علت مرگ و خبر فوت دلارام هاشمی بازیگر تئاتر

0

علت مرگ دلارام هاشمی بازیگر تئاتر خودکشی بود؟

دلارام هاشمی بازیگر تئاتر را در این بخش از سایت حرف تازه با بیوگرافی و عکس های شخصی و آدرس اینستاگرام و علت درگذشت ناگهانی تا اخبار و شایعات در مورد علت فوت این بازیگر جوان را مشاهده کنید

علت مرگ دلارام هاشمی

چند روز پیش خبر درگذشت ناگهانی بازیگر جوان تئاتر در رسانه‌های رسمی منتشر شد .
اما علت فوت را اعلام نکرده و خبر را با درگذشت ناگهانی اعلام کردند.

دلارام هاشمی
هنوز علت درگذشت ناگهانی این هنرمند جوان را اعلام نکرده‌اند در عین حال، چند صفحه اینستاگرامی دلایل گوناگونی در مورد علت فوت این هنرمند مطرح کردند که هیچ کدام به صورت رسمی تایید و اعلام نشده است.
خانه تئاتر طی متنی این ضایعه را به خانواده او و هنرمندان تسلیت گفت اما رسانه‌های رسمی هنوز علت درگذشت ناگهانی این هنرمند جوان را اعلام نکرده‌اند.

صفحه‌های «کتابک» و «سینما کتاب ایران» بی هیچ توضیح بیشتری این ادعا را مطرح کرده‌اند اما همچنان این ادعا تایید و تکذیب نشده است در حالی که زیر دو پست این دو صفحه در اینستاگرام، اخبار مبهمی در مورد علت درگذشت هاشمی عنوان کرده‌اند.

 

دلارام هاشمی

فعالیت های بازیگری

دلارام پهلوان هاشمی بیشتر در تئاتر فعال بود و کارگردانی یک اثر کوتاه سینمایی به نام «مثلث» را نیز بر عهده داشته است.

دلارام هاشمی

اینستاگرام دلارام هاشمی

صفحه شخصی او در اینستاگرام که حالا حدود هزارودویست دنبال‌کننده دارد، پر از پیغام‌های دردناک دوستانش است.
از جمله این‌که او تنها چند روز پیش نوید به روی صحنه آمدن نمایشی با عنوان «کات داگ» را داده است که یکی از دوستانش کیمیا کاوند در آن قرار است بازی کند.
کاوند حالا در صفحه‌اش ویدیویی از عکس‌های مشترکش با هاشمی را به اشتراک گذاشته و نوشته: «به شوخی همیشه می گفتی ما هیچ! ما نگاه! دلی ما هیچ، ما نگاه. مبهوت و گیج».

دلارام هاشمی

در صفحه اینستاگرام هاشمی شصت و نه پست دیده می‌شود که بیشتر فعالیت های سینمایی و تئاتری او را پوشش داده است.
از جمله حضور اخیرش در یک فیلم کوتاه با نام «عسل» به عنوان بازیگر که در بخش رقابتی جشنواره دیجیتال گریفیک کانادا نیز حضور داشته است.

دلارام هاشمی

در صفحه اینستاگرام هاشمی شصت و نه پست دیده می‌شود که بیشتر فعالیت های سینمایی و تئاتری او را پوشش داده است. از جمله حضور اخیرش در یک فیلم کوتاه با نام «عسل» به عنوان بازیگر که در بخش رقابتی جشنواره دیجیتال گریفیک کانادا نیز حضور داشته است.
وی بیشتر در عرصه تئاتر فعال بود و آثار فیلم و سریالی از او باقی نمانده است .

تیم هنری حرف تازه درگذشت این هنرمند را به خانواده ایشان و جامعه هنری کشور تسلیت عرض میکند.

نظرات