تفریحات

تیم والیبال جوانان ایران برای اولین بار قهرمان جهان شد

0

نتایج بازیهای مرحله نهایی والیبال جوانان جهان ۲۰۱۹

والیبال جوانان جهان ۲۰۱۹ در حال برگزاری است و تیم های راه یافته طبق گروه بندی با حریفان خود به رقابت پرداختند ،این مسابقات در کشور بحرین در حال انجام است.

ایران در مرله مقدماتی و گروهی با تیم های آرژانتین، ایتالیا، بحرین با راه یابی به مرحله نیمه نهایی با تیم های چک، روسیه و تونس هم گروه بود .

والیبال جوانان جهان

صعود ایران به مرحله نهایی قهرمانی والیبال جهان

تیم ملی جوانان کشورمان با شکست سه بر صفر بحرین راهی مرحله نیمه‌ نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان شدند.

ایران در آخرین بازی خود از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین، به مصاف میزبان رفت و توانست با برتری قاطع سه بر صفر برابر این تیم، به عنوان تیم دوم از گروه خود به مرحله نیمه‌ نهایی صعود کند.

جوانان ایران در مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها از ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه با برزیل روبه‌رو شد که در نتیجه با برد مقتدرانه خود مقابل برزیل به مرحله نهایی مسابقات راه پیدا کزد و تاریخ ساز شد

والیبال جوانان جهان

والیبال جوانان جهان ۲۰۱۹ بحرین

این بازی در تاریخ ۴ مرداد ۹۸ مصادف با ۲۶ جولای ۲۰۱۹ برگزار شد که با نتیجه سه بر صفر به نفع ملی پوشان ایرانی به اتمام رسید و با صعود به مرحله نهایی و پایانی مسابقات تاریخ ساز شدند. پوریا یلی و مرتضی شریفی در این سابقات درخشش خوبی داشتند

پیش از این دیدار تیم ایتالیا با شکست روسیه راهی فینال شد تا فردا از ساعت ۲۰:۳۰ با تیم ایران برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کند.

دو تیم روسیه و برزیل نیز باید برای عنوان سومی تلاش کنند.

ایران برای کسب قهرمانی باید مقابل ایتالیا بازی کند و روسیه و برزیل نیز به مصاف هم خواهند رفت. بعد از انجام  و برگزاری بازیها نتایج را در این بخش بروزرسانی خواهیم کرد و به امید قهرمانی جوانان برومند ملی پوش کشورمان

تیم والیبال جوانان ایران قهرمان جهان شد

رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان که به میزبانی بحرین برگزار شد شامگاه امروز شنبه با انجام دیدار فینال بین تیم‌های جوانان ایران و ایتالیا به خط پایان رسید که طی آن ملی پوشان کشورمان ۳ بر ۲ لاجوردی پوشان را شکست دادند و برای نخستین بار قهرمان جهان شدند.

نظرات