اکسکینو

بازیگران و خلاصه داستان سریال ملکاوان

0

 بازیگران و خلاصه داستان سریال ملکوان

سریال ملکوان مجموعه تلویزیونی جدیدی است که به کارگردانی احمد معظمی این روزها در حال تولید است و قرار است از شبکه آی فیلم پخش شود.

این سریال به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌ کنندگی محمد مصری‌ پور در ۳۰ قسمت تولید و آماده می شود و روزهای آخر تصویربرداری خودش را می‌گذراند و به زودی برای پخش از شبکه آی فیلم آماده خواهد شد.

سریال ملکوان

این مجموعه تلویزیونی بعد از سریال یادآوری دومین کار تولیدی شبکه آی‌ فیلم محسوب می‌شود که احتمالاً برای پاییز و زمستان آماده پخش خواهد شد
سریال یادآروی بسیار مورد استقبال قرار گرفت و دور ذهن نیست که این مجموعه معظمی نیز مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.
لوکیشن اینروزهای این مجموعه تلویزیونی این در شمال است که روزهای آخر تصویربرداری را سپری می‌کنند.

ملکوان هم نام یک ملکی در چالوس و منطقه‌ای در چالوس است.

سریال ملکوان

بازیگران سریال ملکوان

از جمله بازیگران این سریال با نقش هایشان عبازتند از : فریبا متخصص بازیگر نقش پَری، امین زندگانی بازیگر نقش امیر، داریوش فرهنگ ، پرویز فلاحی‌ پور ، کمند امیر سلیمانی و نازنین فراهانی و … هستند که جلوی دوربین احمد معظمی قرار گرفتند.

سریال ملکوان

خلاصه داستان سریال ملکوان

گفته می‌شود «ملکوان» سریالی متفاوت از کارهایی است که روی آنتن رفته و مخاطب شاهد فضاها و موقعیت‌های وحشت هم در جریان پخش خواهد بود.

سریال ملکوان

عوامل سریال

احمد معظمی کارگردان این مجموعه تلویزیونی از کارگردانان معروف و کاربلدی است که در کارنامه کاری خود کارگردانی سریال های پرمخاطبی همچون سارق روح، جاده چالوس، شاید برای شما اتفاق بیفتد، سایبر و دیوار شیشه ای را دارد و انتظار می رود این سریال نیز یکی از کارهای شاخص او خواهد بود.
هر کدام از آثار نامبرده بسیار سریالهای خوب و پر بیننده ای بودند که مخاطبان زیادی را به خود جلب کردند.

فریبا متخصص در سریال آی فیلم

سریال ملکوان

فریبا متخصص در خصوص بازی در سریال تولیدی شبکه آی‌ فیلم تأکید کرد: «ملکوان» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی محمد مصری‌پور در ۳۰ قسمت روزهای آخر تصویربرداری خودش را می‌گذراند. من پَری داستان را بازی می‌کنم که مادرِ امیر(امین زندگانی) است.

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال

سریال ملکوان

نازنین فراهانی بازیگر سریال

سریال ملکوان

نظرات