آیا ازدواج مهدی پاکدل با بازیگر معروف صحت دارد؟

0

ازدواج مهدی پاکدل با بازیگر معروف صحت دارد؟

ازدواج مجدد مهدی پاکدل با انتشار تصاویری به شایعه ازدواجش با خانم بازیگر دامن زدند و حسابی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی سروصدا کرده است.

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی بازیگر کشورمان موج جدیدی از خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت.

مهدی پاکدل رعنا آزادی

آیا ازدواج مجدد مهدی پاکدل صحت دارد؟!

پاکدل یکی از بازیگران آرام و بی حاشیه دنیای هنر است که اولین بار با فیلم آبی حمید لبخنده در سال ۷۹ به دنیای سینما راه یافت و با بازی در نقش هایی موفق راهش را در دنیای هنر هموارتر کرد.

اگرچه مهدی پاکدل همواره سعی میکند که از حواشی به دور باشد اما انتشار یک عکس در کنار خانم بازیگر و فاصله کمی که بین آنها وجود دارد حواشی را برای آقای بازیگر رقم زد.

مهدی پاکدل رعنا آزادی

ماجرای ازدواج مجدد پاکدل با رعنا آزادی ور چیست؟

انتشار عکسی از دو بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه ای شد.
این عکس موجب گمانه زنی هایی از ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شد اما این موضوع تا به این لحظه مورد تایید یا تکذیب هیچ کدام از این چهره های مشهور قرار نگرفته است .

مهدی پاکدل رعنا آزادی

پاکدل بازیگری که با نقش طاهر در سریال ستایش بیشتر از قبل در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید نقش های زیادی را در سینما ، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است و همسر سابق بهنوش طباطبایی بوده است.

مهدی پاکدل رعنا آزادی

رعنا آزادی ور یکی از بازیگران سینما است که اولین بار با فیلم مارمولک در سال ۸۲ به دنیای سینما راه یافت و سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی جدیدترین تجربه بازیگری او در سینما است.

مهدی پاکدل رعنا آزادی

نمایش خانه بوشاسپ درازدست به کارگردانی علی اتحاد که سال ۹۶ روی صحنه رفت اولین تجربه تئاتری آزادی ور بود که در این نمایش با پاکدل همبازی شد.

مهدی پاکدل رعنا آزادی
مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی سال ۸۹ با هم ازدواج کردند اما این زندگی مشترک چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال ۹۵ از هم جدا شدند.

منبع: نمناک

 

نظرات