بیوگرافی و عکس های سالار بابابیگلو بازیگر سریال سلام آقای مدیر

0

بیوگرافی و عکس های سالار بابابیگلو بازیگر سریال سلام آقای مدیر

سالار بابابیگلو بازیگر ایرانی و جوان سینما و تلویزیون را با بیوگرافی و عکس های شخصی و هنری و آدرس اینستاگرام بازیگر نقش شاهین در سریال سلام آقای مدیر و سوابق و آثار فیلم و سریال این هنرمند جوان را مشاهده کنید.

بیوگرافی سالار بابابیگلو

سالار بیگلو بازیگر ایرانی متولد ۱۴ مرداد بوده و اولین نقش جدی خود را در مجموعه تلویزیونی و سریال سلام آقای مدیر بازی کرده است.

یکی از بازیگران موفق تاتر که در جشنواره تاتر نیز حضور داشته است و اکنون در تجربه هنری و بازیگری خود در سریال تلویزیونی سلام آقای مدیر به کارگردانی علیرضا توانا و در کنار بازیگرانی ارسلان قاسمی و مهسا هاشمی و روزبه حصاری و … ایفای نقش کرده است.

سالار بابابیگلو

اینستاگرام سالار بابا بیگلو

پیج و اینستاگرام او با آیدی salar.ba.فعال است و می توانید تصاویر بیشتر و برای آشنایی با این هنرمند سری بزنید.

البته اطلاعات زیادی از این هنرمند جوان در دست نیست و با بازی در این سریال به مخاطبان معرفی و بیننده ها با چهره و بازی او آشنا می شوند .

سالار بابابیگلو

سالار بیگلو در نقش دانش آموزی به نام نام شاهین در این مجموعه تلویزیونی نقش افرینی کرده است .

بیگلو در این سریال با بازی در کنار هنرمندان بزرگ و برجسته ای چون داریوش فرهنگ، كاظم بلوچی، علی اوسیوند، اتابک نادری و … تجربیات زیادی را به دست آورده است.

سالار بابابیگلو

داستان سریال سلام آقای مدیر درباره شخصی به نام امیرعلی صدراست كه به مدیریت موقت مدرسه‌ای منصوب می‌شود كه زمانی خودش در آنجا درس می‌خواند.
او كه به‌ تازگی همسرش را از دست داده، حال روحی مناسبی ندارد؛ از یك‌سو خیلی زود در می‌یابد كه عده‌ای در تلاشند كاربری مدرسه را تغییر بدهند و از سوی دیگر درگیر مسائل و مشكلات زندگی دانش‌آموزان می‌شود. سلام آقای مدیر روایتگر قصه زندگی پر‌تلاطم امیرعلی صدراست.

این مجموعه به جای خانواده دکتر ماهان و یک مینی سریال در شبکه دو پخش میشود .

عکس های سالار بابابیگلو

در ادامه چند تصویر بیشتر از این هنرمند را مشاهده کنید

سالار بابابیگلو

سالار بابابیگلو

سالار بابابیگلو

سالار بابابیگلو

سالار بابابیگلو

نظرات