جزئیات مرگ سهیل نصیرایی به تقلید از عصر جدید از زبان پدرش

2

جزئیات مرگ سهیل نصیرایی به تقلید از عصر جدید از زبان پدرش

سهیل نصیرایی به تقلید از عصر جدید و حرکات خطرناک شرکت کننده های این مسابقه جان خود را از دست داد . جزئیات و نحوه علت مرگ پسربچه بابلی را در این بخش از سایت حرف تازه از زبان پدر سهیل را بخوانید تا هشداری برای دیگر پدر و مادران باشد.
سهیل نصیرایی ساکن بخش گتاب روستای کرتیچ‌کلا (بالا میرکلاء) بابل بود.

سهیل نصیرایی

مرگ سهیل نصیرایی به تقلید از عصر جدید

پسر ۱۲ ساله بابلی که به تقلید از یک برنامه تلویزیونی در حال انجام حرکات نمایشی با ریسمان بود دچار خفگی شد و جانش را از دست داد.

اقدام این نوجوان هنگامی رخ داده که اعضای خانواده او برای انجام کاری به بیرون از خانه رفته بودند و سهیل در خانه تنها بود اما پس از مراجعه به خانه با جسد حلق آویز فرزندشان مواجه شدند.

به گفته خانواده‌اش وی با دیدن حرکات نمایشی در برنامه تلویزیونی عصر جدید قصد انجام این حرکات را داشته که به‌دلیل نداشتن مهارت و آشنایی کافی با فنون ریسمان پروازی جان خود را از دست داد.

جسد قربانی برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شده است.

سهیل نصیرایی

جزئیات مرگ سهیل نصیرایی از زبان پدر سهیل

پدر سهیل درباره این ماجرا گفت: با پسرم در حال تماشای برنامه عصر جدید بودیم آن قسمتی بود که شرکت‌کننده طنابی به دور گردنش انداخته بود و حرکات نمایشی اجرا می‌کرد.
پسرم پرسید: بابا این‌ها چنین کاری انجام می‌دهند خفه نمی‌شوند؟ گفتم: این‌ها سال‌های سال تمرین کرده‌اند و یک دکتر هم آنجا حضور دارد که اگر مشکلی پیش آمد کمکشان کند.
گفتم پسرم این کارها خیلی خطرناک است و نیاز به تمرین و مهارت زیادی دارد.

پسر من گاهی کارهای خطرناک انجام می‌داد من هم به او هشدار داده بودم که چنین کارهایی را وقتی تنهاست انجام ندهد.
روز حادثه با پرچمی که در خانه داشتیم و در طبقه پایین خانه بود می‌خواسته به تقلید از حرکاتی که در آن برنامه دیده بود خودش را تاب دهد که پرچم را بالای میله‌ای که روی ستون خانه بود گذاشته و آویزان شده اما گیر افتاد و نتوانست خودش را نجات دهد.

سهیل نصیرایی

مرگ نوجوان بابلی بر اثر انجام حرکات نمایشی

به گفته خانواده‌اش وی با دیدن حرکات نمایشی در برنامه تلویزیونی عصر جدید قصد انجام این حرکات را داشته که به‌دلیل نداشتن مهارت و آشنایی کافی با فنون ریسمان پروازی جان خود را از دست داد.

یادآوری و توصیه های احسان علیخانی

احسان علیخانی بارها در برنامه گفته است که این حرکات با سالها تجربه و تمرین از طرف شرکت کنندگان انجام می شود و هیج وقت و هرگز این حرکات را انجام ندهید.
(لطفا! لطفا! این حرکات را در منزل انجام ندهید!) (این افراد، پس از سالها تمرین و ممارست به این درجه از مهارت رسیده‌اند.) (خواهشا قبل از انجام این حرکات حتما نزد یک‌مربی ورزشی تعلیم ببینید.)

اینها جملاتی است که بارها و بارها، پس از انجام حرکات خارق‌العاده و حیرت‌انگیز ورزشی، در برنامه پربیننده عصر جدید از سوی احسان علیخانی مجری برنامه شنیده‌ایم

2 دیدگاه در “جزئیات مرگ سهیل نصیرایی به تقلید از عصر جدید از زبان پدرش

  1. عرفان گفت:

    هم محلیم بود رفیقم بود
    روحت شاد رفیق

  2. مرجان گفت:

    روحش شاد طفلکی 🙁

نظرات