جزئیات کامل قتل پارمین دختر ۷ ساله توسط پدرش + عکس

0

جزئیات کامل قتل پارمین دختر ۷ ساله توسط پدرش

پارمین دختر ۷ ساله جمی و ماجرای خفه کردن و قتل دختر جمی توسط پدرش را با جزئیات و عکس و بیوگرافی پارمین دختربچه ۷ ساله و قتل توسط پدرش که مهندس نفت بوده به خاطر بهشت را در سایت حرف تازه بخوانید

مهندس نفتی که دخترش پارمین را به قتل رساند

حجت‌الاسلام روح‌الله فروغی‌فر در مورد پرونده قتل هولناک دختری هفت ساله توسط پدرش در این شهرستان اظهار داشت: قاتل فردی سالم، تحصیل کرده از خانواده‌ای معروف و مشهور در گچساران است که اکثر اعضای خانواده وی تحصیلکرده اند.

پارمین

مهندس نفت پدر دختربچه به قتل رسیده کیست؟

دادستان جم افزود: محمود پدر پارمین فارغ التحصیل رشته مهندسی است که با ۱۵ سال سابقه کار، رسمی یکی از پتروشیمی‌های عسلویه است و برخلاف برخی شایعات اولیه مبنی بر معتاد بودن وی به شیشه، نه معتاد به مواد مخدربوده و نه مشروبات الکلی مصرف کرده است.

فروغی‌فر بیان داشت: به گفته این پدر، وی با هدف اعزام دخترش به بهشت اقدام به چنین کاری کرده است
فارس از شهرستان جم، حجت‌الاسلام روح‌الله فروغی‌فر در مورد پرونده قتل هولناک دختری هفت ساله توسط پدرش در این شهرستان اظهار داشت: قاتل فردی سالم، تحصیل کرده از خانواده‌ای معروف و مشهور در گچساران است که اکثر اعضای خانواده وی تحصیلکرده اند.
فروغی‌فر بیان داشت: به گفته این پدر، وی با هدف اعزام دخترش به بهشت اقدام به چنین کاری کرده است.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که در یک تصمیم  آنی دختر ۷ ساله خود را خفه کرده بود تسلیم پلیس شد.

پارمین

قتل پارمین دختربچه ۷ ساله توسط پدرش

سرتیپ دوم خلیل واعظی گفت: ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه فوت یک کودک هفت ساله در بیمارستان شهر جم به پلیس گزارش شد.
وی اضافه کرد :با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی فردی به هویت محمود با معرفی خود به عنوان پدر دختر فوت شده گفت: پارمین را به اندازه تمام دنیا دوست داشتم ساعت ۸ شب بیرون آمدیم تا برایش مرغ مینا بخرم یک ساعت بعد او را در بغلم خفه کردم تا از این دنیا آزاد و به بهشت برود .
سردار واعظی  با ابراز تاسف شدید از این حادثه بیان کرد :متهم که شاغل در یکی از شرکت های زیر مجموعه پتروشیمی عسلویه و ساکنان غیر بومی شهرک پردیس جم می باشد به منظور تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی می باشد.

نظرات