دستگیری حمید مشکی شرور تهران + بیوگرافی و عکس های اینستاگرام

0

دستگیری حمید مشکی شرور تهران + بیوگرافی و عکس های اینستاگرام

حمید مشکی شرور که گفته می شود از همدستان و رفقای وحید مرادی است بخاطر شکایت یک دختر دستگیر شد.
چندی قبل دختری وحشت زده خود را به پلیس رساند و از یک شرور شکایت کرد.
این شرور در روز سه شنبه ۲۵ تیرماه توسط کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا دستگیر شد.

بیوگرافی حمید مشکی

وی ۲۷ ساله و ساکن تهران و از شرورهای با سابقه و از رفقای وحید مرادی است که بر اساس گزارش رکنا :وی در مصاحبه ای گفته است من ۳ سال است که دیگر شرارت نمی‌کنم و هیچ مزاحمتی برای نوامیس مردم نکرده ام.

شغل و کسب و کار

راننده خودرو آژانس هواپیمایی هستم و قصد دارم ازدواج کنم و الان بخاطر یک گزارش که از سوی یک زن شاکی است دستگیر شدم، درحالیکه از ماجرا بی اطلاع هستم.

 

حمید مشکی

جزئیات دستگیری حمید مشکی

وحشت دختر تهرانی از همدست مخوف وحید مرادی به اندازه ای زیاد بود که می ترسید به کلانتری برود

چندی قبل دختری وحشت زده خود را به پلیس رساند و از یک شرور شکایت کرد.

ماموران وقتی دیدند شرور خطرناکی به نام حمید مشکی باعث وحشت دخترجوان شده است بلافاصله وارد عمل شدند و به تعقیب خودرویش پرداختند.

او با وجود تیراندازی پلیس گشت فرار کرد تا اینکه روز سه شنبه ۲۵ تیرماه توسط کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا دستگیر شد.

با توجه به هماهنگی های قضایی و پلیسی وی در اختیار ماموران کلانتری شهرک غرب قرار گرفت و این درحالی بود که دختر جوان از ترس حاضر به حضور در کلانتری نشد و پدر و مادرش پیگیر پرونده هستند.

 

حمید مشکی

علت خط خطی و زخم صورت

سال ۹۱ زندان بودم و وقتی یکی از دوستانم خودکشی کرد با چاقویی که از لبه های تخت زندان درست کرده بودم اقدام به خودزنی کردم و از ۳ ماه قبل بخاطر اینکه می خواهم ازدواج کنم جای چاقوی بزرگ روی صورتم را عمل کردم.

این ادعا در حالی است که تحقیقات نشان از آن دارد که حمید مشکی سالها قبل برای بزرگنمایی و خطرناک نشان دادن خود، وقتی در حالت مستی بوده از یکی از دوستانش خواسته تا با چاقو روی صورت او یک خط بکشد.

حمید مشکی

در حالیکه وی گفته بود قصد ازدواج دارد و همسرش از گذشته او خبر دارد و دیگر برای زنان مزاحمت ایجاد نمی کند چندی قبل خانواده دختر جوانی از حمید مشکی شکایت کردند.

نظرات