قاصدک 24

زمان شروع و نحوه ثبت نام در فصل دوم مسابقه ستاره ساز

3

زمان شروع و نحوه ثبت نام در فصل دوم مسابقه ستاره ساز

فصل دوم مسابقه ستاره ساز در راه است و بزودی ساخت آن کلید میخورد

با توجه به استقبال بی نظیر شرکت کنندگان و نسل جوان از فصل اول مسابقه استعداد ساز با به پایان رسیدن فصل اول بزودی فصل دوم کلید می‌خورد.

به گزارش سایت حرف تازه جواد فرحانی تهیه کننده «ستاره ساز»، در خصوص این مسابقه استعدادیابی گفت: مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» با محوریت شناسایی نوجوانان مستعد کشور در فوتبال تولید شده است.

فصل دوم ستاره ساز

ثبت نام فصل دوم مسابقه ستاره ساز

وی ادامه داد: این روزها مسابقه به مرحله پایانی خود نزدیک می‌شود و بعد از انتخاب فینالیست های این مسابقه برنده ها اعام میشود و سه نفر نهایی بر اساس امتیاز، نظرات داوران و مردم مشخص می‌شود.

این تهیه کننده درباره پایان فصل اول عنوان کرد: فصل اول مسابقه ستاره ساز حدود ۲۰ تیرماه به پایان می‌رسد و بزودی فصل دوم کلید می‌خورد.

فرحانی درباره فصل دوم این برنامه گفت: برای فصل دوم فراخوان داده ایم و تا ۱۵ تیرماه علاقمندان فرصت برای ثبت نام دارند.
قرار است با بررسی ویدئوهای ارسالی، گزینش‌ها آغاز شود تاان شاء الله فصل دوم، مردادماه امسال روی آنتن برود.

فصل دوم ستاره ساز

داوران فصل دوم مسابقه استعدادیابی

فرحانی پیرامون ترکیب داوران فصل دوم نیز بیان کرد: با توجه به قراردادی که با داوران داریم برای فصل دوم هم خداداد عزیزی، مجتبی جباری، ادموند بزیک و فیروز کریمی حضور خواهند داشت.

وی درباره نتایج مثبت حضور بازیکنان حرفه‌ای در برنامه اظهار کرد: همه افرادی که در مسابقه شرکت می‌کنند دوست دارند یک روزی جای رضا قوچان نژاد، مهدی طارمی و دیگر بازیکنان باشند و آن‌ها را الگوی خود قرار می‌دهند که حضور چنین بازیکنانی باعث دلگرمی و انتقال تجربه برای نسل جوان می‌شود.

گفتنی است مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» به کارگردانی نیما بانکی و اجرای محمدرضا احمدی با موضوع کشف استعدادهای فوتبال به شناسایی ستاره‌های فوتبال ایران در سراسر کشور می‌پردازد. این برنامه در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود و قسمت ۴۲ «ستاره ساز» امشب پخش خواهد شد.

3 دیدگاه در “زمان شروع و نحوه ثبت نام در فصل دوم مسابقه ستاره ساز

 1. امیر حسین عادلپور گفت:

  سلام به عوامل ستاره ساز ازتون یک خواهش کوچک دارم اینه که من به تست تون بیام تا بهتون بگم این قمی هارو دست کم نگیرید من تو فصل اول تون در روبیکا فیلم فرستادم اما هیچ اتفاقی نیفتاد خواهش میکنم ازتون پشیمونتون نمیکنم خودتون قبول دارید اگه امکانات بود الان همه ی بچه های ایران در حد تیم ملی بودند حالا هم که شما برای پیشرفت بچه ها و خودمردم ایران تلاش میکنید واقعا جای شکر داره اگه باور ندارید بذارید قمی ها فقط وفقط بیان یه تست بدن من چند ساله که توی فوتبال تلاش کردم ولی بعضی ها جلوی ادمو میگیرن اما شما به من یه فرصت بدید تا رو سفیدتون کنم من در فصل دوم هم یک فیلم ایستگاهی کوتاه فرستادم اما نوشته بود وضعیت در حال بررسی اگه وقت داشتید که ببینید دل یک بچه رو شاد کردید واقعا ازتون خواهش میکنم اگه که فکر میکنید که همه این حرفا بیخودیه و یکی حرف دروغ می ز نه پس. قضاوت با شماست ممنان از حمایت های شما از پسران ایران کووچیک شما امیرحسین عادلپور از قم…

 2. حسام الدین الماسی گفت:

  سلام خسته نباشید عوامل ستاره ساز من از سرپل ذهاب پیام میدهم مم حدود ۷ساله که فوتبال تمرین میکنم توی شهر سرپل ذهاب و توی این شهره زلزله زده هیچکس نیست که ب ما تو جهی بکند و خواهش میکنم ما را قبول کنید که بیایم اونا که خودمان را نشون بدیم و خواستم بدونم که کی ستاره ساز فقط دوم شروع میشه
  من حسام الدین الماسی هستم از سرپل ذهاب با تشکر

 3. مهدی دیلم گفت:

  سلام مهدی دیلم هستم از استان گلستان من یه فیلم کوتاه فرستادم. نمیدونم شما فیلم منو دیدید یا نه من امیدم اول به خدا وبعد به شماهاست چون تو این زمونه تو کشور ایران همه میگن حتی مربیان باشگاههای دور افتاده اول پول بعد پارتی اما من میگم فقط خدا بعد استعداد وتلاش

نظرات