پاسخ تند سعید معروف به منتقدان تیم ملی و خبر مهاجرتش

1

پاسخ تند سعید معروف به منتقدان تیم ملی و خبر مهاجرتش

پاسخ تند سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بعد از انتقادها و حواشی و حمله به باخت تیم والیبال در مسابقات جام ملت های والیبال ۲۰۱۹ در پیامی تند و خشمگینانه پاسخ همه حواشی ها و منتقدان را داد

پاسخ تند سعید معروف

پاسخ تند سعید معروف به منتقدان

سعید معروف در پیامی در پست اینستاگرامی درمورد شایعه پناهندگی‌اش و انتقاد از باخت تیم نوشت:

گرچه عادت کرده ایم که بعد از مسابقات ، بعضی ها فرصت عرض اندام داشته باشند و مهمل ببافند و اگر چه از بزرگان توصیه شده که جواب این ابلهان خاموشی ست، اما وقتی پا فراتر می گذارند و وارد زندگی خصوصی مان می شوند چاره ای جزواکنش مناسب نیست .
هرچند می دانم هدف شان همین است که این طوری شاید سالی یکی دوبار اسم شان لابلای کلمات گفته شود بلکه عقده هایشان آرام بگیرد . برای این افراد معلوم الحال همان خوب بود که تیم ملی والیبال سالی دو سه مسابقه بدهد و بشود زنگ تفریح تیم های طراز اول آسیا ، چه برسد به تیم های طرازاول دنیا !!؟؟
بهتر است استعلام کنند و بپرسند که در این اوضاع و احوال و تحریم و فشارهای وحشتناک ، همین والیبال چقدر انگیزه و امید به جامعه تزریق کرده و چندصدهزار دلار نصیب فدراسیون(نه بازیکنها) کرده است .

پاسخ تند سعید معروف

 

پیام اینستاگرامی سعید معروف در پاسخ به گزارش ۲۰:۳۰

این جفای بزرگی ست به بازیکنان و کادر تیم ملی و زحمتکشان و عاشقان والیبال که بهترین پیروزی ها و تلاش های آنها نادیده گرفته شود. چشمشان ازفرط حسادت و بخل و فلاکت چنان کم سو شده که موفقیت های والیبال را نمی بینند و مثل آدم های فرتوت و بی مصرف(مفت خور) فقط نق می زنند و لفاظی می کنند.
اصلا اهمیتی ندارد. هرچه شما روی اعصاب مردم پیاده روی می کنید ولى ما از همین مردم انرژی می گیریم و خواهیم گرفت.
عاشق شان هستیم چنان که آنها دوستمان دارند. شما هم بهتر است از فرط عصبانیت سرتان را به در و دیوار بکوبید شاید آرام گرفتید.
بدانید که مردم بهترین کارشناس هستند و گوش شان از مزخرفات و خزعبلات شما کار ناشناسان پر است .
ما همچنان برای شادمانی و رضایت مردم بازی خواهیم کرد و به تشویق ها و هورا کشیدن های شان دلخوش خواهیم بود و انتظار دیگری نداریم.
شما هم بهتر است بروید دم در صدا و سیما بخوابید شاید نوبت تان برسد و چهار کلمه حرف ناحسابی بزنید و پزش را به دور و بری هایتان بدهید که البته همین را هم از صدقه سر والیبالیست های تیم ملى و موفقیتهاى بیشمار انها دارید.
شب پره گر وصل افتاب نخواهد
رونق بازار افتاب نکاهد

1 دیدگاه در “پاسخ تند سعید معروف به منتقدان تیم ملی و خبر مهاجرتش

  1. محمدرضا تیموری گفت:

    واقعا نباید به ایشان توهین کرد و بهتر است سر هر کس به کار خودش باشد

نظرات