یک کفش میخی از پدر در کودکی بوده است.

نصرتی و پدرش

محمد نصرتی

همسر محمد نصرتی

وی در دهه هشتاد ازدواج کرده و متاهل می باشد

آمار باشگاهی

وی در زمان بازیکنی در پُست مدافع توپ میزد و در باشگاه هایی چون کشاورز تهران، پاس تهران
ابومسلم خراسان، النصر امارات، تراکتور، النصر امارات، پرسپولیس تهران، پیکان تهران، گسترش فولاد، ماشین‌سازی، گسترش فولاد، نفت تهران و تیم ملی ایران حضور داشته است.
گل او مقابل بحرین زمینه‌ساز پیروزی ۱–۰ و راه‌یابی ایران به جام جهانی فوتبال شد. در جام جهانی ۲۰۰۶ نیز در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران قرار داشت.

محمد نصرتی

شروع حرفه ای

از سال ۷۵ فوتبال را به طور رسمی اغاز کرده و سال ۱۳۷۶ به عضویت تیم کشاورز تهران درامده و سال ۱۳۷۹در تیم ابومسلم خراسان دوران حرفه ای فوتبال را تجربه کرد.

دوران مربیگری

بعد از خداحافظی از فوتبال به مربیگری روی آورده وتاکنون سرمربی تیم هایی چون گل ریحان البرز بوده و در سال ۱۳۹۷ بعد از کناره‌گیری فراز کمالوند به عنوان سرمربی موقت گل ریحان البرز شد.

محمد نصرتی

محرومیت و حواشی

در هفته دوازدهم فصل۱۳۹۱–۱۳۹۰ و پس از گلزنی پرسپولیس تهران به داماش گیلان محمد نصرتی به همراه شیث رضایی شوخی دستی کردند که حواشی زیادی برای او داشت و منجر به محرومیت چهار ماهه او شد

محمد نصرتی

تیم ملی

نصرتی نخستین بازی خود را در سال ۲۰۰۲ در بازی ایران مقابل اردن انجام داد و برای مدت زیادی به‌عنوان یک مدافع ثابت در تیم ملی فوتبال ایران شناخته می‌شد
گل او مقابل بحرین زمینه‌ساز پیروزی ۱–۰ و راه‌یابی ایران به جام جهانی فوتبال شد. در جام جهانی ۲۰۰۶ نیز در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران قرار داشت.

وی از سال ۱۳۸۱ در تیم ملی فوتبال ایران بازی کرد و ۸۰ بازی و ۵ گل ملی را در سابقه فوتبالی خود دارد.

محمد نصرتی

واکنش نصرتی به اظهارت سامان گوران

وی گفت: شک نکنید که من از سامان گوران به مراجع قضایی کشور شکایت می‌کنم تا این گونه افراد بفهمند که چه می‌گویند و درباره چه اشخاصی صحبت می‌کنند.
متاسفانه برخی ها برای جمع کردن فالوور در فضای مجازی هر چیزی را می‌گویند.

محمد نصرتی

وی ادامه داد: من سرم در کار خودم هست و درگیر تمرینات تیم هستم اما بابت این اظهارات بی ادبانه شک نکنید که شکایت خواهم کرد چراکه با وکیلم در این باره حرف زدم و بدون تردید این کار را می‌کنم تا افراد بدانند اظهارات‌شان چه عواقبی خواهد داشت.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: البته این فرد به من پیامک داد و از من عذرخواهی کرد اما من به او گفتم که در یک صورت عذرخواهی او را می‌پذیرم و آن این است که به همان صورت که توهین انجام داده باید به همان صورت و در اینستاگرامش به صورت رسمی از من عذرخواهی کند و در غیر این صورت باید عواقب حرف‌هایی که زده را به جان بخرد

عکس های محمد نصرتی

چند عکس کمتر دیده از این بازیکن فوتبال کشورمان را مشاهده کنید

محمد نصرتی و مادرش

محمد نصرتی

نصرتی و برادرش

محمد نصرتی

محمد نصرتی

محمد نصرتی

محمد نصرتی

محمد نصرتی

نظرات