بیوگرافی و عکس های رضا اسدی بازیکن فوتبال

0

بیوگرافی و عکس های رضا اسدی بازیکن فوتبال

رضا اسدی بازیکن فوتبال و عضو تیم ملی فوتبال ایران را در بیوگرافی و عکس های شخصی و ورزشی در سایت حرف تازه به همراه سوابق و کارنامه ورزشی و آمار گلزنی و آدرس اینستاگرامش را مشاهده کنید

بیوگرافی رضا اسدی

وی فوتبالیست ایرانی در ۱۲۷ دی ۱۳۷۴ در گرگان به دنیا آمده و در فصل قبل در باشگاه فوتبال سایپا در لیگ برتر بازی می‌کرد و پست فوتبالی او هافبک دفاعی می باشد.

رضا اسدی

آمار و سوابق باشگاهی

فوتبال حرفه ای را از زادگاه خود و سپس از سپاهان اصفهان شروع کرده و درخشش او و دیده شدن او در لیگ برتر از پیوستن به نفت تهران شروع شد.
او بعدها به تیم های سایپا و عضو تیم ملی جوانان و با دعوت ویلموتس به تیم ملی راه یافت.

همسر رضا اسدی

اطلاعات شخصی از وی موجود نیست

رضا اسدی

لژیونری و پیشنهاد خارجی

اسدی فوتبالیست ۲۲ ساله در زمانی که بازیکن سایپا بود پیشنهاد اروپایی از طرف تیم دانمارکی داشت و دوست داشت لژیونر شود.

هافبک دفاعی سابق تیم فوتبال سایپا این روزها در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور دارد هنوز تیم آینده خود را مشخص نکرده است.

با این وجود اسدی مدعی شده که از چند باشگاه لیگ برتری از جمله استقلال و تراکتور پیشنهاد دارد اما مدیر برنامه وی مدعی است باشگاه سپاهان نیز مذاکراتی را برای جذب این بازیکن با وی انجام داده است.

مدیر برنامه این بازیکن همچنین از پیشنهاد اروپایی این ملی‌پوش جوان خبر می‌دهد و مدعی است باشگاه المپیک دونسک اوکراین خواهان این بازیکن ایرانى است اما پیشنهاد این باشگاه از سوی بازیکن رد شده است.

رضا اسدی

درخشش در نفت تهران

علی دایی با دیدن درخشش و بازی تکنیکی اسدی در نفت تهران او را به سایپا برد.

رضا اسدی

تیم ملی ایران

وی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: خدا را شکر می‌کنم که لباس مقدس تیم ملی را به تن کردم و شانس زیادی برای نشان دادن خودم به سرمربی تیم ملی دارم.سرمربی تیم ملی نگاه ویژه‌ای به تمام رده‌ها و مربیان باشگاهی دارد و علاقه‌مند است ما را در لیگ برتر ببیند و بازی‌های ما را دنبال می‌کند.

بازیکن فصل گذشته سایپا تاکید کرد: شرایط سنی خوبی دارم و در فصل گذشته تلاش کردم بتوانم به تیم ملی برسم.
هدف هر فوتبالیستی است که در بهترین شرایطش باشد و پله‌های ترقی را طی کند. تیم ملی هدف خوبی برای من است و کمک می‌کند در آینده بهتر کار کنم.
اسدی درباره مارک ویلموتس نیز گفت: او مربی بزرگی است. کارنامه او را می‌دانیم. بلژیک در صدر رنکینگ جهانی است و ایشان هم بار فنی بالایی دارند و می‌توانند به ما کمک کنند.

عکس های رضا اسدی با تیپ شخصی و ورزشی

در ادامه چند تصویر جالب را هم بینید.

رضا اسدی

رضا اسدی

رضا اسدی

رضا اسدی

نظرات