جزئیات حمله تمساح به دختر در سرباز + آخرین وضعیت سلامتی دختر روستایی

0

جزئیات حمله تمساح به دختر در سرباز + آخرین وضعیت سلامتی دختر روستایی

حمله تمساح به دختر در سرباز و آخرین وضعیت سلامتی دختر روستایی را در این بخش با تصاویر جدید و وضعیت آسیب دیدگی دست این دختربچه را در سایت حرف تازه بخوانید.

تمساحی به یک دختربچه اهل روستای «کشاری» از توابع شهرستان سرباز در سیستان و بلوچستان جمله کرده و دست او آسیب جدی دیده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستانی گفت: با توجه به فصل گرما و کمبود آب در مناطق روستایی اهالی روستا علی رغم وجود تابلوهای هشدار دهنده محیط زیست در منطقه و اطلاع رسانی‌های مداوم متأسفانه جهت استفاده و برداشت آب به برکه‌های محل زیست تمساح نزدیک شده و این بار دختر بچه اهل روستای «کشاری» مورد حمله جدی تمساح قرار گرفت.

حمله تمساح

حمله تمساح به دختر در سرباز

دختر بچه مذکور جهت درمان به بیمارستان چابهار انتقال داده شد و پزشکان درصددند تا دست آسیب دیده وی را در صورت امکان پیوند بزنند.

وی گفت: تمساح‌ها در این فصل مهاجم هستند و از قلمرو و لانه‌های خود که در آن تخم گذاری کرده‌اند دفاع می‌کنند که نزدیک شدن هر موجودی از جمله انسان را هم به منزله تهدیدی برای نوزادان در شرف تولد خود می‌پندارند.

حمله تمساح

آخرین وضعیت سلامتی دختر روستایی بعد از حمله گاندو

پور مردان تصریح کرد: اداره کل حفاظت محیط زیست در همین راستا کارگاه‌های آموزشی برای دهیاران، شوراها و اهالی محلی منطقه برگزار کرده و می‌کند و همچنین تابلوهای خطر وجود تمساح در منطقه نیز نصب شده است اما متأسفانه مشکل کم آبی و استفاده از آب برکه هرازگاهی به قیمت جان اهالی تمام می‌شود که امیدواریم هرچه زودتر مشکل آب روستاهای منطقه حل شود.

اداره کل حفاظت محیط زیست در همین راستا کارگاه‌های آموزشی برای دهیاران، شورا‌ها و اهالی محلی منطقه برگزار نموده و می‌نماید هم چنین تابلو‌های خطر وجود تمساح در منطقه نیز در مناطق نصب شده اند، اما متاسفانه مشکل کم آبی و استفاده از آب برکه هرازگاهی به قیمت جان اهالی تمام میشود که امیدواریم هرچه زودتر مشکل آب روستا‌های منطقه حل شود.

حمله تمساح

گفتنی است؛ وحید پورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان جهت بررسی و پیگیری موضوع شبانه به چابهار عزیمت کرده است.

نظرات