بیوگرافی و عکس های فرناندو کانسین بازیکن جدید استقلال تهران

0

بیوگرافی و عکس های فرناندو کانسین بازیکن جدید استقلال تهران

فرناندو کانسین بازیکن برزیلی فوتبالو بازیکن جدید استقلال تهران را در بیوگرافی کامل شخصی و خانوادگی و ورزشی به همراه عکش های خانواده و شخصی و آدرس اینستاگرام و توئیتر و همسرش و کارنامه و رزومه ورزشی و آمار گلزنی او را در سایت حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی فرناندو کانسین

ماتوس فوتبالیست اهل برزیل و هافبک برزیلی فوتبال در شهر ریبرآ پرتو برزیل در ۲۷ فوریهٔ ۱۹۹۲ به دنیا آمده‌ است.

فرناندو کانسین

کارنامه ورزشی

این بازیکن برزیلی که بازی در اندرلخت بلژیک را دارد و از سال ۲۰۱۴ در اوستنده عضویت داشته که طی ۸۹ بازی ۱۱ گل نیز به ثمر رسانده است.
فرناندو کانسین فوتبال را از تیم های پایه برزیل شروع کرده و بعد از درخشش در رده‌های پایه فوتبال برزیل، از سال ۲۰۱۰ لژیونر شده و راهی بلژیک شد و پیراهن اندرلخت را پوشید.
درخشش و امار خوب و بازی تکنیکی وی باعث تا ۳ فصل در تیم اندرلخت بازی کند و بعد از جدایی از این تیم در سال ۲۰۱۳ به تیم اوستنده بلژیک پیوست

فرناندو کانسین

همسر فرناندو کانسین

وی متاهل است و ازدواج کرده و عکسی را با همسرش مشاهده می کنید

فرناندو کانسین

فعالیت های باشگاهی

او تاکنون حدود دویست بازی برای این تیم انجام داده و گل‌هایی نیز به ثمر رسانده و کارنامه درخشانی در این تیم دارد و هم‌تیمی رامین رضاییان در تیم بلژیکی است.

وی در سوابق باشگاهی خود علاوه بر تیم های پایه برزیل سابقه حضور در تیم های ملی رده های نوجوانان و جوانان برزیل را دارد و تا سال ۲۰۲۰ با اوستنده قرارداد دارد .اما طی روزهای اخیر مورد توجه استقلال قرار گرفته و بعید نیست به تهران بیاید و جای آیاندا پاتوسی را بگیرد.

این دو فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ را کنار هم و در ترکیب اوستنده سپری کرده و حالا کانسین مذاکراتی با مدیران این باشگاه انجام داده و بعید نیست برخلاف دوست ایرانی‌اش، پیراهن آبی بپوشد و در لیگ نوزدهم عضو استقلال تهران در نقل و انتقالات ۹۸-۹۹ شود.

فرناندو کانسین

فرناندو کانسین گزینه جانشینی پاتوسی در استقلال

او دارای قامتی ۱۷۴ سانتی متر از لحاظ فیزیک و شکل بازی مشابه آیاندا پاتوسی بوده و اکنون مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفته است.

قیمت این بازیکن در حال حاضر ۸۰۰ هزار دلار است و با توجه به اینکه او می بایست بابت یکسال باقیمانده از قراردادش از باشگاه اوستنده ، رضایتنامه بگیرد. گفته می شود او بعد از انجام تست و به توافق رسیدن مذاکرات به این تیم می پیوندد.

فرناندو کانسین

عکس های فرناندو کانسین

در ادامه چند عکس شخصی و خانوادگی و ورزشی را از این فوتبالیست برزیلی مشاهده کنید

فرناندو کانسین

فرناندو کانسین

فرناندو کانسین

فرناندو کانسین

فرناندو کانسین

فرناندو کانسین

نظرات