زمان پخش و جزئیات مجموعه شب نشینی مهران مدیری

0

زمان پخش و جزئیات مجموعه شب نشینی مهران مدیری

مجموعه شب نشینی کاری جدید از مهران مدیری کارگردان مشهور و محبوب ایرانی است که گویا برای نمایش در شبکه خانگی تولید و تدارک دیده شده است.

خبری است که در رسانه ها منتشر شده و این بار به جای دورهمی در شبکه نسیم مهران مدیری به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

مجموعه شب نشینی مهران مدیری

شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای تولید این مجموعه  (قسمت ۱ تا ۱۰)» به تهیه‌کنندگی سید مصطفی حاجی احمدی کاشی و کارگردانی مهران مدیری پروانه ساخت گرفت.

مجموعه شب نشینی

زمان پخش مجموعه شب نشینی مهران مدیری

شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای مجموعه «شب نشینی (قسمت ۱ تا ۱۰)» به تهیه‌کنندگی سید مصطفی حاجی احمدی کاشی، سریال «کلاغ (قسمت ۱ تا ۴)» به تهیه‌کنندگی جمال گلی و کارگردانی علی عطشانی، «جشن عروسک‌ها» به تهیه‌کنندگی حسن علیزاده فرد و کارگردانی محمد شریفی و «شماره ۲۹» به تهیه کنندگی مریم خلیلی و کارگردانی هادی رحیمی خواص پروانه ساخت صادر شد.

پیش از این اخباری درباره حضور مهران مدیری با یک سریال جدید در شبکه نمایش خانگی مطرح شده بود که به نظر می‌رسد همین مجموعه باشد.

مجموعه شب نشینی

عکس همسر مهران مدیری

وی قبل از این برنامه دورهمی را در چند فصل روی انتن شبکه نسیم داشت و که بسیار پر طرفدار و پر مخاطب بود و مردم نیز منتظر ساخت سری جدید این مجموعه بودند که حالا با خبر تولید برنامه ای جدید، باید منتظر کار جدیدتری از این کارگردان و تهیه کننده محبوب باشند.
این سریال و یا مجموعه تاکنون برای تولید ده قسمت پروانه ساخت گرفته و باید دید که چگونه و چه برنامه ای خواهد بود.

مهران مدیری سریال های موفق زیادی را کارگردانی و بازیگری کرده است که می توان به سریال های ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر،نود شب، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، شوخی کردم و در حاشیه اشاره کرد.

نظرات